')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2129 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1980 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1793 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1687 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2030 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1696 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان سه شنبه 26 دی 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: دختران پسر نما و پسران دختر نما ، 1391 ،

امید: ای دااااااد! ای بیدااااااد!

هم اندیشان: زهره ترک شدیم. آقا امید! این به جای سلام و علیکته؟! چی شده مگه؟

امید: ببخشید! سلام یادم رفت. می گم: مطمئنید که تحمل شنیدنش رو دارین؟

هم اندیشان: داریم! اونقدر پیامک هامون درج نشده که تحملمون در حد لالیگا رفته بالا.    

امید: واقعیتش اینه که بعضی ها دارن فرا ماشینی می شن.

هم اندیشان: یعنی چی؟

امید: یعنی دیگه حال ندارن از ماشین ظرفشویی هم استفاده کنن. اصلا استفاده از ماشین ظرفشویی هم داره بی کلاسی می شه. فقط حضورش گوشه آشپزخونه برای دکور کافیه. به جاش توی مهمونی، کلا از ظروف یه بار مصرف شیک، استفاده می کنن. یعنی به نظرتون داریم کجا می ریم؟!

******

سلام دوستان! یکی از دوستام علاقه شدیدی به پسر بودن داشت. کلا رفتار و لحن صحبتش مثل پسرا بود و فکر می کرد دیگران هم از این مدل خوششون میاد و خودشو متفاوت می دونست. بعد از چند سال و زیاد شدن روابط اجتماعیش فهمید تصورش کاملا غلط بوده. الان کلی عوض شده و به طبیعت دختر بودنش برگشته. این یه دوره خاصیه که دوام نداره و شخص خودش باید به اشتباه بودن کارش پی ببره.

(سپیده، ۲۲ ساله، رشت)

******

سلام دوستام؛ خواستم به شادی جون بگم ما هم اندیشان درمورد کسی قضاوت نمی کنیم. ما نظرمونو می گیم وگرنه منم با حرف شما موافقم. از رو ظاهر آدما نمی شه درموردشون قضاوت کرد؛ اما ظاهر می تونه رو نظر آدما نسبت به شخصیت افراد تأثیرگذار باشه.

(النا، 19 ساله)

******

سلام دوستای من! من خودم لیسانس روانشناسی دارم الان دارم برا کنکور ارشد می خونم. تو خیلی از درسام خوندم که یه عده از همینجور آدما اختلال کروموزومی دارن.

(آرزو از رشت)

******

سلام به همگی؛ هم اندیشان توصیه می کنم کتاب: چرا مردها در آخرین لحظه و زن ها در لحظه تصمیم می گیرند.. نویسنده: آلن وبار باراپیز؛ مترجم: مهدی قراچه داغی رو بخونید.خیلی کتاب خوبیه. قیمتش 6000 تومانه.

(نسرین، دوستدار 370 از قم)

******

سلام به امید و همه هم اندیشان گل مخصوصا به آبجی گلی که در موقع عصبانیت شمردن تا 10 یا بیشتر رو پیشنهاد داد. باورت نمی شه واقعأ اثر کرد. دستش درد نکنه.

(رضا مهرآباد، 27/ 10 / 1362)

امید: آقا رضا الان شماره چندی؟

******

سلام به شیک اندیشان؛ ماه ربیع الاول بر همتون مبارک!

دی پرتقال و لیمو آید خوش رنگ و خوشبو

بهمن، برف یخبندان آید با سوزت هر سو 

اسفند آید بنفشه سبزه دهد لب جو

(زهره از همدان؛ لطفا از این جور پیام ها هم درج کن می گن تنوع تو زندگی خوبه)

******

تنوع: سلام؛ منم برای تنوع، لباسای سربازی داداشمو می پوشم و بعدش سرزده می رم خونه همسایه. آخ چه لذتی داره ترسوندن دخترای همسایه!

(زهرا فرشادفر از باخرز)

******

تنوع: سلام به همگی؛ مهدیه جون! تو مهمونی، تنوع خوبه. هر از گاهی خوبه آدم از اینی که هست یکم دور بشه برا روحیه خودمونم خوبه که تکراری نشیم؛ ولی آبجی فاطمه همیشه تیپ پسرونه می زنه و حتی از رفتار پسرونه خوشش میاد. دیگه این تنوع نیست؛ افراطه.

(الهه)

******

سلام ناب اندیشان؛ خداوند زن و مرد رو مکمل (تکمیل کننده) هم قرار داده؛ پس قراره چیزی که در وجود زن نیست در یک مرد باشه که بتونن با هم کامل بشن و بالعکس، زیبایی یک مرد به ابروهاش نیست به رفتارش و غرور یک زن هم به نجابت و متانتشه. آقایون محترم ما قراره تو زندگیمون به یکی که مثل کوه تکیه کنیم نه به یه دیوار کاگلی که هر لحظه امکان فرو ریختنش هست.

(شهربانو)

******

دوستان من خوشه های گندمند؛ یعنی به دنیا برکت و نعمت می دهند و نبودشان قحطی و گرسنگی است و من چه خوشبختم که زردی خوشه های گندم در اطرافم موج می زند. سلام!

(ناهید از قم)

امید: بابا! شرمنده می نمووییید...

******

تنوع: سلام؛ بذارین نظرمو با یه مثال بگم. تغیر دکوراسیون خونه رو در نظر بگیرین؛ هر چند وقت یه بار واسه تازگی و تنوع خوبه؛ اما مثلا اگه ما بیایم فرشو بچسبونیم به سقف آیا اینم تنوع محسوب می شه؟ خوبه که ما درمورد رفتار و شخصیتمون بیشتر فکر کنیم.

(مریم گلی)

******

تنوع: اینکه نظر شخصی و علایق هر کس به خودش مربوطه، درسته؛ اما نه علایقی که باعث شه از طبیعت و جنس خودمون دور شیم! دخترنما یا پسرنما شدن، مثل ماشینی شدن، ما رو از طبیعت، سرشت و جنسیتی که خدا بهمون داده، دور می کنه. اینو مطمئنم.

(سمانه کریمی، 17 ساله از رشت)

******

سلام هم اندیشان و امید؛ یه جمله خیلی قشنگ براتون دارم: "نمی توان برگشت و آغاز خوبی داشت؛ اما می توان شروع کرد و پایان خوبی داشت!"

(نسترن، 18 ساله از آمل)

******

سلام هم اندیشان؛ مادر بزرگم وقتی پسرهای دخترنما رو می بینه می گه: فقط روسری سرکردنشون مونده.

(یه دختر گل از خونشون)

******

امید! یه بار همین جوری واسه خنده روسری پوشیدم. مامانم گفت: خاک تو سرم. خدا رو شکر دختر نبودی وگرنه می موندی رو دستم؛ پس نتیجه می گیریم خدا اگه ما رو مرد آفریده باید همین مرد بمونیم و مرد بمیریم.

(شاهین)

******

ضرر: هم اندیش عزیز! شما مگه آزمایش کردی که می گی: ملوکول های ظرف های یکبار مصرف پلاستیکی نذری، حالت زیبایی دارند و مشکلی به وجود نمی یاد.

(الهام)

******

ضرر: سلام هم اندیشان؛ دوست عزیز! اگه استفاده از ظرف غیراستاندارد برای نذری اشکال نداشت؛ پس هممون یه بسم الله می گفتیم و سم می خوردیم و هیچیمون هم نمیشد.

(مطهره از کاشان)

******

ضرر: سلام؛ فکر کنم دوستمون قصد شوخی داشتن وگرنه اصلا معنی نداره. وقتی چیزی ضرر داشته باشه چه برای عروسی باشه چه عزا و چه نذری، فرقی نمی کنه. در هر حال مضره.

(سارا، شیراز)

******

سلام؛ سر چهار راه یه نیسان سبزی فروش چراغ قرمز رو رد کرد. پلیس با بلند گو گفت: نیسان کجا می ری؟ راننده نیسان هم تو  بلند گوش گفت: دارم می رم خونه!!!!

******

سلام آقا امید! ما خانوادگی مجله تون رو می خونیم. خواستم نظرمون رو راجع به بحث این هفته به طور خلاصه بفرستم. پدرم: بیکاری و نداشتن هدف. مادرم: داشتن خلاء عاطفی و کمبود توجه. خودم هم معتقدم هم عوامل بالا و هم اینکه بعضی از دخترا به چنین پسراهایی توجه نشون می دن و باعث تحریک اونا می شن. ما رو خانوادگی قبول می کنی؟

(خانواده ابراهیمی، پریا)

امید: دیگه بهتر از این نمی شه. خیلی خوش آمدید!

******

نظر باباییم: در خانواده بهش بها داده نشده در نتیجه اعتماد به نفس پایینی داره و وقتی در نوجوانی و جوانی وارد جمع همسالانی می شه که تصدیقش می کنن یا حداقل به حرفاش گوش می دن میشه تابع بی چون و چرای همین همسالان. والدین ضمن محبت اندازه، باید از کودکی نظر بچه رو در مسائل جویا بشن هر چند اونو بکار نگیرن؛ ضمنا بچه ها همونی میشن که ما هستیم نه اونی که ما می خوایم.

(3 بچه خوب بهترین بابا و مامان دنیا)

امید: فکر کنم دیگه نباید بگیم. خانواده هم اندیشان. باید بگیم خانواده های هم اندیش؛ درضمن اون جمله آخرتون رو برای خودم یادداشت کردم. کلیدیه. به بابات هم سلام برسون.     

******

سلام دوستان؛ خواستم به آبجی ندا بگم: از کوزه همان برون تراود که در اوست. به نظر من پسری که ابرو بر می داره یا دختری که رفتار پسرونه داره از درون و قلبا این قضیه رو پذیرفته! این درست نیست که بگیم ظاهر مهم نیست و باطن مهمه. از نظر من خیلی فرق هست بین یک دختر با حجاب با یک دختر بی حجاب، خیلی فرق هست بین یک پسری که مردونه رفتار می کنه با یک پسری که ابرو بر میداره. دوستان نظرتون چیه؟

(مهتاب، 18 ساله)

******

سلام؛ دوستانی که از بحث این هفته ایراد می گیرین ما نمی خوایم و این حقو نداریم که درمورد یه آدم قضاوت کنیم؛ اما می تونیم از یه رفتار بد که هر آدم معقول و منطقی بد می دونه انتقاد کنیم. این خیلیم درسته؛ اما بازم یادمون باشه که شاید اون کسی که در نظر ما خوب نیست بنده خاص خدا باشه.

(راحله، ۲۸، تهران)

******

سلام؛ می دونم نمیدرجی؛ ولی به نظرم هرکی ابرو برداره البته برای نظافت حتما آدم بدی نیست. آقایونی هستند که اصلا به خودشون رسیدگی نمی کنن ولی مردونگی و... ندارن. نمی شه واسه همه یه نسخه پیچید؛ البته منظورم جلف ها نیستند.

(الهه)

******

سلام؛ در جواب اونی که می گفت این مطلب به خود طرف مربوطه و به ما ربطی نداره بگم: این کار مثل اینه که یکی داره با تیشه می زنه به ته کشتی که خودتون سوارش هستین. آیا اون وقت این حرف رو می زنید؟ این جامعه مثل یه کشتیه. عمل هر کس تو این جامعه اثر بر بقیه می گذاره. هر وقت این کشتی که شما داخلش نشستین در دریای مواج گناه های کبیره فرو رفت اون وقته که بیرون اومدن از اون به سختی در اومدن از باتلاقیه که تا گلو توش فرو رفته باشی.

(مجتبی برهمند از یاسوج، 7 /11/73)

امید: درسته! ولی احساس وظیفه داشتن نسبت به این مساله به معنی این نیست که هر کس رو که دیدیم جلوش رو بگیریم و ارشادش کنیم. آدمیزاد معمولا به برخوردهای مستقیم، حساسیت نشون می ده. باید خوبی خودمون رو حفظ کنیم و ببینیم چه کاری برای فرهنگ سازی تو این زمینه می تونیم انجام بدیم.   

******

نظر: این موضوع به عقل نمادگرای ما بر می گرده. آرایش و ابرو برداشتن تو ذهن همه، نماد خانوم هاست؛ وقتی مردی ابروهاشو زنونه برمیداره و آرایش می کنه، ذهن ما ناخودآگاه نسبت به اون حس مرد نبودن و بی اعتمادی به خودش می گیره. برای همینه که اکثر خانوم ها از پسرای زن نما بدشون میاد.

(آتی، 19 ساله، خوانساری)

امید: نتیجه نظرسنجی هم همین رو نشون میده: تا ساعت دوازده و بیست دقیقه امروز 1274 خانوم تو نظرسنجی شرکت کردن که 1045 نفرشون گزینه "احساس خوبی از رفتار آقایون دخترنما ندارم" رو انتخاب کردن؛ 187 نفر گزینه "احساس خاصی ندارم" و 42 نفر گزینه "احساس خوبی دارم" رو انتخاب کردن؛ و اما آقایون: 146 نفر شرکت کردن که 100 نفر گزینه "احساس خوبی از رفتار دختر خانومای پسرنما ندارم" رو انتخاب کردن؛ 24  نفر گزینه "احساس خاصی ندارم" و 22 نفر گزینه "احساس خوبی دارم" رو انتخاب کردن.

******

یک مرد واقعی کاملا شبیه مردهاست! یک مرد واقعی ظاهری آراسته و کاملا مردانه دارد و لباس هایی شیک و تمیز؛ اما برازنده می پوشد. منبع: کلبه مهربانی.

(ثریا از تبریز )

******

سلام دوستای گلم؛ داداشم می گه: همیشه از لحاظ علمی به روز باش! و در عین حال با ظاهری مرتب و منظم؛ نه تیپ پسرانه زدن.

(فاطمه، 18 ساله)

******

سلام به هم اندیشای گل؛ آبجی شادی! درسته به ما ربطی نداره؛ ولی ما تو باشگاه بحث می کنیم تا بتونیم (به این جور افراد) کمک و راهنمایی کنیم. بعضی ها اصلا نمی دونن این رفتار تو زندگیشون مشکل ایجاد می کنه.

(لیلا هستم از رامسر)

******

ضرر: سلام؛ می خوام به اون دوستی که گفته بود نیت نذری داشته باشیم ضرر ظروف پلاستیکی از بین میره، بگم خب فرض کن من به شما بگم سیانور رو اگه طواف کعبه ببری بعد بخوری ضرر نداره! ببین عزیزم! ظروف پلاستیکی در مجاورت حرارت سم تولید می کنن حالا سم چه ملکولش خوشگل باشه چه زشت فرقی نداره بازم سمه و واسه بدن خطر داره؛ درضمن معنی زیبا شدن ملکولا تغییر ساختارشون نیس فقط با طرز کنار هم قرار گرفتنشون آراسته می شن.

(یگانه، 19، تهران)

******

سلام به هم اندیشان و امید و روح پیام؛

من: امید به جن اعتقاد داری؟

امید: نه!

من: ولی خدمتکار گفت کشتی جن داره.

امید: وسایلاتو جمع کن بریم.

من: چرا؟

امید: ما خدمتکار نداریم.

(مامان الیسا)

امید: من هیچی نگم بهتره! اگه نرفتین فردا همدیگه رو تو عرشه، می بینیم. خدانگهدارتون. تعداد پیامک های دیروز: 3329  

ارسال شده توسط : امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان یکشنبه 1 بهمن 1391
 2. هم اندیشان شنبه 30 دی 1391
 3. هم اندیشان پنجشنبه 28 دی 1391
 4. هم اندیشان چهارشنبه 27 دی 1391
 5. هم اندیشان دوشنبه 25 دی 1391
 6. هم اندیشان یکشنبه 24 دی 1391