')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان دوشنبه 25 دی 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: دختران پسر نما و پسران دختر نما ، 1391 ،

امید: سلام و صد سلام به یاران هم اندیش؛ دوستان خوب و صبور.

******

نظر؛ می خواستم به آبجی فاطمه بگم سعی کن علایقتو عوض کنی؛ چون بعدا تو ازدواج، برات مشکل ساز می شه. کسی که با تو ازدواج کنه دوست داره با یه خانم زندگی کنه و با احساس لطیفت بهش آرامش بدی. عزیزم! سعی کن خانم باشی تا در آینده مادر و همسر مهربونی بشی.

(فاطمه، 18 ساله از شاهرود، همیشه شاد)

******

نظر؛ سلام فاطمه جون! تو عروسیا تیپ پسرونه زدن یه سلیقه س؛ اما اینکه ناز دخترا رو دوس نداری نگرانم کرد؛ چون خداوند مرد و زن رو متفاوت آفریده. زن آیینه جمال خداونده. لطافت زن و قدرت و صلابت مرد هست که زندگی رو جذاب می کنه و نباید جاشون عوض بشه. من این حرفا رو از دکتر میثاق شنیدم.

(سکینه، 23، نوبندگان)

******

نظر: سلام دوستای هم اندیش و فاطمه عزیز؛ ببین آبجی! اگه غرور و احساسات پسرونه در وجود دخترها نیاز بود که مطمئنا خدا تو طبیعتشون قرار می داد. درسته که ناز و ادای از حد گذشته واقعا کلافه کنندس؛ اما اگه کنترل بشه شما می شی یه خانم منطقی و مهربون. فکر کنم داری از اون طرف بوم میفتی.

(فرشته ۱۹ساله از هشتگرد مخلص هرچی هم اندیشه)

******

نظر؛ به نظر من که خیلی ام خوبه، یه جورایی تنوع هست و به غیر از اون یه جذابیت خاصی هم داره.

(مهدیه،۷۴)

امید: دوستان! نظرتون درباره نظر آبجی مهدیه چیه؟ اول پیامک هاتون بنویسین: تنوع  

******

سلام؛ به نظر من یه دلیل اینکه آمار ازدواج اومده پایین بر می گرده به موضوع این هفته. چون دخترا چطور می تونن به اینجور پسرا تو زندگی تکیه کنن. پسری که از صبح جلو آینه است چطور می تونه یه زندگی رو بچرخونه. نظرتون چیه؟

(مریم)

******

سلام؛ فک نکنم اگه از خود پسرا بپرسین علت این کارشون (ابرو برداشتن) چیه بگن جلب توجه دخترا. به نظر خودشون الان به روزن! می ترسم کم کم خانوما تو جامعه احساس کمبود مرد کنن.

(فاطمه از جالق)

******

سلام آقا امید! به نظر من به من و شما ربطی نداره که بخواهیم بگوییم که طرز لباس پوشیدن یا رفتار کی بده و کی خوب. ما در حدی نیستیم که بخواهیم درمورد گروهی که تو جامعه ما کم هم نیستن قضاوت کنیم. شما اگه از اون افراد و طرز لباس بوشیدنشون بدتون میاد می تونید ازشون دوری کنید وگرنه حق قضاوت ندارید.

(شادی، لیسانس زبان انگلیسی از تهران)

******

آقا امید به نظر من احساس تنفر اشتباهه چرا که اگه دقت کنیم می بینیم دختر و پسرنماها خودشونو اون من واقعیشونو گم کردن. این ها قابل دلسوزین! و اینکه شاید یه تلنگری باشن برای ما تا با مقایسه اون ها با کسایی که واقعا تو زندگیشون هدف های عالی دارن بدونیم برای مقبولیت داشتن، ظاهر، اصل نیست بلکه باید درونمون رو جست و جو کنیم و تلاش کنیم نقاط قوتمون رو به اوج برسونیم و روحمونو زیباتر کنیم.

(ندا، 19 ساله، کنگاور)

******

توجه توجه! این وسط باید بین پسرایی که تا یه حد معقولی ابروهاشونو تمیز می کنن تا از آشفتگی در بیان با اونایی که تیپ جلف میزنن و ابروشونو زنونه بر می دارن تمایز قائل شد. نظر شما چیه؟

(مینا)

******

زنگ تفریح: خنگول مریض میشه میره پیش دکتر. دکتر بهش می گه: خب بیماریت چیه؟ خنگول می گه: تو دکتری از من می پرسی!

(مینا، 72، کرمان)

******

سلام؛ با نظرتون درباره استفاده نکردن از ظروف پلاستیکی یه بار مصرف برای نذری، کاملا مخالفم. بله! در حالت عادی ضرر داره؛ اما وقتی به نیت نذری و با دعا درس بشه ضررش از بین می ره و مولکول های اون ماده حالت زیباتری به خودش می گیره.

امید: دوستان! نظرتون چیه؟ اول پیامک هاتون بنویسین: "ضرر" راستی! دیروز دخترم یه چیزی بهم گفت که برای شما هم ممکنه جالب باشه! گفت: "تو مدرسمون آش نذری دادن. من و دوستم از خونه ظرف بردیم و به خانوممون گفتیم به جای ظرف یه بار مصرف، برامون تو این ظرفا غذا بریزه؛ بهش گفتیم که غذای داغ تو ظرف یه بار مصرف پلاستیکی، خیلی ضرر داره." ببینین! ما اگه خودمون درست رفتار کنیم بچه هامون هم یاد می گیرن.       

******

سلام؛ مهدیه خانم! به دوستتون بگید منوی تلویزیونشونو فارسی کنن. بعضی تلویزیونا اینطوریه؛ زبون تله تکستش با زبون منوش یکیه.

(راحله، ۲۸ ساله از تهران)

******

سلام؛ مهدیه خانوم از کمیجان! باید بری قسمت تنظیمات زبان، بعد زبان عربی رو انتخاب کنی. تله تکست فارسی می شه.    

******

سلام امید و دوستان هم اندیش؛ توی دانشگاه ما خیلی از پسرا ابرو می دارن؛ حالا اگه همین بود یه چیزی ولی آرایش هم می کنن. واقعا بعضی ها مرد بودن رو فراموش کردن. برادرای عزیزم! یه کم به خودتون بیایین.

(علی تازیکی)

امید: دوستان! به نظر شما مشکل این کار چیه؟ نه! واقعا مشکلش چیه؟ شاید اون آقایونی که این کارو می کنن بگن: "مگه یه زیر ابرو برداشتن و یه کم آرایش کردن برای تنوع، به روز بودن و یا هر علت دیگه، مردونگی رو واقعا از آدم می گیره و یا دختر خانومایی که تیپ پسرونه می زنن و... بگن: مگه این کار واقعا ما رو مرد می کنه که اینقدر سخت می گیرین؟ اول پیامک هاتون بنویسین: نظر    

******

سلام به دوستان هم اندیش و امید خان و طفلکی پیام! می خواستم درمورد پسرایی که ابرو بر میدارن بگم به نظر من مثل اینه که دختر خانوما ریش و سیبیل قیطونی داشته باشن. نه! نظر شما چیه؟

(مصطفی هراتی از دیار شیخ جام تربت جام 18 ساله)

******

پیامبر (ص): از ما نیست زنی که خود را شبیه مردها سازد و مردی که در هیبت زنان درآید. میزان الحکمه. ح 9132

******

سلام به همه دوستان خوبم. من یه پسر عمه دارم که از وقتی به دنیا اومد خانوادش عین دختر بارش آوردن؛ مثلا موهاش بلنده و لباس های دخترونه می پوشه و.... هر کی می بینه فکر می کنه دختره. باورشون نمی شه پسره. شش سال داره. حالا موندیم بزرگ بشه چی کار می کنه. به نظر من مشکل بعضی ها اینه که خانوادشون این جوری بارشون آوردن.

(لیلا، شهرستان خواف، روستای کالشور)

******

سلام؛ به نظر من تقلید از جنس مخالف در پوشیدن لباس و وضعیت ظاهری، به خاطر حس حقارت درونی و جلب توجه دیگرانه.

(مریم اسماعیلی، 22 ساله، دانشجوی روانشناسی )

******

سلام؛ به نظر من و خواهرام و دوستم علت این رفتارا کمبود محبت و گرایش به جنس مخالف و تربیت ناصحیحه.

(حلیمه از رودان استان هرمزگان)

امید: بابا! شما خودتون یه باشگاه هم اندیشانید!  

******

سلام؛ تو رو خدا کمکم کنید. با مادرم 40 سال تفاوت سنی دارم و هر روز که می گذره اختلاف نظرمون هم بیشتر می شه. نمی تونیم همدیگه رو درک کنیم. تو رو خدا درجش کن و یه راه حل بگو.

امید: یه بار دیگه تو نظر سنجی موضوعات هفتگی می ذاریم. بقیه هم هر موضوعی به ذهنشون می رسه برامون بگن که هر موضوعی بیشتر، خواهان داشت رو فردا به نظرسنجی می ذاریم. جواب نظرسنجی دیروز رو هم فردا دقیقا اعلام می کنیم.

******

نظر: سلام به همگی؛ به نظر من فاطمه خانم کار اشتباهی نمی کنن. خب خوششون میاد دیگه. علاقه هر کس یه جوره. بازم این نظر منه بقیه رو نمیدونم.

(دوستتون)

******

نظر: سلام؛ به نظر من خداوند مرد رو آفرید که مرد باشه و زن رو هم آفرید که زن باشه. جنسیت ما دست خودمون نیست؛ اما مطابق با جنسیت رفتار کردن دست خودمونه.

(عاطفه ام هم اندیش 18 ساله)

******

با اینکه می دونم نمی درجی سلام؛ به نظر من این بحثا رو نکنید چون معلومه که پیامکای کیا رو می درجی!!! وگرنه چرا من مثل شما نشدم. از 15 سالگی تا 25 سالگی با کسی دوست بودم و الان یه جفت دو قلوی خوشگل داریم و عاشق همیم. مشکل دوستی های به قول شما خیابونی شماها اینه که: خیلی دل بسته و کور و کر می شین! درست انتخاب کنین تا شکست روحی نخورین! با چشم باز!

(علی، 30 ساله، تهران)

امید: باور کن از هر صد تا پیامکی که در مورد دوستی های خیابونی میاد یکی دوتاش فقط نتیجه خوبی داشته! حالا هر کی جرات داره بره جلو! از عواقبش هم که خدا رو شکر به اندازه کافی خبر دارین.

******

سلام؛ ملاک برتری آدم ها به باتقوا بودن اون ها است نه به ظاهر و قیافه شون. قرار نیست هر پسری ابرو برداشت بگیم آدم بدیه. هر کی نظر خودشو داره. لطفا منو متهم نکنین. من فقط نظرمو گفتم.

(سارا)

امید: آبجی! اینکه دراینباره صحبت می کنیم فقط به خاطر اینه که خودمون تکلیفمون رو با این قضیه بدونیم و حواسمون جمع باشه و هر جا صحبتی شد بدونیم چی بگیم. درسته! ما نباید در مورد دیگران قضاوت کنیم.

******

سلام؛ سلام؛ زنگ تفریح: خنگول ناراحت و غمگین یه گوشه نشسته بوده  و هیچی هم نمی خورده. باباش می گه: پسر گلم چی شده؟ عاشق شدی؟ می گه: آره! بعد باباش می پرسه: حالا طرف کی هست؟ جواب می ده هر کی رو شما برام صلاح بدونید.

(پری هستم، 18 ساله)

******

سلام بر هم اندیشان گل گلاب و امید خان کبیر! خواستم به شیوا خانم کتاب "۱۱۰پرسش درباره نماز" رو پیشنهاد بدم. گردآوری این کتاب زیر نظر حجت الاسلام والمسلمین مجتبی کلباسی انجام شده؛ البته بازم توضیح المسائل بهتره؛ چون تو این کتاب بیشتر در رابطه با حضور قلب در نماز، کارکردهای نماز، چگونگی توبه کردن از گناه ترک نماز و... گفته شده؛ ولی باز امیدوارم به کارتون بیاد.

(ساجده ازمازندران)

******

سلام؛ امید! از نظر من مقصر اصلی، همین دختران. اگه قید همچین پسرایی رو می زدن دیگه اینقد زیاد نمی شدن؛  وقتی ذوق می کنین چرا زیاد نشن؟ متاسفم واقعا برا همچین دخترایی.

(سهیلا، 19 ساله، دانشجو آی تی، اصفهان)

امید: خب، وقت خداحافظی رسید. فردا همدیگه رو می بینیم. تعداد پیامک های دیروز 3618

ارسال شده توسط : امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان یکشنبه 1 بهمن 1391
 2. هم اندیشان شنبه 30 دی 1391
 3. هم اندیشان پنجشنبه 28 دی 1391
 4. هم اندیشان چهارشنبه 27 دی 1391
 5. هم اندیشان سه شنبه 26 دی 1391
 6. هم اندیشان یکشنبه 24 دی 1391