')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان یکشنبه 7 آبان 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: بحث آزاد ، 1391 ،

 

سلام؛ 25 سالمه و متاهلم؛ اما هنوز نمی دونم از زندگی چی می خوام. خیلی دلم می خواد منم مثل کسانی باشم که از کودکی یه رویا دارن و برای رسیدن بهش تلاش می کنن.

(فاطمه، متولد 65)

امید: سلام به همه دوستای خوبم! هدف، موتور محرکه پیشرفت تو زندگیه. وقتی انسان هدف مشخصی داره و برای رسیدن به اون هدف، انگیزه کافی پیدا کرده، اونقدر ذوق داره تا به هدفش برسه که اصلا متوجه مشکلات نمی شه. سختی ها براش آسون می شه و هر پیشرفتی در این راه، کلی بهش آرامش و نشاط می ده. خیلی از افسردگی ها، احساس تنهایی ها و... به خاطر نداشتن هدفه. خیلی خوبه یه هفته درهمین باره صحبت کنیم؛ البته اگه تو نظرسنجی، رای بیاره.   

******

سلام بیست اندیشان، پنجشنبه ها برنامه اردیبهشت از شبکه ۴ یادتون نره. دکتر میثاق رو گوش کنید. واقعا مفیده.

(ایوب از کازرون)

******

پیشنهاد؛ سلام امید و پیام! می گم واسه یکسالگی باشگاه سعی کنین پیام بیشتری رو درج کنید. اون روز هم هر دوتون تو باشگاه باشین یا به برنامه ای دعوت بشین. راستی دوستان هم اندیش لطفا اگه پیشنهادی واسه  یکسالگی باشگاه دارین اول پیامکتون بنویسید "پیشنهاد".

(رقیه.ش از سراب) 

امید: من همه پیشنهاداتتون رو یاداشت می کنم تا هر کدومشون رو که می  شه عملی کنیم.

******

سلام هم اندیشان عزیز؛ این همون جمله ایه که باعث شد من بیشتر قدر چیزهایی رو که دارم بدونم: وقتی بی مهابا به دنبال آرزوهایت میروی، مدام به کوله پشتیت نگاه بینداز که مبادا سوراخ شده باشد و داشته های امروزت دوباره آرزوی فردایت شوند...

(رضا، فوق دیبلم مکانیک از عصمت آباد قزوین)

******

سلام دوستای گلم؛ الان که پیام میدم تو راه مشهدم. برای همتون دعا می کنم. راستی مادربزرگم هم با ماست و من خیلی خوشحالم و می خوام خودم کارهاشو انجام بدم و کمکش کنم زیارت کنه؛ چون پاهاش درد می کنه و پیره.

(بهاره 20 س)

امید: ای کاش می تونستیم لبخند خدا رو اینجور مواقع ببینیم؛ ولی حتما می شه حسش کرد.

******

کسی که بندگی خالصانه اش را نسبت به خداوند انجام دهد، خداوند بهترین مصلحتش را برای او نازل می کند. حضرت زهرا (س).

******

سلام؛ الان ساعت نزدیک 12 شبه. بارون شدید با باد میاد. یه جورایی انگار می خواد سیل بیاد. خوابم نمی بره. داشتم به این فکر می کردم که ما از چند لحظه دیگه خودمون خبر نداریم. چرا اینقدر بی خیالی و گناه؟ چرا بی مهر و محبتی؟ چرا نبخشیدن و... مراقب خوبیهاتون باشین.

(سیده فاطمه حسینی، 22 ساله از قائمشهر، فعلأ ساری ام)

******

سلام به دوستان خوب هم اندیش، خوبین؟ خوشین؟ خوش می گذره؟! آقا امید! خواستم بگم من اسم بلوتوث گوشیم رو گذاشتم گل اندیشان 370؛ ولی سال دیگه اگه ماشین دار شدم آرم باشگاه رو می زنم پشت شیشه! قول مردونه می دم!

(فائزه، 19 ساله "یه ناب اندیش" از پایتخت) 

******

تصویر ذهنی؛ دوستی که گفته بود: "گاهی وقتا خدا همه پنجره ها رو می بندد و درها رو قفل می کند، زیباست اگر بدانیم آن بیرون طوفانیست که خدا دارد از ما محافظت می کند." اینو درست زمانی خوندم که فکر می کردم با مشکلاتی که دارم دیگه دلیلی برای ادامه زندگی ندارم! ممنون دوست من!

(سمیرا)

******

سلام دوستای خوبم! بهم بگید چی کار کنم تا گذشته و حوادث تلخمو از یاد ببرم و به خاطر اونا امروزمو خراب نکنم. من منتظرم. ممنونم از همتون.

(زهرا، 18 ساله، دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث)

******

سلام؛ امید! شما بگو من چه جوری می تونم راحت زندگی کنم. ترم سه دانشگاهم؛ ولی تا به حال حتی یه دقیقه هم نتونستم برم سر کلاس. همش به خاطر استرس که اصلا نمی تونم کنترلش کنم. آخه تا کی به مادرم و بقیه دروغ بگم که هنوز کلاسام شروع نشده؟ پیش مشاورم نمی تونم برم. خواهشا کمکم کنید.

(یه دختر تنها، ۱۹ ساله)

امید: هفته دیگه می خوایم درباره اعتماد به نفس صحبت کنیم که حتما کمکت خواهد کرد؛ ولی در عین حال شما حتما باید به یه متخصص مراجعه کنید. "روانپزشک ها" تخصصشون همینه و می بینی که چقدر راحت، مشکل چندین و چند ساله ات برای همیشه حل می شه.

******

۲۷ ساله است؛ اما قدش ۶۰ سانت. اصلا پا نداره؛ اما با اون دو تا دست کوتاهش کلی کار هنری خلق کرده.  نقاشی، بافندگی و...  می گفت: از خدا راضیه چون در عوض معلولیت جسمی یه ذهن خلاق و توانا بهش بخشیده. تو چهره اش شادی و امید موج میزد... وقتی این گزارش رو از تلویزیون دیدم از خودم بدم اومد. تازه فهمیدم چقدر ناشکرم.

(سپیده، ۲۱ ساله، رشت، روستای تازه آباد، دانشجوی روانشناسی)

******

سلام امید و سبز اندیشان؛ دوستان! برای داشتن فرزند صالح و بااخلاق چه باید کرد؟ امید سوال مهمیه لطفا جواب بده!

(سجاد مهرپور 18 ساله از زاهدان)

امید: مهمترین کار، ساختن خودمونه. بچه ها به شدت رفتارهای پدر و مادرشون رو الگو قرار می دن. یکی می گفت: موقع نماز، وقتی سرم رو روی مهر می ذارم، فرزند یک سالم می یاد مهر رو بر می داره و پیشونیش رو مثل من می ذاره روش. یه کار مهم دیگه هم داشتن تخصص تربیت فرزنده که بخش زیادیش با خوندن کتاب، به دست می یاد. 

******

سلام؛ هم اندیشانی که کتاب های برنامه سمت خدا و گلبرگ و کتابهایی که دوستامون پیشنهاد میدن رو می خوان تهیه کنن با شماره 02517743705 تماس بگیرن. تا عید غدیر هم هزینه ارسال کتاب رایگانه.

(امید ملک حسینی از نسیم شهر)

امید: به ویژه برای شهرستانی ها، فرصت خوبیه تا کتاب هایی رو که دوست دارین و مدتها است دنبالشین، با قیمت پشت جلد، درب منزل، تحویل بگیرین. 

******

سلام؛ با پیامک مشاوره 30007461، پیامکی، مشاورتونو دریافت کنید. امتحان کنید! عالیه...

(فاطمه هستم، 18 ساله از گوشه گوشه نقشه ایران، درگز)

******

سلام دوستان هم اندیش!  می خواستم بهتون بگم اینقدر از غم و غصه هامون برای هم تعریف نکنیم. همدیگه رو در شادیهامونم شریک کنیم.  مثل من که بعد از هشت سال بچه دار شدم. انگار تمام دنیا رو بهم دادن.

(الهام از اصفهان)

******

سلام ب هم اندیشان عزیز و امید؛ می خواستم ب دوستام بگم هیچ وقت سراغ رمالی و دعانویسی نرن؛ چون همش دروغه. فقط خدا می تونه کمکمون کنه. من رفتم خیلی هم پشیمونم. خدایا منو ببخش ک بی وفا بودم!

(مهسا، تالش)

******

محیط زیست: امید سلام! الان من خیلی عصبانیم. خیلی! می پرسین چرا؟ چون داشتم مستند گذر شهر بر آب رو می دیدم که در رابطه با آلوده شدن  یه رودخونه بود که به وسیله فاضلاب های صنعتی و ریختن زباله آلوده شده بود. نمیدونم واقعا چه طوری ما آدما دلمون میاد محیط زیستمون رو این طور با دست خودمون از بین ببریم و عین خیالمون نباشه.

(مائده نشاندار 20 ساله از مشهد)

امید: یکی از همکارام چند سالی آلمان بوده. می گفت: نزدیک شهر "دورتموند" که ما زندگی می کردیم یه شهرک کوچیک بسیار بسیار زیبایی بود. آمار سرطان تو مردم اون منطقه زیاد شد. از خاک و آب منطقه نمونه برداری کردن و متوجه شدن: ده ها سال قبل، پسماند سمی برخی کارخانجات، در این منطقه، دفن شده و اون را آلوده کرده. خلاصه دور منطقه رو روبان زرد رنگی کشیدن و اون شهرک برای همیشه غیر قابل سکونت شد؛ چون حتی اگه می خواستن تمام خاکش رو هم عوض کنن اون خاک ها رو  کجا می بردن که دوباره این اتفاق نیافته. محیط زیست اگه آلوده بشه به راحتی درست شدنی نیست و اغلب اوقات هم هرگز! 

******

سلام آقا امید! شاکی ام بابا! از دست این پیام نمای لاک پشتی. چندین بار به شماره روابط عمومی ک دادین زنگ زدم؛ اما انگار نه انگار!

(باور، 1371، ایلام)

امید: همه باید زندگ بزنن! دیدین تونستین با زدن پیامک به برنامه طلوع، کاری کنید که پنجشنبه تو برنامه زنده، تکرار حضور یکشنبمون رو دوباره پخش کنن. چنین کاری تا حالا کم سابقه بوده. حالا هم برای درست شدن سرعت پیام نما، تهرانی ها با شماره 162 و شهرستانی ها با شماره 0212781 تماس بگیرن. همونطور که قبلا گفتم: وقتی تماس می گیرین می ره رو پیغامگیر. مشکل رو به قسمت "اعلام مشکلات فنی" که دکمه شماره 4 هست اطلاع بدین و حتما اسم منطقتون رو بگین.

******

سلام! من پیشنهاد می کنم برای تولد باشگاه، تو سالن همایش های برج میلاد جشن بگیریم. این طوری تعداد زیادی از هم اندیشان می تونن همدیگه رو ببینن.

امید: واقعا دنبال یه همایش بزرگ هستیم؛ حتی اینکه چنین همایش هایی رو تو مراکز استان ها برگزار کنیم؛ ولی زمان می بره و باید مسوولان رو متقاعد کنیم.

******

سلام؛ امید به نظر من واسه ی تولد باشگاه بهتره رنگ صفحه و نوشته ها تغییر کنه. ب هر حال ی نوع تنوع هستش؛ البته ی نظر بود بقیه هم نظر بدن بد نیست.

(سارا از خمین)

امید: فردا همدیگه رو می بینیم.

ارسال شده توسط: امید و پیام

 

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 12 بهمن 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 11 بهمن 1391
 3. هم اندیشان دوشنبه 9 بهمن 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 8 بهمن 1391
 5. هم اندیشان شنبه 7 بهمن 1391
 6. هم اندیشان پنجشنبه 5 بهمن 1391
 7. هم اندیشان چهارشنبه 4 بهمن 1391
 8. هم اندیشان سه شنبه 3 بهمن 1391
 9. هم اندیشان دوشنبه 2 بهمن 1391