')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان شنبه 30 دی 1391

مجموعاً 5 امتیاز از 5 توسط 5 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: بحث آزاد ، دختران پسر نما و پسران دختر نما ، 1391 ،

امید: سلاااااااام؛ روز عالیتون متعالی!

******

نظر: هم اندیشان سلام؛ چند تا دلیل وجود داره که به زن بودن خودت افتخار کنی. نام هر گل زیبا که در طبیعته روی شما است؛ از سن ۹سالگی به بلوغ عقلی و جسمی می رسید؛ بهشت زیر پای شماست؛ حق تقدم با شما است؛ بازم بگم امید!

(الهه از البرز)

******

معصومه جان! ناراحت نشو! راستش منم وقتی تو حسینیه یا مسجد یه دختری رو می بینم که چادر سر کرده؛ اما موهاشو انداخته بیرون حس می کنم حرمتی برای مسجد و حسینیه قائل نیست یا به چادری که سر کرده اعتقاد نداره یا به زور وادارش کردن سر کنه یا یه آدم دوروئه و برای جلب توجه جلوی پسرا مسجد میاد. خب خودتو بذار جای طرف مقابلت. تو بودی این طوری فکر نمی کردی؟ تو که اینقدر خدا رو دوست داری برای همه دستوراتش به یه اندازه ارزش قائل باش. چرا حجابتو کامل نمی کنی؟

******

نظر: به نظر من آدم اگه ظاهرشو با باطنش وفق نده به خودش ظلم کرده؛ چون باعث قضاوت بد دیگران درمورد خودش می شه.

(آبجی لیلی)

******

سلام! دوستان خیلی دارید تند می رید. بد نیست به این شعر حافظ کمی فکر کنیم:

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت؛

 که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت.

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش؛

هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت.

******

سلام؛ واقعا که عاقبت دوستی های پنهانی چیزی جز پشیمونی نیست. باورت می شه امید! اوایل زیر بار این رفاقت نمی رفتم؛ ولی دست بردار نبود. منم آخرش راضی شدم. حالا بعد چهار سال به خاطر مخالفت مادرش خیلی ساده بی خیالم شده و منو به خدا سپرده.

******

دل کندن: سلام امید و هم اندیشان. می خواستم به اون هم اندیشی که دچار این مشکل (دل کندن) شده بگم خودش رو به کارهای هنری که بهش علاقه داره یا اگه محصله به درس مشغول کنه؛ چون من هم چند ماه پیش این کارو شروع کردم و نتیجه گرفتم. راستش سخت بود ولی تلاش کردم

(مهدیه از شاهرود) 

******

دل کندن: سلام به همگی. (من هم دچار شکست عشقی شدم) و خواستم خودکشی کنم. چند بار بهش گفتم. شبی که قرار بود این کار رو بکنم بهش زنگیدم تا خداحافظی کنم. گفت برو خودت رو  بکش و منو خوشحال و راحت کن. یه لحظه به خودم اومدم که من قراره برا کی این کارو کنم و خانوادمو داغدار کنم؟ توام فکر کن ببین برا کی داری اشک می ریزی...؟

******

سلام هم اندیشان؛ خدا رو شکر که به واسطه شما هم که شده دوستمو یافتم. شادی جمشیدی 19 ساله از خرم آباد! من فرشادی ام کجایی که بالاخره یافتم تو را. خیلی وقته دنبالتم. یه حسی بهم میگه که خودتی. شماره ای ازت داشتم خاموشه. تو رو خدا یه نشونی از خودت بذار.

(فاطمه فرشادی 19 ساله از خرم آباد؛ دانشجو روانشناسی)

******

سلام آقا امید! برای سرخ کردن تابه مسی خوبه یا نه؟ قابلمه استیل هم که می گی، خب غذا بهش می چسبه!

امید: راستش! غذاهای سرخ کردنی غذاهایی هستن که با طبیعت بدن ما سازگاری ندارن؛ یه جورایی دستاورد زندگی ماشینیه؛ در واقع ظروف تفلون که به بازار اومد و سرخ کردن رو آسون کرد همه جو زده شدن و سمت اینجور غذاها رفتن و از طبیعت خودشون دور شدن؛ وگرنه قبل از اون در ظروف قدیمی به سختی می شد چیزی رو سرخ کرد. به همین خاطر هم کمتر سمت اینجور غذاها می رفتن. چند روز پیش با یکی از قدیمی ها صحبت می کردم  گفت: "بیچاره می شدیم تا یه کوکو رو تو ظرف مسی سرخ کنیم؛ برای اینکه غذا به ظرف نچسبه کلی روغن تو ظرف می ریختم و روغن رو حسابی داغ می کردیم." خلاصه همه این ها رو گفتم که بگم اگه ظرفی برای سرخ کردن خریدیم حواسمون باشه که جوگیر نشیم و مرتب توش سرخ کردنی درست نکنیم. تا حالا که برای ماهی تابه های سرامیکی جدید خیلی بد نگفتن. هم کم روغنه و هم نچسب و هم مشکلات تفلون رو نداره. می شه از اونا استفاده کرد.

******

سلام؛ اگه می شه درباره ظروف چدن که مدتیه رواج پیدا کرده هم نظر بدین.

(شیرین)

امید: می گن چدن؛ ولی واقعا ترکیبات اونا مشخص نیست. به نظر شما می شه اعتماد کرد.

******

این طوری پیش بره می ترسم آقا امید تو آپارتمان ۴۰متری ۸۰تا گوسفند نگه داره و براشون نی بزنه تا شیرشون زیاد شه. یکی امید خان رو از خواب بیدار کنه!!!!

امید: دیدین خوابم برد چی شد؟ یکی از ببعی ها رفت آپارتمان همسایه؛ الان همه می رن دنبالش! آهای شیرو! بیا کمک!  

******

سلام علیکم بر هم اندیشان عزیز! می گم ماه ربیع الاوله ها، آهای مجردای باشگاه! نمی خواین یه تکونی بخودتون بدین و یه عروسی ما رو تو عرشه کشتی مهمون کنین؟

******

سلام؛ پیام ها رو یه بار مرور می کنی و بعد طبق نظرت بهترینشو درج می کنی یا شانسی درج می شه؟ ببخشید اینقدر عصبی شدم که یادم رفت بگم سلااااام.

(راضیه)

امید: این روزها، یا تمام یا هفتاد - هشتاد درصد پیام ها رو وقت می کنم دو نه به دونه بخونم. موقع خوندن، هر کدومشون که برای درج، مناسب به نظر برسه همون موقع انتخاب و کنار گذاشته می شه که حدود صد تایی می شه. موقع چیدمان نهایی پیامک ها؛ یه بار دیگه اون صد تا پیامک خونده و حدود بیست سی تایی از اون ها انتخاب می شه.

******

سلام؛ من یه دختریم که به خاطر خصوصیات ظاهری و اینکه سعی می کنم همیشه دختر خوبی باشم خواستگارای زیادی برام میاد؛ اما این آدمای ظاهر بین تا خونه و زندگی ما رو می بینن میرن و دیگه نمیان. آخه امید این چه زندگی می شه که شرط اصلیش وضع زندگی دختر باشه. دوستان لطفا شما که هم اندیشید از این کارا نکنید حالا...

******

سلام؛ خیلی خیلی خیلی به کمک دوستان هم اندیشم احتیاج دارم. من خیلی شکاک هستم؛ البته خیلی هم همسرم رو دوست دارم. با اینکه همسرم خیلی خوبه. واقعا از رفتار و طرز فکر خودم خسته شدم. زندگی برام همش شده فکر و خیالات بد. خواهش می کنم راهنماییم کنید تا از این خیالات دست بردارم. لطفا در همین مورد کتاب معرفی کنید.

(سمن یه همسر شکاک ولی عاشق از شمال)

امید: دوستان خوبم! مثل همیشه با پاسخ های خوبتون به آبجیمون کمک کنین. اول پیامک بنویسین: شکاک

******

پسرا اینقدی که به موهاشون می رسن اگه به یه بوته شلغم می رسیدن هلو می داد.

******

دل کندن: سلام امید خان! دوست  عزیزی که گفتی نمی تونی از ذهنت پاکش کنی. منم عین خودت بودم بعد 2 سال دلمو شکست و رفت. تا 1 سال شب و روزم گریه بود؛ ولی اینو بدون که خدا دوست داشته که نگذاشته بیشتر از اینا غرق این رابطه بشی. سعی کن هر شب با خوندن چند صفحه قرآن و ذکر بخوابی. خیلی تاثیر داره.

(مهسا، 19 ساله، دانشجوی حقوق)

******

سلام امید خان! لطفا از مسافران گرامی کشتی تان بخواهید فارسی را پاس بدارند و اگر نمی توانند فارسی بگویند و بنویسند دست کم فعل هایی مانند دلم تنگیده و درجیدی نسازند و اینقدر تن فردوسی بزرگ را در قبر نلرزانند. تو رسانه ملی خوب نیست به زبان بی احترامی بشه. بدآموزی داره. قبول ندارید؟

(مامان شادمهر، لیسانس زبان فرانسه، یک هم اندیش خوان)

امید: حرف حساب جواب نداره. توجه می نمویین که... آخ ببخشید! آخریش بود. دلم برای این کلمه خیلی تنگ می شه. دوستش داشتم.

******

سلام؛ امید می شه یه کمی هم در مورد لامپ های کم مصرف صحبت کنید. آخه شنید....

امید: پیامک های نیمه کاره اینجوری زیاده. نقطه های آخرش به همین خاطره. در مورد لامپ های کم مصرف یه خواهش برادرانه ازتون دارم. تو این لامپ ها از جیوه استفاده شده که اگه بشکنه خیلی خطرناکه. موقع باز و بسته کردن این لامپ ها ته اونا رو بچرخونین نه قسمت شیشه ایش رو. اگه شکست فورا از دور و برش دور شین که گازهای جیوه وارد پوست و حلقتون نشه. خورده شیشه ها رو با دستکش جابجا کنین. لامپ های سوخته رو هم داخل یه نایلکس بذارین، اونو گره بزنین و بعد تو یه جعبه بذارین که نشکنه و وارد محیط زیست نشه. تو کشورهای پیشرفته، به لامپ های کم مصرف مثل بمب اتم نگاه می کنن و به هیچ وجه اونا رو نمی شکنن و سوخته اونا رو تحویل جاهای مخصوص می دن.   

******

پیشنهاد: با سلام؛ پیشنهاد می کنم هفته ای یک روز رو به جملات حکیمانه، ادبی، رویایی، تاثیر گذار و دوستانه اختصاص بدین. شاید کسی نخواد یا نتونه نظر خاصی بده ولی بتونه جملات قشنگی بفرسته، این طور جو باشگاه هم عوض می شه. فکر کنم دوستان هم موافق باشن!

(ندا از خیلی دور خیلی نزدیک)

امید: چرا یک روز در هفته؟ ما بنامون اینه که هر روز در لابلای بحثامون این کار رو انجام بدیم؛ ولی معمولا جملات تکراریه و یا در سطح باشگاه نیست.

******

دل کندن: سلام آقا امید و دوستای نازنین. نزدیک به شش ماه با یکی از آشناهامون دوست بودم. قضیه به خواستگاری رسید؛ اما خانواده شدیدا مخالفت کردن و من هم چاره ای جز فراموش کردن ایشون نداشتم. نماز و قرآن و معنی قرآن رو بهت پیشنهاد می کنم. سعی کن وقتت رو با کلاس های متنوع پرکنی. هر وقت ذهنت ناخواسته به سمتش رفت برو مجله یا کتاب بخون. خدا رو هزار مرتبه شکر که الان راحتم و دارم برا دانشگاه می خونم. با خاطرات بد هم می شه زندگی کرد مهم این که تکرارشون نکنیم.

(سمیرا از خلخال، روستای خمس)

******

با سلام؛ نظر: پیامبر اکرم (ص) می فرمایند: خداوند به دختر مهربان تر از پسر است. امام جعفر صادق (ع) نیز می فرمایند: دختر رحمت است و پسر نعمت؛ همانا به رحمت پاداش داده می شود و از نعمت ها سؤال می شود. امید! درج کن تا همه بفهمن دختر بودن چه کیفی میده.

(ریحانه، خوشبخت ترین دختر دنیا) 

امید: عجیبه! امروز از آقا پسرا خبری نبود! بر عکس پنجشنبه. آقا پسراااااا! کجاییییید؟ دارن می یان. من که رفتم. فعلا خداحافظ. راستی! یه خبر خوب! صفحه 490 رو ببینید. تعداد پیامک های دیروز جمعه: 1078 و پنجشنبه: 2071

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 12 بهمن 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 11 بهمن 1391
 3. هم اندیشان دوشنبه 9 بهمن 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 8 بهمن 1391
 5. هم اندیشان شنبه 7 بهمن 1391
 6. هم اندیشان پنجشنبه 5 بهمن 1391
 7. هم اندیشان چهارشنبه 4 بهمن 1391
 8. هم اندیشان سه شنبه 3 بهمن 1391
 9. هم اندیشان دوشنبه 2 بهمن 1391