')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2140 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1989 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1797 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1693 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2038 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان یکشنبه 24 دی 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: دختران پسر نما و پسران دختر نما ، 1391 ،

امید: سلااااااااام؛ خوبین که؟ حتما خوبین. ماه به این خوبی آغاز شده چرا خوب نباشیم؟ اینم یه انرژی مثبت که بحث این هفته رو با نشاط آغاز کنیم.

******

سلام؛ من یه پیراهنی دارم هر موقع می پوشمش دوستام بهم می گن پیراهنت از مد افتاده. موندم پس کی می خواد ابرو برداشتن پسرا و .... از مد بره...!؟ به قول خواهرم واسه بعضی ها فرهنگ شده. به نظر شما راست می گه؟

(مهربون)

******

سلام؛ من بعضی وقت ها برای برگزاری امتحانات دانشگاه با شوهرم میرم و کمکش می کنم. بعضی از این پسرای دانشجو چنان ابرو بر می دارن و آرایش می کنن که آدم نسبت بهشون چندشش می شه؛ حالا جالب اینه که خیلی هم به خودشون می نازن و فکر می کنن قیافه جذاب و دلربایی دارن!!!

(سارا، شیراز)

******

سلام؛ خیلیا این وسط فقط تقلید می کنن؛ حتی دلیلی واسه کاراشون ندارن. پسرای دخترنما و دخترای پسرنما رو می گم. می شه گفت شخصیتشون شکل نگرفته. نظر شما چیه؟

(محبوبه جاور، ۱۸ساله از دهلران، همون که به عشق هم اندیشان رو کیفش زده 370)

******

سلام به هم اندیشان گل و امید؛ دوستان! به نظر شما انگیزه پسران دخترنما و دختران پسرنما از این کارشون چیه؟

(نسترن، خسته از امتحانات؛ اما شاد و یار همیشگی هم اندیشان از تهران)

******

سلام به همگی؛ امروز یه جمله ای خوندم که تا حدودی به موضوع این هفته ربط داره. من که یه خورده روم تاثیر داشت. گفتم برای شما هم بفرستم. یک بزرگی می گه: به خاطر مردم تغییر نکن؛ چون مردم هر روز تو را جور دیگری می خواهند.

(مهدیه رفیعی)

******

سلام؛ امید! نبودی ببینی شب وفات امام رضا چی کار کردم. بگو چی کار؟ اون شب ما همه خونه مادربزرگم بودیم واسه شله زرد. وای! یه عالمه ظرف یه بار مصرف پلاستیکی خریده بودن. منم که یه هم اندیش واقعی؛ یه بحث راه انداختم درباره ضرر این ظرفا. اول که همه مسخرم کردن؛ ولی بعد دیدم همه دارن دنبال ظرف های دیگه می گردن. منم داشتم از خنده می مردم. ممنون هم اندیشان! به خاطر حرفای خوبتون.

(مریم نشاندار، 72 از مشهد)

امید: ولی من شکست خوردم! راستش به پسرداییم که قرار بود تو پونصد تا ظرف یه بار مصرف، نذری بده سفارش کردم که از ظرف های گیاهی بخره و تاکید کردم که انصاف نیست تو ظرفی که سرطان زا است نذری بدیم. قبول کرد؛ ولی دیروز وقتی رفتیم اونجا و دیدم از ظرف گیاهی خبری نیست و قورمه سبزی و برنج داغ داغ رو دارن تو ظرف های یه بار مصرف پلاستیکی می ریزن؛ شوکه شدم. انگار اونا رو دارن داغ داغ رو سر خودم می ریزن. خلاصه تصمیم گرفتم یه اطلاعات دقیق و کاملی درباره مضرات این ظرف ها از تو اینترنت تهیه کنم و این بار که همه دور هم بودیم؛ کاملا برای همه توضیح بدم؛ شاید! شاید افاقه کنه!   

******

دینگ! دینگ! یه هم اندیش اومد با یه زنگ تفریح جدید: خنگول به دوستش: آقا این همسایمون تا 2 نصف شب هی می کوبید به دیوار خونمون! دوستش: عجب آدمای مردم آزاری پیدا می شن؛ حتما نذاشتن بخوابی؟ خنگول: نه! خوشبختانه خواب نبودم، داشتم شیپور تمرین می کردم.

(سمیرا از مشهد مقدس)

******

تجربه: سلام؛ راز عشق در این است که طرف مقابلت را در چارچوبی که خودت می پسندی گرفتار نکنی.

(پروانه از شهرخورشید و ماه)

******

هر موفقیت بزرگی، نتیجه هزاران تلاش کوچک و عادی است که مورد توجه و ستایش دیگران قرار نمی گیرد.

(مسعود رحمانی، ۲۱ ساله از اهر)

******

سلام به هم اندیشان و امید و پیام؛ من دختری هستم که حجابم رو رعایت می کنم؛ ولی تو مهمونی ها و عروسی ها تیپ های پسرونه رو به لباس های مجلسی زنانه ترجیح می دم. اگه به خاطر علاقه مادرم به موی بلند نبود حتما موهامو مدل پسرونه کوتاه می کردم. رفتارهای نازنازی دخترا رو اصلا دوست ندارم و عاشق غرور و احساسات پسرونه ام؛ اما من همه اینا رو علاقه شخصی خودم می دونم نه اینکه بخوام خودمو پسرنما نشون بدم. به نظرتون من یک دختر پسرنماام؟؟

(فاطمه 18 ساله از اصفهان، شهرضا، سولار)

امید: دوستانت حتما با نظراتشون کمکت می کنن؛ اول پیامک هاتون بنویسین: نظر  

******

سلام؛ روانشناسی می گفت: بعضی خونواده ها وقتی بچه دار می شن مثلا دوست داشتن بچه دختر باشه ولی خدا بهشون پسر داده اونام موهای پسرو بلند می کنن،تیپای دخترونه براش می زنن؛ بچه وقتی بزرگ می شه نمی دونه باید چی کار کنه. فکر می کنه خونوادش بهترین رو براش درنظر گرفتن. بعضی دخترا هم همین مشکل رو دارن.

******

سلام؛ من قبلا فکر می کردم هم اندیشان تأثیری روم نداره. بیشتر تفننی می خوندم؛ ولی حالا که حجابم رو رعایت می کنم و نماز می خونم و دروغ نمی گم و غیبت نمی کنم و درکل، احساس خوبی دارم، به تأثیرش پی بردم! البته هر از گاهی مشکل مالی بهم غلبه می کنه و حال دلم بد می شه که امیدوارم اونم حل شه! ممنون!

(فاطمه خانوم، دانشجوی پرستاری)

******

سلام به هم اندیشان و امید خان؛ الان ساعت 3 نیمه شبه؛ هم اندیشان رو به یکی معرفی کردم خوشش اومد؛ ولی می گه چه فایده پیام نماشون خارجیه. راهکار بده شاید مشکل خیلی ها باشه.

(مهدیه، 22، شهرستان کمیجان)

امید: به تنظیم نیاز داره که از طریق کنترل تلویزیون باید انجام بشه.

******

هم اندیشان! یه پیشنهاد: هر وقت عصبانی شدید برای اینکه به آرامش دست پیدا کنید از یک تا ده بشمرید؛ اگه آروم نشدید تا بیست... همین طور ادامه بدید، من الان به ۲۵۶۳۹۸۵۴۲۱۵۷۶۴ رسیدم.

******

سلام امید و هم اندیشان؛ وقتی جریان این ظروف رو به مادرم گفتم دیدم امروز داره تو ظرف پیرکس غذا درست می کنه! داشتم از خوشحالی پرواز می کردم!

(علیرضا از بوشهر)

امید: همونطور که گفتم وزارت بهداشت ظرف پیرکس رو در ردیف سالم ترین ظروف معرفی کرده؛ فقط اشکال این ظروف اینه که غذا توشون ته می گیره و همه غذایی رو نمی شه باهاشون درست کرد؛ البته اگه کسی حوصله داشته باشه و با شعله پخش کن و حرارت ملایم، غذا درست کنه و مرتب بالا سر غذا باشه می شه یه کارایی کرد؛ عشق به سلامت خانواده شاید این حوصله رو ایجاد کنه.

******

سلام امید؛ می شه درمورد ظروف روی و چینی هم صحبت کنید. آخه مامانم واسه پخت آش و سوپ از قابلمه روی استفاده می کنه و داخل چینی می ریزه، می ترسم؟

(عسل، 25 ساله، لیسانس، تهران)

امید: آبجی! همونطور که گفتم ظروف روی در قدیم از قلع و مس درست می شده که ظاهرا بی اشکاله؛ ولی جدیدا از آلومینیوم ساخته می شه و به شدت هم ضرر داره؛ ولی ظرف چینی در ردیف ظرف های کاملا سالمه؛ نگران نباش.

******

سلام گلا؛ چرا همتون از دوستی های خیابونی بد می گین. من خودم 4 ساله با یکی دوستم و تا حالا هیچ خیانتی بهم نکرده؛ پس شما چی می گید؟

امید: به پیامک بعدی توجه بنمو....

******

سلام؛ من که اصلا خوب نیستم. 5 ساله که با یکی آشنا بودم. خانواده هامون هم می دونستن. قرار بود بعد از محرم نامزد کنیم؛ ولی یه ماه پیش تازه فهمیدم با یه نفر دیگه ای هم هست. به اون دخترم قول ازدواج داده..... خواهش می کنم نرین سراغ اینجور دوستی ها. آخرش پشیمونیه!

(یه دلشکسته از زنجان)

******

سلام؛ امید! من یه مشکلی دارم. وقتی یه پسر رو می بینم که ابرو هاشو برداشته؛ حتی اگه آدم خوبی باشه و فقط ابرو برداشته باشه، ناخودآگاه ازش احساس تنفر می کنم. کممممک!

امید: دوستان! تو این چند روز، پیامک های زیادی داشتیم که درباره تنفر از این رفتار پسران دخترنما و دختران پسرنما بود؛ ببینین! اینم یکی دیگه اش...

******

سلام؛ واقعا جای تاسف داره! دور و برم پسرهایی رو می بینم که از من که دخترم بیشتر جلوی آیینه وقت می گذرونن! آقای محترم! برادر من! ما دخترا یه مرد واقعی می خوایم. چرا ابرو بر می دارین که ما احساس کمبود مرد کنیم ؟!! همونطور که آقا پسرا یه دختر پاک و نجیب واسه زندگیشون می خوان، ما دخترا هم یه مرد محکم می خوایم که بهش تکیه کنیم. به خدا ما دخترا از پسرای مثل دختر، بدمون میاد؛ اگه واسه دختراست ما که نمی خوایم!!!

(یگانه، گرافیست، ملایر)

امید: به نظر من برای اینکه واقعا احساس آدما رو درباره اینجور رفتارهای جنس مخالفشون بهتر بفهمیم فکر کنم بهتر باشه یه نظرسنجی ترتیب بدیم. فقط و فقط "شماره" مربوط به گزینه مورد نظرتون رو از طریق پیامک ارسال کنین. خانوم ها یکی از گزینه های 1، 2 و 3 و آقایون یکی از گزینه های 4 و 5 و 6 رو انتخاب کنن. سوال: اگر خانوم هستین؛ نگاه و احساستون نسبت به رفتار پسران دخترنما چیست؟  1- احساس خاصی ندارم (بی تفاوت) 2-  متنفرم  3- احساس خوبی دارم. و اگر آقا هستین؛ نگاه و احساستون نسبت به رفتار دختران پسرنما چیست؟  4- احساس خاصی ندارم (بی تفاوت) 5-  متنفرم  6- احساس خوبی دارم.

******

اینم یه زنگ تفریح دیگه.... خنگول و دوستش به راننده تاکسی می گن: آقا 3 نفر تا تجریش چقدر می گیری؟ راننده می گه: شما که 2 نفر هستید! خنگول می گه: مگه خودت نمی خوای بیای؟!

******

سلام آقا امید و دوستان هم اندیش؛ الان دارم پیاده می رم حرم امام رضا (ع). جای همتون سبز. براتون دعا می کنم. به توصیه شماها نذری هایی که تو ظرف یکبار مصرف میدن نمی گیرم. کار خوبی می کنم؟؟

(زینب از فریمان)

امید: آبجی! ما باید خودمون به فکر سلامت خودمون باشیم؛ فکر نکن یکی میاد می زنه پس کلمون و می گه این کار رو نکن! درضمن؛ خیلی ها ممکنه خیلی کارها بکنن و به خیلی چیزها بی توجه باشن؛ ولی ما هم اندیشان راه خودمون رو می ریم.

******

سلام بروبچ نوراندیش؛ جاتون خالی یه شله زرد نذری اونم تو ظرف یکبار مصرف پلاستیکی خوردم که مزه ظرف، بیشتر بود تا شله زرد. به مامانم اینا هم گفتم که نخورید! سرطان زاست! مامانم هم جوابم رو داد و گفت: اگه این ظرفا ضرر داشت نمی ساختن.

(فاطمه، 20، اقبالیه)

******

سلام به بکر اندیشان؛ خواستم کتاب: چطور با دیگران ارتباط برقرار کنیم؟ از "دوریس مرتین" مترجم: قاسم طولانی رو بهتون معرفی کنم. خیلی تأثیر گذاره.

امید: ممنون از همتون به خاطر پیامک هایی که با عشق، به خاطر نوشتن هر حرفش زحمت کشیدین. حتما ما رو می بخشید که نمی تونیم همش رو درج کنیم. خدانگهدارتون

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط محبوبه جاور در تاريخ 8 سال پیش و 21:57 دقيقه ارسال شده است

واقعا به خودم افتخار میکنم که یه هماندیشم.....حس میکنم یه چیزی هستم که بقیه نیستن.یه چیزایی میدونم که بقیه نمی دونن..خدایا شکرت که همیشه بودی و هستی ی ی ی ی........دوستون دارم هم اندیشانشکلکشکلکشکلکشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان یکشنبه 1 بهمن 1391
 2. هم اندیشان شنبه 30 دی 1391
 3. هم اندیشان پنجشنبه 28 دی 1391
 4. هم اندیشان چهارشنبه 27 دی 1391
 5. هم اندیشان سه شنبه 26 دی 1391
 6. هم اندیشان دوشنبه 25 دی 1391