')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2156 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 2013 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1827 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1709 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2054 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1728 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان چهارشنبه 17 آبان 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: اعتماد به نفس ، 1391 ،

سلام هم اندیشان؛ امید! الان که داشتم می خوابیدم داشتم به نعمتایی که خدا بهم داده فکر می کردم. خیلی زیاد شدن. وقتی خواستم به چیزایی که بهم نداده فکر کنم، از خدا خجالت کشیدم که در مقابل حکمت خودش تو کارام و این همه نعمت، به حساب بیارمشون.

(رضا ابوالحسنی از پاکدشت)

امید: سلام به همه دوستای خوبم! امروز، بی مقدمه بریم سر پیامک ها و راهکارهایی که برای اعتماد به نفس دادین...

******

راهکار؛ سلام امید! یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس اینه که با ترس خودمون رو به رو بشیم. مطمئن باشید چیزی که از اون ترس داریم به اون بدی که فک می کنیم نیست. رو به رو شدن با چیزی که ازش می ترسیم، باعث افزایش اعتماد به نفس می شه. من تا حالا امتحان کردم و جوابشم گرفتم.

(مهسا، 18 ساله، دانشجوی رشته علوم اجتماعی، مشهد.)

******

سلام؛ من خودم اعتماد به نفس فوق العاده ای دارم و چون از بچگی این رفتارمو تحسین کردن باعث شد تقویتش کنم. چن تا راهکار دارم برا تقویت اعتماد به نفس: 1. به خودتون شجاعت بدید و شروع کنید به اظهار نظر تو جمع؛ حتی کم و در حد چند کلمه 2. کتاب بخونید؛ چون اگه اطلاعاتتون بالا باشه خود به خود، اعتماد به نفس می گیرید و در آخر، خودتون و خدای خودتونو باور داشته باشید.

(زینب، 19سال و 11ماه و 15روزه)

******

سلام هم اندیشان! برا تقویت اعتماد به نفس: ۱. در مقابل کارهای مهم وحشت زده نشوید و شجاعانه به پیش بروید و بدانید که کار، نشد نداره. ۲. به این باور برسید که "خداوند انسان را قادر به هر کاری نموده است" پس به خود بقبولانید که می توانید هر کاری را انجام دهید. ۳. نقاط ضعف خود را همچون نقاط مثبت خود بپذیرید و سعی در برطرف کردن آن ها داشته باشیدو... اینا چند راهکار بود از کتاب راه پیشرفت و رمز موفقیت از مسعود محمدی.

(هدی، ۱۹، دهلران، پشت کنکوری)

******

راهکار: سلام؛ این راه حلی است که من هر وقت مشکلی داشتم ازش استفاده کردم. اون اینه که روی کاغذ بنویسید که چه دلایلی باعث کم بودن اعتماد به نفستون شده. کوچک ترین دلیل ها رو هم بنویسید؛ اما مهم تر اینکه برای هر دلیل چند تا راه حل بنویسید. باور کنید جواب میده. یه چیزی هم بگم که: مهم ترین عامل اعتماد به نفس من پدر و مادرم هستن مخصوصا مادرم که منو با باشگاه آشنا کرد.

(تابان، 19ساله، دانشجوی رشته مولتی مدیا از تبریز)

******

راهکار: سلام؛ بهترین راه اینه که اول بشینیم با خودمون فکر کنیم که خدا چه توانایی هایی در وجود ما بیشتر از بقیه قرار داده. بعد به خودمون بگیم: حالا که خدا به ما اعتماد کرده و این توانایی ها رو به ما داده، چرا ما به خودمون اعتماد نکنیم؟ زنده باد اراده و همت جوونای ایرونی.

(ابوذر امیر، دانشجوی رشته داروسازی، ۱۹ساله از رستم آباد گیلان)

******

راهکار و تغییر: یک جواب به دو سوال: متأسفانه دور من هم هستند کسانی که از ظاهر ایراد می گیرن. قدت کوتاهه! صورتت جوش می زنه! بینیت دچار انحرافه! اما با احترام بهشون می گم: قدم کوتاهه؛ ولی اندیشه هام بلنده. صورتم جوش میزنه؛ چون جوش آخرت رو می زنم و انحراف در بینی باعث نشده انحراف اخلاقی داشته باشم.

(طاهره، اونی که تنها دوست واقعیش خداست، تهران)

******

سلام؛ باورتون نمی شه از بس امید پیاممو درج نکرده شبا کابوس می بینم که تو یه جاده مه آلود گم شدمو و یه ماشین خرابم زیر پامه. امید و پیام هم بی تفاوت از کنارم رد می شن. الان یه ساله تقریبا هر روز دارم پیامک میدم. بابا من حق آب و گل دااااااارم!

(خدیجه جون ملکی، دوبلور بزرگ آینده از پایتخت)

امید: پیام! اون سیم بکسل رو از تو ماشین بیار، ماشین آبجی خدیجه رو تا یه تعمیرگاه برسونیم. آبجی! دیدی ما اینقدر هم بی معرفت نیستیم.

******

سلام؛ امروز بعد از ظهر بیرون بودم بارون شدیدی میومد. داشتم غر می زدم. یادم افتاد که به جای تشکر از خدا واسه نعمتش، دارم غر می زنم. خدا! ممنونم ازت که خیسم کردی.

(مینام از اردبیل)

******

افراد بالای 17 سال بشتابید! فضایی گرم و صمیمی و سالم! تلتکست شبکه 4، صفحه 371، باشگاه هم اندیشان. پیامک 3000048 (لطفا پیامکو پخش کنید!) این پیامو امروز برای دوست و فامیل فرستادم! البته وظیفمه ها!

(حاجی از پیشوا)

******

علامت نداشتن اعتماد به نفس: تو جمع نفست بالا نمیاد. استرس داری. از شلوغی خوشت نمیاد. همیشه منتظر تایید دیگرانی. فقط عیباتو می بینی. استاد که ازت سوال می پرسه فشارت میفته. نظر نمیدی. خجالتی هستی. باز  بگم؟

(یه با تجربه از یه جا)

******

علامت: سلام به همه؛ نداشتن اعتماد به نفس یعنی اینکه تمام سوال هایی که استاد داده رو حتی از خودش بهتر حل کنی؛ ولی وقتی استاد داوطلب می خواد به خاطر اینکه مبادا سوتی بدی نمی ری پای تخته. من ترم 1 دانشگام و این مشکلو دارم.

(سهیلا)

******

با سلام؛ برای فن بیان خوب و افزایش اعتماد به نفس، رفتن به کلاس فن بیان، گویندگی و اجرا بی تاثیر نیست. یه متن آماده می کنی و بعد، همون متن رو تو جمع کلاس می خونی و... برای کسایی که تو جمع نمی تونن صحبت کنن خوبه؛ البته منم چند جلسه بیشتر نرفتم؛ ولی تو همون چند جلسه اعتماد به نفسم و انگیزم برای تلاش در بهتر صحبت کردن تو جمع  بیشتر شد. به استادم گفتم: اعتماد به نفسم زیر صفره. استادم گفت: "تا کی می خوای این شکلی باشی و اعتماد به نفس نداشته باشی. به هر حال باید از یه جایی شروع کنی. تو قراره پس فردا مادر شی. این شکلی؟" حرف استادم خیلی روم تاثیر گذاشت.

(پری، گرافیست آینده، تهران)

******

راهکار: آقا امید و هم اندیشان عزیز! سلام؛ برای بالا رفتن اعتماد به نفس در اجتماع، از اتاق خلوت شروع کنین. جلوی آیینه با خودتون حرف بزنین و خودتون رو میان جمع تصور کنید و سخنرانی کنید. تو جمع خانواده و دوستان، اظهار نظر کنین تا کم کم خجالتتون از بین بره. از اینکه نظریه اشتباه بدین نترسین؛ چون بزرگترین موفقیت ها با آزمون و خطا به دست اومده.

(طاهره، 25 ساله، دانشجو از مشهد)

******

سلام؛ هر کس اعتماد به نفس داشته باشه به اون چیزی که می خواد تو زندگیش می رسه وگرنه....

(سارا، 24 ساله از خرم آباد)

******

سلام به دوستان مهربان و صمیمیم و آقا امید! می خوام بگم هیچی به اندازه داشتن یک رفیق تنبل تر از خودت به آدمیزاد اعتماد به نفس نمیده!

(فرزان از شرق گیلان، لنگرود، همون در مشکیه)

******

تغییر: سلام! دوستان هم اندیش! از کدام تأثیر هم اندیشان براتون بگم: 1. هم اندیشان باعث شد وجود خدا رو بیشتر تو زندگیم حس کنم و زندگیم رو بر پایه انسانیت قرار بدم 2. شب ها موقع خواب، گوشی خاموش و برای سلامت بدن، به موقع بخوابم 3. نسبت به محیط زیست اطرافم احساس مسئولیت پیدا کردم و هیچ وقت دیگه زباله در طبیعت و خیابون نریختم 4. به ازدواج، منطقی تر فکر کنم و همسر آینده ام رو با دقت و بر اساس عقل انتخاب کنم 5. بعد از عنوان مسئله ترک عادات بد و بررسی آن در هفته آینده، پیش پیش قول دادم به خدا و خودم که عادات بدی مثل دروغ و غیبت رو ترک کنم.

(آرزو، 23ساله، لیسانس میکروبیولوژی از شهرکرد) 

******

تغییر: سلام؛ قبلنا همیشه وقتی یکی رو می دیدم، خودمو با اون مقایسه می کردم و دلم می خواست جاش باشم و از شخصیت خودم بدم میومد؛ اما بعد از حرف آقا امید که می گه: "از زندگی آدما نباید فقط عکس گرفت"حالا  هر وقت می خوام کسی دیگه باشم. این حرف یادم میاد و خودمو جای کسی دوست ندارم بذارم.

(مرضیه، 19، تهران)

******

سلام به همگی؛ راستش چرا دروغ بگم؟ من باشگاه رو واسه سرگرمیم می خونم و تا حالام با حرف کسی تغییر نکردم. شاید همون دو سه ساعت اول، کردارم و گفتارم عوض می شه؛ ولی دوباره همون آدم اول می شم. ببخشید دیگه؛ ولی واقعا من باید چیکار کنم؟

امید: برای تغییر؛ اول باید ضرورت ایجاد تغییر رو در خودت حس کنی و بعد، ایمانت به این کار، باعث می شه تا تشنه تغییر بشی. یه تغییر ماندگار.

******

سلام امید و تک اندیشان! حالا یه کم بخندیم... خنگول رو در اتاقش نوشته بود: wc می گن: این چیه نوشتی؟ می گه: مخفف welcom‌

(سمیه جهانشاهلو از خدابنده)

امید: امیدوارم همیشه لبخند رو لباتون باشه. همتون رو به خدای بزرگ می سپارم. یه پیامکم جا افتاده بود....

******

معنی این 4 علامتو یاد بگیر: 1: @ دورت بگردم. 2: #  اسیرتم. 3: W تاج سرمی. 4: /// بالا بری پایین بیای دوستت دارم باشگاه هم اندیشان. تولدتم مبارک

(محمد از کاشمر)

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 18 آبان 1391
 2. هم اندیشان سه شنبه 16 آبان 1391
 3. هم اندیشان دوشنبه 15 آبان 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 14 آبان 1391