loading...

باشگاه هم اندیشان

دختران پسر نما و پسران دختر نما

هم اندیشان یکشنبه 1 بهمن 1391

حسین وفا بازدید : 694 یکشنبه 01 بهمن 1391 نظرات (1)

امید: سلااااااام؛ به! به! می بینم که جمعتون جمع هست و فقط یکیتون کم. اگه گفتین کی؟ من بگم؟!!! فکر کنم آقا مجید! همونی که تا لنگ ظهر خوابه. نه! اون که اینجا است؛ پس آقا مهدی که رفته ماه عسل. نه! اونم برگشته که خانومش رو با خودش ببره؛ چون یادش رفته بود. آبجی مهسا نیست؟ نه! اونم که اینجا است. خب، هر کی هست بهتره که خودش بگه....

******

شکاک: سلام به همسفران دریا دل؛ خواستم به اون دوستمون بگم که منم چند سال پیش خیلی حساس و شکاک بودم نسبت به همسرم و همش هم از روی علاقه بود؛ ولی وقتی در اثر یه سوء تفاهمی بر عکس شد و اون بهم شک کرد فهمیدم که چه بلایی سرش آوردم و چقدر سخته که زیر ذره بین باشی؛ برا همین خدا رو شکر آروم آروم این اخلاق رو ترک کردم. شما هم اگه همسرت رو دوست داری باید با اخلاقت قلبش رو تسخیر کنی نه با کنترل زیاد از حد. موفق باشی.

(محبوبه، فکر کنم اولین نفر از محمودآباد مازندران)

******

 

بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان شنبه 30 دی 1391

حسین وفا بازدید : 757 شنبه 30 دي 1391 نظرات (0)

امید: سلاااااااام؛ روز عالیتون متعالی!

******

نظر: هم اندیشان سلام؛ چند تا دلیل وجود داره که به زن بودن خودت افتخار کنی. نام هر گل زیبا که در طبیعته روی شما است؛ از سن ۹ سالگی به بلوغ عقلی و جسمی می رسید؛ بهشت زیر پای شماست؛ حق تقدم با شما است؛ بازم بگم امید!

(الهه از البرز)

******

معصومه جان! ناراحت نشو! راستش منم وقتی تو حسینیه یا مسجد یه دختری رو می بینم که چادر سر کرده؛ اما موهاشو انداخته بیرون حس می کنم حرمتی برای مسجد و حسینیه قائل نیست یا به چادری که سر کرده اعتقاد نداره یا به زور وادارش کردن سر کنه یا یه آدم دوروئه و برای جلب توجه جلوی پسرا مسجد میاد. خب خودتو بذار جای طرف مقابلت. تو بودی این طوری فکر نمی کردی؟ تو که اینقدر خدا رو دوست داری برای همه دستوراتش به یه اندازه ارزش قائل باش. چرا حجابتو کامل نمی کنی؟

******

 

بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان پنجشنبه 28 دی 1391

حسین وفا بازدید : 644 پنجشنبه 28 دي 1391 نظرات (1)

امید: سلاااااام؛ روزا هی داره می یاد و می ره. می یاد و می ره... آخ! اینکه تکراری بود. همین دیروز گفتم. نه بابا! دیروز نبود! پنجشنبه هفته قبل بود. واااای! راستی تو این یه هفته من چیکار کردم؟ روزام چه جوری گذشت؟ یکنواخت که نبود؟!

******

سلام امید جان! به جای طرح این سوال بپرس برای چی معیار همه دخترا برا ازدواج تیپ و قیافه اس یا حداقل یکی از شرایطه؟ پسرا برای اینکه زیباتر بشن ابرو برمی دارن نه برای تابلو شدن یا جلب توجه.

(حامد، 68)

امید: برای روشن شدن این مساله نظر سنجی کردیم؛ ولی از 1274 خانوم فقط 42 خانوم گفتن که نسبت به رفتار آقایونی که ابرو بر میدارن و... احساس خوبی دارن. مطمئنی اون چیزی که از تیپ و قیافه، مورد نظر خیلی از دختر خانومای خوبه، ابرو برداشتن و اینجور چیزا است؟ درسته! عده ای از دختر خانوما به هر علتی ممکنه از این کار خوششون بیاد؛ ولی تعدادشون زیاد نیست.

******

 

بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان چهارشنبه 27 دی 1391

حسین وفا بازدید : 588 چهارشنبه 27 دي 1391 نظرات (0)

امید: سلااااااام؛ مثل همیشه خوبین که؟ حواستون هست که آخرای اناره. آره! انار؛ همون میوه بهشتی رو می گم. کم کم باید باهاش خداحافظی کنیم تا سال دیگه. راستی! می خوام یه نکته ای بهتون بگم. هیچ وقت میوه خارج از فصل نخورین. الان دیگه فصل پرتقال و لیمو و کیوی و اینجور چیزا است نه فصل خیار و هندونه و.... حتما یه حکمتی هست که هر فصل، میو ه های خاص خودش رو داره. مردم جزیره اوکیناوای ژاپن، طولانی ترین عمر رو بین مردم دنیا دارن. درباره شیوه زندگیشون زیاد تحقیق شده؛ یه راز طول عمرشون اینه که میوه خارج از فصل نمی خورن. بعدا بیشتر درباره رازهای طول عمرشون باهاتون صحبت می کنم. حالا بریم سر بحثمون...

******

سلام؛ ظاهر آدم ها رو روحیه شون تاثیر زیادی می ذاره (یه جورایی مثل وقتی که لباس خوب می پوشیم و اعتماد بنفسمون میره بالا) به خاطر همینم وقتی تیپی مخالف جنسیتمون داشته باشیم کم کم تاثیرشو می ذاره و عوض می شیم. مثل خود من اوایل فقط تو عروسی ها تیپ پسرونه می زدم؛ ولی الان از جنس زن بدم میاد و دلم می خواد پسر باشم.

(معصومه)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان سه شنبه 26 دی 1391

حسین وفا بازدید : 551 سه شنبه 26 دي 1391 نظرات (0)

امید: ای دااااااد! ای بیدااااااد!

هم اندیشان: زهره ترک شدیم. آقا امید! این به جای سلام و علیکته؟! چی شده مگه؟

امید: ببخشید! سلام یادم رفت. می گم: مطمئنید که تحمل شنیدنش رو دارین؟

هم اندیشان: داریم! اونقدر پیامک هامون درج نشده که تحملمون در حد لالیگا رفته بالا.    

امید: واقعیتش اینه که بعضی ها دارن فرا ماشینی می شن.

هم اندیشان: یعنی چی؟

امید: یعنی دیگه حال ندارن از ماشین ظرفشویی هم استفاده کنن. اصلا استفاده از ماشین ظرفشویی هم داره بی کلاسی می شه. فقط حضورش گوشه آشپزخونه برای دکور کافیه. به جاش توی مهمونی، کلا از ظروف یه بار مصرف شیک، استفاده می کنن. یعنی به نظرتون داریم کجا می ریم؟!

******

سلام دوستان! یکی از دوستام علاقه شدیدی به پسر بودن داشت. کلا رفتار و لحن صحبتش مثل پسرا بود و فکر می کرد دیگران هم از این مدل خوششون میاد و خودشو متفاوت می دونست. بعد از چند سال و زیاد شدن روابط اجتماعیش فهمید تصورش کاملا غلط بوده. الان کلی عوض شده و به طبیعت دختر بودنش برگشته. این یه دوره خاصیه که دوام نداره و شخص خودش باید به اشتباه بودن کارش پی ببره.

(سپیده، ۲۲ ساله، رشت)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان دوشنبه 25 دی 1391

حسین وفا بازدید : 814 دوشنبه 25 دي 1391 نظرات (0)

امید: سلام و صد سلام به یاران هم اندیش؛ دوستان خوب و صبور.

******

نظر؛ می خواستم به آبجی فاطمه بگم سعی کن علایقتو عوض کنی؛ چون بعدا تو ازدواج، برات مشکل ساز می شه. کسی که با تو ازدواج کنه دوست داره با یه خانم زندگی کنه و با احساس لطیفت بهش آرامش بدی. عزیزم! سعی کن خانم باشی تا در آینده مادر و همسر مهربونی بشی.

(فاطمه، 18 ساله از شاهرود، همیشه شاد)

******

نظر؛ سلام فاطمه جون! تو عروسیا تیپ پسرونه زدن یه سلیقه س؛ اما اینکه ناز دخترا رو دوس نداری نگرانم کرد؛ چون خداوند مرد و زن رو متفاوت آفریده. زن آیینه جمال خداونده. لطافت زن و قدرت و صلابت مرد هست که زندگی رو جذاب می کنه و نباید جاشون عوض بشه. من این حرفا رو از دکتر میثاق شنیدم.

(سکینه، 23، نوبندگان)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان یکشنبه 24 دی 1391

حسین وفا بازدید : 662 یکشنبه 24 دي 1391 نظرات (1)

امید: سلااااااااام؛ خوبین که؟ حتما خوبین. ماه به این خوبی آغاز شده چرا خوب نباشیم؟ اینم یه انرژی مثبت که بحث این هفته رو با نشاط آغاز کنیم.

******

سلام؛ من یه پیراهنی دارم هر موقع می پوشمش دوستام بهم می گن پیراهنت از مد افتاده. موندم پس کی می خواد ابرو برداشتن پسرا و .... از مد بره...!؟ به قول خواهرم واسه بعضی ها فرهنگ شده. به نظر شما راست می گه؟

(مهربون)

******

سلام؛ من بعضی وقت ها برای برگزاری امتحانات دانشگاه با شوهرم میرم و کمکش می کنم. بعضی از این پسرای دانشجو چنان ابرو بر می دارن و آرایش می کنن که آدم نسبت بهشون چندشش می شه؛ حالا جالب اینه که خیلی هم به خودشون می نازن و فکر می کنن قیافه جذاب و دلربایی دارن!!!

(سارا، شیراز)

******


بقیه در ادامه مطلب...

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1613
 • کل نظرات : 1295
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 2743
 • آی پی امروز : 80
 • آی پی دیروز : 102
 • بازدید امروز : 2,118
 • باردید دیروز : 1,664
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 2,118
 • بازدید ماه : 5,346
 • بازدید سال : 90,688
 • بازدید کلی : 2,786,119
 • کدهای اختصاصی
  موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی