• دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 1 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 20 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 27 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 38 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 67 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 83 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان چهارشنبه 7 خرداد 1393

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (1) | مربوط به موضوع: 1393 ، به پای کسی نشستن ،

هم اندیشان چهارشنبه 7 خرداد 1393

امید: سلااااام؛ دقت کردین سریال هایی که پخش روزانه داره معمولا شنبه تا چهارشنبه است؟ حتما می گین: "منظور!" راستش! منظورم اینه که... بی خیال! شاید جرات کردم و آخر پیامک های امروز بهتون گفتم. ولی نه! "مرگ یه بار؛ شیون یه بار." همین الان می گم. راستش! همونطور که می دونین یه امتیاز خیلی بزرگ باشگاه ما اینه که هر روز به روز می شه. به خاطر همین هم شده جزئی از زندگی روزانه مون؛ به همین خاطر، تحت هیچ شرایطی روزانه بودنش رو نباید ازش بگیریم؛ ولی می شه حالا که پیام رفته و تو این کار، واقعا دست تنهام، پنجشنبه ها... پنجشنبه ها دیگه باشگاه به روز نشه تا هم من کارهام روی هم نره و هم شماها یه فرصتی پیدا کنین تا دلتون برا باشگاه تنگ بشه. به هر حال پنجشنبه ها "هم اندیشان قدیم" به روز می شه. منو بسیااااآآآر ببخشید.  

******

سلام؛ راهکار: امروزه خانواده ها از هم خیلی دور شدن به همین دلیل پدر و مادرها متوجه مشکلات فرزنداشون نمی شن. دختر و پسرهای جوون هم از دوستاشون راهنمایی می گیرن که راهنمایی دوستاشون هم بیشتر احساسیه. اینطوری می شه که تو سر هر جوون یه حباب بزرگ به وجود میاد که نه می تونه فراموشش کنه نه به خانوادش بگه. پس تصمیم به صبر می گیره. اگه پدر مادرها با بچه هاشون دوست باشن و براشون وقت بذارن خیلی از این مشکلات رفع می شه.

(فاطمه)

******

سلام؛ گیتا خانوم! کاهو رو نه با سس بخور نه با آبلیمو! با این معجونی که من می گم بخور: (نعنای ساییده شده، سرکه و یه حبه قند) خیییییلی خوشمزس. امتحانش ضرر نداره.

(زینب شعبانی از شاندرمن)

******

سلام؛ به نظر من کلا منتظر بودن بدون اطلاع خانواده ها اشتباه محضه! اگر واقعا هدف، شناخت باشه یا به پای هم موندن باشه با اطلاع خانواده ها هم می شه... پس خواهشا خودمون رو گول نزنیم...

(شیرین از نهاوند، دختر لر)

******

سلام دوستان هم اندیش؛ خواستم بگم اونایی که خجالتین یه سری به پیام نمای شبکه سه صفحه 646 بزنن. امیدوارم مفید باشه. من خجالتی نیستم به خاطر شما دوستان می گم.

(رقیه ام، 21 سال و 5 روز)

******

سلام امید؛ همیشه هم مخفی کاری نیست! دوست من با وجودی که می دونست خانواده اش هیچ وقت راضی به ازدواجش با یه آقا پسری نمی شن چند سال منتظر موند و موقعیتای خوبشو سر لجبازی و اصرار رو پسره از دست داد! به نظر منم حق با خانوادش بود. خلاصه کوچیک و بزرگ فامیل از هر دری واسه منصرف کردنش وارد شدن و جواب نداد و حرف تو گوشش نمی رفت. آخرش هم آقا پا پس کشید و... حالا جالبه خانواده پسره هم مخالف بودن! بعضیا هم اینجورین!

(کبری)

******

سلام؛ من بابت سه سالی که انتظار کشیدم ناراحت نیستم. بابت ازدواجش ناراحت نیستم. الهی هر جا هست و با هر کی هست روزگار بروش بخنده و خوشبخت باشه. من فقط بابت سه سال دروغگویی خودم به خانوادم و اطرافیانم ناراحتم. عذاب وجدان دروغام دیوونم کرده.

(نسیم از ساوه)

******

سلاااام؛ می خوام اعلام آمادگی کنم که در رابطه با هر بحثی یه جمله قشنگ بگم. این یکیش: به بعضیا باید گفت تو رو پاهای خودت نمی تونی وایسی چه برسه به حرفات!

(فاطمه، 19 از 021)

******

سلام؛ خوب و خوش هستین؟ به نظر من به پای کسی نشستن خودش حد و مرز داره. اگه از اون زمان بگذره و طرف بخواد حاشیه سازی بکنه بدونید یه ریگی به کفشش هست...

(محسن، 24 ساله، یاسوج)

******

سلااام. امید و هم اندیشاى گلم! می شه راهنماییم کنید؟ پسر عموم دو سال پیش بهم پیشنهاد ازدواج داد. گفتم زوده! دو سال گذشته و امسال گفته که نامزد کنیم که من میرم سربازى خیالم بابت تو راحت باشه. چه کنم؟ نظرتون؟

(زینتم از شمال)

امید: آخه ما چی از خصوصیات اخلاقی و شرایطتون می دونیم که نظر بدیم؟ ولی یه چیزی! پیامکت، روی مردا رو سفید کرد. کم کم داشت زیرآب مردا می خورد.  

******

سلام؛ خوبین؟ منم خوبم. چه خبر از هم اندیشان؟ من که مدتیه بی خبرم شما چی؟ بحثتون راجع به چیه؟ ها! چی؟ انتظار! به به! چه بحث زیبایی اما... تو  این دوره و زمونه فکر کنم معناش فرق کرده. نه؟! شما نظرتون چیه؟ اگه نظر منو بخواین که تا حالا کسی نخواسته معتقدم که الانم عاشق واقعی کم نیست پس چرا وایسادی؟ برو... برو دنبال عشق واقعی. عمرتونو وقتتونو شارژتونو صرف کسی کنید که واقعا دوستون داره. حتما که نباید این کس یه غریبه باشه. پدر، مادر، خواهر و برادر! اینا هم ارزش دوست داشتن و به پاشون نشستن رو دارن. یه خورده هم اندیشانه تر بیندیشیم. دوستتون دارم چون دوست داشتنی هستین.

(کوچیک همتون میلادم، 74)

******

این پیامو داشته باشین... به به! چه هواى خوبى! عجب مزرعه سرسبزى! الان نشستم لبه رودخونه فضاى خوش آب و هوا رو تماشا می کنم. شما هم دارین صداى شرشر آب رو می شنوین؟ آخ که امید هوس کرد بیاد گیلان!!! تشریف بیارید. قدمتون روی چشام. روستاى سرسبز ارباستان واقعا دل انگیزه. تابستون کنار باغ مادربزرگم منتظرتونم. فعلا!

(آمنه از لنگرود)  

امید: حواستون بود؟! آخرشم گفت: "کنار" باغ مادربزرگم!!!

******

سلام؛ امید! خوبی؟ والا من که خوب نیستم. چرا؟؟ آخه 2 سال ساده گی کردم. می گی خانواده ها خبر داشته باشن. خبر داشتن! پس چرا رفت؟ رفت و پشت سرشم نگاه نکرد. بهم قول ازدواج داده بود. به خاطرش 3 تا خواستگار رد کردم. آخرشم زنگ زد و گفت که آخر هفته نامزدیمه. من موندم و...

(لیلا از شهر آفتابگردون ها سنقر) 

******

سلام به همه ناب اندیشان؛ اینم یه جمله که از هم اندیشان یاد گرفتم و با موضوع هفته ربط داره که باید خودتون ازش مفهومش رو بگیرین: وقتی نمی تونی عمق یه رابطه رو تشخیص بدی شیرجه زدن کار خوبی نیست.

(نیلوفر لشکری از استان کرمانشاه، شهرستان اسلام آباد غرب، روستای فیروزآباد)

******

سلام امید سلام هم اندیشان... یک جمله زیبا: وقتی دیدی یکی مثل نوک پرگار همه جوره پات ایستاد... هرطور که بچرخی، بکشی... تکون نمی خوره... تو هم دورش بگرد. دورش نزن!

(نجمه از قم)

******

سلام به خانواده در حال رشد کیفی و کمی هم اندیشان؛ آقا امید! داداش! بهتر نیست پیشگیری کنیم تا درمان؛ البته دل، مدیریت بر نمی داره!

(محمد باقر جلالی از شهر طلای سرخ و سبز خلیل آباد خراسان رضوی)

******

سلام بر امید و هم اندیشان؛ من 6 ماهه که پیام نماتون رو می خونم. همفکری و هم اندیشی خیلی خوبی دارین. خیلی به درد ما جوون ها میخوره! واقعا انگشتهاتون درد نکنه!

(یه هم اندیش از نوشین شهر)

امید: انگشت شمام درد نکنه!

******

سلام؛ یه تجربه در باب زود قضاوت کردن... دیروز تو اتوبوس یه خانمی هی برمی گشت یه جوری نگاهم می کرد. تو دلم گفتم: "وا! چرا اینجوری نگاه می کنه؟ انگار غول دیده!" بعد همون خانم با یه لبخند مهربون گفت: بشین جای من چهره ات خیلی خسته است. حسابــــــــی شرمنده شدم.

(انیس، 18 ساله از اهواز)

امید: گفتی: "لبخند مهربون" دیگه واجب شد این قضیه رو براتون تعریف کنم. دیروز کنار یه پاساژ، یه پیرمردی نشسته بود و یه ترازوی مخصوص وزن کردن آدما رو هم جلوش گذاشته بود تا از همین طریق یه روزی کسب کنه. چنان لبخندی رو صورتش بود که دیگه مجبور شدم برم پیشش و رازش رو ازش بپرسم. گفت: "چون دغدغه مال دنیا رو ندارم؛ همین!" گفت: "نمی دونم چرا جوونای امروزی اینقدر خودشون رو درگیر کردن!" می گفت هر وقت اذان می شه نمازهاش رو سر وقت تو مسجد روبروی پاساژ می خونه. خلاصه راز آرامشش و اون لبخند عمیق روی صورتش رو این چیزا می دونست. بعدش خیلی پشیمون شدم که چرا باهاش یه عکس نگرفتم تا براتون توی سایت بذارم. دفعه بعد حتما این کارو می کنم. راستی! عکسای نمایشگاه کتاب رو هم تو سایت پیام نما گذاشتیم. می تونین ببینینشون.        

******

زندگى کوتاه نیست؛ مشکل اینجاست که ما دیر شروع مى کنیم...

(فائزه از ارومیه، محمدیار)

امید: جمله حکیمانه رو داشتین؟ همگی مطلب رو گرفتین که؟ 

******

سلام؛ درمان موخوره: موها رو تا جایی که دوشاخه شده کوتاه کنید؛ چون موخوره قسمت های مرده مو هستش و دیگه ترمیم نمی شه. برای پیشگیری از دو شاخه شدن دوباره هم (قبل از حمام) سر موهای خودتون رو سرکه سیب بزنین و حواستون باشه که موهاتون زیاد مرطوب نباشه و بعد از حمام، حتما خشک کنید. و در آخر مراقب باشید موهاتون با چیزهایی که کثیفه برخورد نداشته باشه.

(زهرا، کاشان)

******

سلام به هم اندیشان؛ برای درمان موخوره از ترکیب بابونه و گل ختمی استفاده کنید. مخلوط این دو گیاه رو دم کرده و پس از صاف کردن روی سر موها بمالید.

(زینب، ٧٢، زنجان)

******

ریشه: سلام دوستان؛ من ریشه ی این مشکلات رو در این می بینم که خانوادها فکر می کنن هر دختر پسری خودش جفتش رو انتخاب بکنه انتخابش از روی احساساته و بنابراین مخالفت می کنن. دختر پسر هم منتظر هم می مونن که بر اساس گذر زمان مشکلات درست شه که بعضی موقع ها نمی شه و منجر به جدایی و افسردگی می شه.

(درنا از شاهین شهر اصفهان)

******

شما یادتون نمیاد!! یه زمانى آدما به جاى شماره به هم دل می دادن...! یادتون نمیاد قدیما اگه کسى به پاى آدم مى نشست بهش می گفتن وفادار نه سیریش! سلام "ها" و امید! فردا می رم مسافرت. هر جور شده تنهاتون نمی ذارم. الان ساعت 1:15 شبه. خیلی خسته ام. بدجورم مسموم شدم؛ اما بازم پیامک دادم؛ گرچه اگه نباشمم نگرانم نمی شین.

(مژگان، گرگان)

امید: نزن این حرفا رو! حرفای آخرت منظورم بودا.

******

سلام امید و هم اندیشان؛ من واقعا گیج شدم. بالاخره پای طرف مقابل بمونیم یا نه؟

(فاطمه از قم)

امید: پیامک بعدی شاید یه جورایی کارت رو راه بندازه. 

******

سلام علیک! آقا! اصلا به نظرم تا از یکی مطمئن نشدید نه بهش قول موندن بدید نه قول موندنشو باور کنید. این دیگه اینقدر بحث کردن نداره که آخه!

(زینب شکیبایی)

******

سلام؛ می خوام یه کم رک حرفمو بزنم. واقعا معذرت می خوام ولى اینم هست که تا به دختر جماعت نگى واسه ازدواج می خوامت، نمی مونه باهات و این باعث شده هر پسرى که از راه می رسه به خودش این اجازه رو بده که بهت بگه خانومم! همین کلمه خیلى خیلى به دختر انگیزه ازدواج می ده! درصورتى که برا پسر یه تیکه کلامه!

(کوثر سبحانى، 20 ساله، املش)

******

سلام؛ بدترین حسرتی که در زندگی می خوریم از کارهای خطایی که مرتکب شده ایم نیست… بلکه از این است که چرا کارهای درست را برای کسی که لیاقتش را نداشته انجام داده ایم... دوستای خوبم! حواسمون باشه چه کاری رو برا چه کسی انجام می دیم. انتظار کسی رو نکشیم که ارزش انتظار کشیدن رو نداره و پشیمونی به بار بیاره...

(حسینی از نیشابور)

******

!!!!سلام؛ نمی دونم ما آدما چرا همیشه دنبال اتفاقای بزرگیم؟ چند وقت پیش وقتی که براتون پیام دادم لبخند خدا رو حس کردم چون احساس کردم شاید با حرفام فقط 1 نفر راه درست رو انتخاب کنه. گرچه درج نشد و اینم نمی شه؛ ولی خوشحالم وقتی تعداد پیاما رو می زنین منم جزو همونام!

(زهرا محمدی ام. یه شاعر حساس)

امید: پس شعرت کو؟ منتظریما!... خب! دیگه وقت رفتنه. ممنون که هستین. راستی! یه لحظه وایسین یه چیزی بگم: پنجشنبه چشم به راه نباشینا! هم اندیشان دیگه از این به بعد، شنبه تا چهارشنبه است. موضوع هفته دیگه هم آزاده تا کم کم بحث، فروکش کنه.    

تعداد پیامک های روز دوشنبه: 4234

تعداد پیامک های روز تعطیل سه شنبه: 2540

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط mt در تاريخ 1393/03/09 و 7:28 دقيقه ارسال شده است

سلام.من متاسفانه تو این هفته موفق نشدم هم اندیشان رو بخونم.الان تو سایت که دارم می بینم شنبه ودوشنبه پیامک هاش نیست یعنی در این دوروز باشگاه به روز نشده بوده؟ منتظر جوابون هستم.سپاس
پاسخ : حسین وفا:
آرشیو این دو روز برای من ارسال نشده...
درخواست ارسال رو به پیام نما میرسونم، در صورت دریافت در سایت قرار داده خواهد شد...


کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان یکشنبه 24 اسفندماه 1393
 2. هم اندیشان شنبه 23 اسفند ماه 1393
 3. هم اندیشان چهارشنبه 20 اسفند ماه 1393
 4. هم اندیشان سه شنبه 19 اسفندماه 1393
 5. هم اندیشان دوشنبه 18 اسفند ماه 1393
 6. هم اندیشان یکشنبه 17 اسفند ماه 1393
 7. هم اندیشان شنبه 16 اسفند ماه 1393
 8. هم اندیشان چهارشنبه 13 اسفندماه 1393
 9. هم اندیشان سه شنبه 12 اسفند ماه 1393