')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2140 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1989 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1797 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1693 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2038 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان سه شنبه 9 آبان 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: بحث آزاد ، 1391 ،

سلام؛ می خوام اون چیزی که خودم به تازگی بهش رسیدم رو برا شما دوستان خوبم بگم: سعی کنید اول خودتون رو با هر گذشته ای که بوده ببخشید و به افکار خودتون اعتماد کنید. تا زنده هستید شاد زندگی کنید. به احساسات صحیح خود بال پرواز بدهید و سعی کنید با افکار زیبا به آرامش دست پیدا کنید. غم ها را دور بریزد و به دنبال شاد بودن بگردید و  اگر پیدا نشد، خودتان شادی را بسازید. به دنبال انرژی های مثبت بگردید؛ مثل ورزش کردن، خندیدن. راستی! توصیه می کنم کتاب 36 راز کامیابی نوشته کیل لیندن فیلد رو بخونید. بازم بهتون سر می زنم.

(دختری خوشبخت از نسل آفتاب به نام بهار، دانشجوی ترم هفتم حقوق)

******

سلام؛ کتاب: "زندگی تون رو عوض کنین" نوشته: آلن کلاین، ترجمه دکتر علیرضا جلالی فراهانی. مجمومه ای از سخنان شخصیت های بزرگ دنیا در مورد موضوعاتی مثل تغییر، نحوه حرف زدن، خوشبختی... مثلا جان میلتون می گه: ذهن انسان به خودی خود و به تنهایی می تونه از بهشت، جهنم و از جهنم، بهشت خلق کند.

(هاجر، میاندوآب)

******

تکنیک؛ سلام به هم اندیشان عزیز و امید! آقا محمد من این کارو کردم و به خیلی از دوستام و فامیلامون پیام دادم و به هم اندیشان معرفیشون کردم. بیشترشون هم الان عضو باشگاه هستن و بعضی هاشون چندین بار ازم تشکر کردن. کلا ما این جور هم اندیشی هستیم دیگه...

(فاطمه از بوشهر)

******

تکنیک؛ سلام؛ آقا امید و گل اندیشان! منم با نظر دوستمون موافقم. این طوری تعداد هم اندیشا از برنامه 90 هم بیشتر می شه. راستی! من از طریق دوست خوبم فائزه باهاتون آشنا شدم.

(سمیه از خدابنده)

******

تکنیک؛ سلام امید! برادر عزیزم آقا محمد! بیشنهادت عالیه! با این کار با یه تیر دونشون می زنیم. هم تعداد افراد باشگاه افزایش پیدا می کنه و هم زندگی جدیدی به روشون باز می شه.

(سعید هستم، 23 ساله، دانشجو از رفسنجان)

******

سلام گل اندیشان؛ خواستم بگم خوش به حالتون. واقعا چه صفایی می کنین. قدر این لحظه ها رو بدونین و جای خالی ما دانشجوها رو پر کنین. هر وقت که خونمون میام اول از همه باشگاه هم اندیشان رو می خونم تا حال و هوام عوض شه.

(صغری، دانشجوی مهندسی کامپیوتر، دانشگاه کوثر بجنورد)

******

امید! چرا جرأت درجیدن انتقادها رو نداری؟ ها؟! یعنی می خوای بگی باشگاه هیچ نقص و ایرادی نداره؟ ها؟!

(یه نفر از بام ایران)

امید: وقتی تعداد انتقادها از چیزی زیاد باشه، نشون می ده که یه جای کار نقص داره و باید اصلاح بشه. اینجور مواقع، سعی می کنم یه نمونه از انتقادها رو درج کنم و بهش هم زیاد فکر می کنم؛ وگرنه اگه قرار باشه هر کس به هر دلیل، یه تیکه ای به باشگاه بندازه و من هم درج کنم، اونوقت آرامش باشگاه به هم می خوره. 

******

دوستان هم اندیش! پریشب نمی دونم سریال راستش رو بگو از شبکه یک رو دیدین یا نه؟ ولی خیلی جالب بود که معلم به دانش آموزان گفت: یکی یکی بیایین پای تخته و عیب های منو بنویسین. یکی نوشت: لباس هاش د مده اس و. . . چقدر خوب بود عیب های هم رو می گفتیم و اینقدر غیبت نمی کردیم.

******

سلام امید! می خواستم به دوستای هم اندیش همشهریم بگم که نمایشگاه کتاب باز شده برید کتابایی که دوستان معرفی کردن رو بخرید. آخه تخفیف هم داره. فرصت خوبیه از دست ندین. مکانش هم شهرک محل دائم نمایشگاه کتاب هست.

(سمیرا از سرخس)

******

سلام؛ یه انتقاد؛ آقا امید! واقعا برای شهرستانی ها متاسفم که اینقدر پیام میدن؛ ولی همه برنامه شما تو تهرانه. یکم به فکر شهرستانی ها هم باشید.

(مسعود از کویر ایران، بافق)

امید: حضور روز چهارشنبه ما در نمایشگاه مطبوعات، برای معرفی هم اندیشانه. همه رسانه ها اونجا غرفه دارن. این کمترین کاریه که ما فعلا برای هم اندیشان می تونیم انجام بدیم. این ها تجربه های کوچکیه برای کارهای بزرگتر که امیدواریم تو شهرستان ها هم اتفاق بیافته. از قبل از ساعت 10 تا ساعت 12، در سالن اصلی، در سرای روزنامه نگاران حضور خواهیم داشت. یه نشسته درباره مخاطبان فعال شبکه چهار با حضور برخی مجری ها و دست اندرکاران شبکه و همچنین مسوولان باشگاه هم اندیشان.   

******

سلام هم اندیشان و امید! در ادامه بحثی که درباره این بود که فرزندان، رفتارهای پدر و مادرشون رو الگو قرار می دن باید بگم: وقتی دخترم یه ساله بود و تازه راه افتاده بود نماز که می خوندم مهر رو بر می داشت که بخوره. واسه همین وقتی سر از سجده بر می داشتم مهر رو بر می داشتم الان که دو سالشه، وقتی نماز می خونه کارای منو تکرار می کنه!

(الهام از فارس)  

******

سلام؛ ۸ ماهه عقد کردم. اونقدر با هم خوب بودیم که زبان زد آشنا و غریبه بودیم. یکباره روابطمون خراب شد. الان پیش یه دعانویس رفتم می گه: چون یکیتون سال اسب و دیگری سال موشه، اگه با هم ازدواج کنید به طلاق منجر می شه. تو رو خدا کمکم کنید. یعنی واقعیت داره؟

(دختری از یک روستای دورافتاده)

امید: مگه دیروز دوستمون نگفت: "خجالت زده ام که به جای اینکه برای حل مشکلم پیش خدا برم، پیش دعا نویس رفتم." اول به خدا توکل کن و بعد هم ریشه یابی کن و ببین چرا این اتفاق افتاده. اول خودت خوب فکر کن و بعد هم باهاش صحبت کن؛ اگه به نتیجه نرسیدی، مشاور.

******

سلام تک اندیشان؛ امروز همسایمون که خانوم سالخورده ایه و سواد نداره ازم خواست که برم براش شماره پسرش که قرار بود بره دکتر رو بگیرم. من هم رفتم و این کارو انجام دادم. دیدم وقتی با یه کار کوچیک می تونم یه مادرو از نگرانی در بیارم و خوشحالش کنم خیلی احساس رضایت کردم.

(فائزه، 21 ساله از همین نزدیکیا)

امید: اصل زندگی همینه؛ اگه سبک های زندگی امروزی اجازه بده! این سبک ها داره بدجور ما رو غافل می کنه. بدجور! ببینین! مثلا امروز سلام کردن یادم رفت. مگه می شه آدم سلام یادش بره؟! ببخشید!

******

سلام؛ نمی تونم هم اندیشانو بخونم چون دانشگام؛ ولی دلم خونه! چرا؟ الان می گم: من رشتم پژوهشگریه. ترم 5. نسبت به اطرافم و جامعه حساسم. دارم با چشمام تأثیر ماهواره رو روی جوونا و به خدا حتی بچه ها می بینم. دختر عمم 5 سالشه به من می گه: چرا میری بیرون موهاتو بیرون نمی ذاری؟

(عادله شیرآبادی از گرگان)

******

سلام امید! چرا نگفتی چه برنامه ای واسه تولد باشگاه در نظر داری؟ روز تولد باشگاه نمی تونم پیام دوستان رو بخونم اما الان تولد باشگاه رو به هم اندیشان عزیز تبریک می گم. خدا همیشه نگهدارتون.

(زینب، 21 ساله از کنگاور)

امید: فعلا از پیام خواهش کردم تا روز یکشنبه بیاد تو باشگاه تا پیامک ها رو با هم درج کنیم. یه برنامه زنده تلویزیونی هم ممکنه برای بعد از تعطیلات، فراهم شه.

******

سلام گل اندیشان؛ یادمه کلاس پنجم که بودم معلممون تو دفتر خاطراتم نوشت: "راضیه جان! برای رسیدن به خوشبختی تلاش کردن کم است باید جنگید" و من همیشه جنگیدم و الان فکر نکنم تو دنیا خوشبخت تر از من کسی باشه.

(عاشق هم اندیشان از ترکمن صحرا)

******

سلام هم اندیشان و امید! من می خوام تو دانشگاه، نشونی هم اندیشانو رو وایت برد همه کلاسا با خط بزرگ بنویسم تا یه دانشگاه رو عضو کنم. چطوره؟!

(سحر، 22 ساله)

******

امید! ازت توقع نداشتم. اولا تحصیل و ارتباط اجتماعی و کار خانوما غیر از اینکه رضایت اونا رو از زندگی بالا می بره، یه مادر اجتماعی، تو تربیت بچه هاشم موفق تره.

امید: درسته! ولی نه به هر قیمتی! خانوم ها تا اونجایی که به زندگیشون لطمه ای وارد نشه می تونن درس بخونن، تو اجتماع حضور داشته باشن و... شرایط زندگی همه خانوم ها یکی نیست؛ هر کس باید با توجه به شرایطش، تصمیم بگیره. فکر نمی کنم نظر من مخالف نظر شما باشه!

******

سلام امید و هم اندیشان عزیز! من از اول راه باهاتونم. خیلی خوشحالم که دارمتون. همه این مسائل رو که مطرح می شن، دکتراش رو دارم، با این حال باهاتونم که تکمیل بشم. مبحث مرگ بهترین بود.

(سمانه)

امید: یادتونه وقتی درباره مرگ هم اندیشی می کردین، یکی از هم اندیشان از ترس، از زیر پتو پیامک داده بود؟!

******

نردبان دلم شکسته است. می شود برای من کمی دعا کنی؟؟ یا اگه خدا اجازه می دهد، کمی به جای من خدا خدا کنی؟ راستش دلم مثل یک نماز بین راه، شکسته است. می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق باوفا (خدا) کنی؟

(سیمین، 20 ساله از صومعه سرا، دانشجوی روانشناسی)

******

سلام هم اندیشان! می خواستم بدونم اون دوستمون ک گفتن برای مشاوره پیامک بفرستید. من فرستادم؛ اما جواب نگرفتم! می شه بیشتر توضیح بدین.

امید: قرار بوده که بعد از چند روز جوابش بیاد؛ ولی ظاهرا عین 54 هزار نفرتون پیامک فرستادین و شاکیشون کردین. از روبط عمومی این رو شنیدم. بعیده برسن جواب بدن. عیال وار بودن خانواده هم اندیشان، این مشکلات رو هم داره! تا فردا.

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 12 بهمن 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 11 بهمن 1391
 3. هم اندیشان دوشنبه 9 بهمن 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 8 بهمن 1391
 5. هم اندیشان شنبه 7 بهمن 1391
 6. هم اندیشان پنجشنبه 5 بهمن 1391
 7. هم اندیشان چهارشنبه 4 بهمن 1391
 8. هم اندیشان سه شنبه 3 بهمن 1391
 9. هم اندیشان دوشنبه 2 بهمن 1391