• یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 7 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 13 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 27 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 57 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 68 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
 • شنبه 1394/02/05 - تعداد بازدید 81 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می دونین الان تو ذهنم داره چی می گذره؟ اینکه شماها خیلی خوبین. خیییییلی!... دلیل دارم براش. فکر نکنین رو هوا دارم حرف می زنم. دلی
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان شنبه 9 آذر 1392

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (1) | مربوط به موضوع: 1392 ، بحث آزاد ،

هم اندیشان شنبه 9 آذر 1392

پیام : سلام به همه .  احوال اقایون و خانمها ؟  خوبین ؟ قرچکی ها چطورن ؟  همایش دیروز خوب بود ؟ خوش گذشت ؟  امید امروز نیومده تا  ازش بپرسم ! مرخصیه .

******

سلام امید، زود تند سریع بگو همایش چه طور بود؟ (همراه با توضیح کامل)

(مریم خالقی از زنجان)

******

آخرین خبر....آخرین خبر....همایش قرچک به خوبی برگزارشد، بچه ها استقبال خوبی داشتن،حدودا ۲۵۰ نفر  اومده بودن، مثل همیشه پیام نبود اما صداش بود. خب روح دیگه!! جاتون خالی شعر من غلام قمرم برامون خوند. امیدم رو نشوندیم روصندلی داغ....به امید، روزی ک هرایرانی یه هم اندیش...

(مریم)

******

ازچی براتون بگم؟ ازکجا شروع کنم؟ ازکدوم برنامه جذاب؟ ازشوق و ذوق بچه ها, صندلی داغ امید, صحبتای خانم عوض زاده, فیلمبردای آقای اکبری و اجرای زیبای اقای تکلو. (پیشکسوتا) امید مثل همیشه ساده و بی منت برامون حرف زد و بچه ها هم با عشق به حرفاش گوش میدادن. همه جا رو یه  سکوت خاصی برداشته بود. حس میکردیم همه رو میشناسیم. با هیچکس رودربایستی نداشتیم . از ته دل خوشحال بودیم. باورتون نمیشه وقتی سالن خالی شد هیچ آشغالی روی زمین نبود .انقدر داداش حسین و امیدقشنگ حرف میزدن که هیچکس دوست نداشت همایش تموم شه. ما خودمون تاساعت12و30دقیقه اونجابودیم, شاید باورتون نشه نزدیک صد بارخدافظی کردیم. همبستگی و عشق به هم اندیشان و زمانی حس کردم که اقای ملک حسینی از نسیم شهر بهمراه خونواده محترمشون ساعت9 تو همایش حضورداشتن.

(نسرین و زهرا کهزادی)

******

من که  خیلی خوبم.  انقدکه حد نداره . اصلا امروز یکی از بهترین روزای عمرم بود. همایش فوق العاده بود . خیلی چیزای خوب یاد گرفتم. واقعا  همه زحمت کشیده بودن.  یه  تشکر ویژه هم از اقای تکلو  میکنم.  واقعا دستشون درد نکنه.  همه تلاششونو کردن.

( زهرا کهزادی همون که  با دخترعموش اومده بود)

******

شادی را هدیه کن حتی به کسی که ان را از تو گرفت.. عشق بورز به آنان که دلت را شکستند.. دعا کن برای آنان که نفرینت کردند..درخت باش بر غم تبرها..بهار شو و بخند که خدا هنوز آن بالاست...

(نازنین/ نیشابور)

******

اندکی شوخی ، و پیشنهاد؛ بچه های هم اندیش و امید سلااام.  چند وقت پیش قرار بود از شوخ طبعی هم  صحبت کنیم ( چگونه شوخ طبع باشیم؟ ) ولی تو همون لحظه ترکید!  و هیچ خبری نشد . می دونم این بحث تو نوبت نیست، ازصف دوتایی نمی شه یه کاریش کرد؟! اگه امکانش هست شاید دست اندازی باشه برا افسردگی.

(تیمور.ازشرق دریای خزر)

پیام: اتفاقا شوخ طبعی موضوع خوبیه برای گفتگو . هر چند این هفته موضوع آزاده ولی به نظر من موضوع خوبیه . شوخ طبعی هم به خود آدم انرژی میده و هم به اطرافیان؛  اما باید حد و مرزش رو دونست .

******

 سلام واى نمى دونید من دیروز چه حس خوبى داشتم.  اصلا  فکر نمى کردم که همایش به این باشکوهى برگزار  بشه . حدود  ۳۰۰  نفر  شرکت کرده بودند. تلفنى با پیام هم صحبت کردند. امیدخان هم اومده بود و همچنین حسین آقاى تکلو هم بودو چندتا از دوستانى که در همایش هاى قبلى شرکت کرده بودند هم آمده بودند. استقبال گرمى ازمیهمانان شد.

(زهرا مجرد۲۱ساله ازقرچک)

پیام : باید از زحمات جناب آقای عسگری و خانواده محترم ایشون هم که زحمت اصلی همایش رو متقبل شدن هم تشکر ویژه کنیم .

******

سلام به ها وپا.جاتون خالى رفته بودم شلمچه،هم اندیشان رو به دانش آموز گرفته تا سپاهى و طلبه معرفى کردم. تازه کلى هم بحث هم اندیشى راه انداختم، حس خوبى بود. ممنون که هستید.

(فائزه نجفى از رباط کریم)

******

اندکی تأمل.علم روان شناسی ثابت کرده است :آینده را تصاویر ذهنی انسان میسازد یعنی هر تصویری از آینده داشته باشید بنوعی همان تصویر تحقق خواهد یافت.

(جوکار خفر شرقی)

******

سلام,امیدخان یه پیشنهاد برای همایشهایی که برگزار میکنید دارم اونم اینه که تو همایشهاتون یه صندوقی تهیه کنین تحت عنوان "صندوق خیران هم اندیش" برای کمک به بی بضاعتان یا مثلأموسسه محک یا هر جای دیگه ای بعد درهمایش اعلام کنید که هرکی میتونه درحد وسعش یه مبلغی رو پرداخت کنه.  عالیه

******

محض خنده . سه تا خنگول سوار تاکسی میشن. راننده که فهمیده بود خنگولند حرکت نکرد و گفت:  رسیدیم.  اولی کرایه داد و  پیاده شد. دومی هم کرایه داد و پیاده شد. سومی زد پس کله راننده گفت دیگه هیچ وقت اینقدر تند نرو!

(احمدبهاری ازبستان آباد)

******

سلام داداش امید. میشه بگی چیشدکه فکر تشکیل"ها"به سرت زد؟

(محدثه از فومن)

پیام:  چون جامعه ما بهش نیاز داره . به گفتگو . به هم اندیشی . اینو قبلا در سایت هم گفتم اینجا هم می گم تا دوستان یادشون نره . دنیای امروز تعریف و  اقتضائات خاص خودش رو داره . دسترسی به اطلاعات خیلی راحت شده . هر روز  شبکه ارتباطی جدیدی ابداع می شه و جوانان خودشون  رو در "جامعه بزرگ جهانی" حس میکنن  و همین باعث تنوع و بعضا حیرت فرهنگی در جامعه شده . تنوع و حیرتی که اگه  انکار بشه و یا برخورد درستی باهاش نشه به تضاد ؛ فردگرایی ، فاصله نسلها و افزایش تنش در جامعه منجر میشه  که البته نشونه هاشو  از همین حالا  میشه دید. به نظر می رسه بهترین راه برای کاستن از چنین آسیب هایی فراهم کردن فرصتی مناسب  برای گفتگوهای فرهنگی در جامعه است . این هم اقتضای دنیای امروزه  و هم یک آموزه دینی که بشارت را نصیب کسانی می داند که اقوال مختلف را  می شنوند و بهترین را بر می گزینند . باشگاه هم اندیشان شبکه 4 تلاشی است در همین راستا . ما می خوایم "اهل فکر و اندیشه " نظرات شون رو بیان کنن . هر کسی که فکر میکنه حرفی برای گفتن داره می تونه بیاد اینجا و نظرات شو بگه . اینجا محلی است برای "تضارب آراء" .  برای این که به جای قضاوت های نابجا  از نزدیک با افکار هم آشنا بشیم . با همدیگه فکر کنیم ؛ اطلاعات مون رو افزایش بدیم و به سلایق هم احترام بگذاریم . این نیاز جامعه ماست .  ببخشید که حرفام طولانی شد . خیلی وقت بود میخواستم اینا رو یادآوری کنم .

******

سلام.الوین تافل می گوید! بی سوادان قرن  21کسانی نیستند که  نمی توانند بخوانند و بنویسند بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه خود را دور بریزند و دوباره بیاموزند..!

(مهسا.مشهد. قاسم آباد)

******

سلام علکیم به دوستان هم اندیش عزیزم ، حضرت بقیة الله (عج ) فرموند ، دنبال ما نباشید ، خود را اصلاح کنید ما خود سراغ شما می آییم ! حضرت آیت الله بهجت (ره).

(مهدی . گیلان)

******

سلام ، خب به نظرمن دلایل افسردگی میتونه از داشتن اهداف زیاد یعنی کار زیاد و نتیجه کم باشه . و میتونه از بی هدفی هم باشه، بعدش از فکر زیاد حتی اگه  افکارمثبت باشن چون به مرور زمان بیشتر در اونها ریز میشیم و حالت وسواس و بازم افسردگی بهمون دست میده، همینها رو داشته باشید چون دیگه عقلم قد نمیده.

(فرهاد کوهدشت.)

******

سلام به ها من یه دوست خجالتی دارم میشه بگین چیکار کنم که از خجالتی در بیاد تازه هم با باشگاهتون اشنا شدم

(کیانا از شیراز)

پیام : بیارش باشگاه .  یه 2 روز با باشگاه بگرده یخش آب میشه .

******

سلام؛اگه گفتین الآن نوبت چیه؟ آفرین! درست گفتین! الآن نوبت اینه که امید و دوستان دلمونو آب کنن و اینقدر از همایش بگن تا  از حسادت بترکیم! امیدم امیدای قدیم! والا به خدا!!

(محبوبه از قائمشهر.)

******

سلام امیدو هم اندیشان عزیز.من و مادرم تو همایش شرکت کردیم از همسرگلم تشکر میکنم که اجازه داد بیام. تا صبح به شما فکر میکردم علاقم بهتون بیشتر شده. ازحانیه جون و پدرگلش هم ممنونیم.

(نازنین فاطمه، زیباشهرقرچک)

******

سلام.این دوجمله روبخاطر بسپارید.("تازمانی که مشغول بازخوانی فصل پیشین زندگی خودهستید، نخواهید توانست فصل بعدی آن را آغازکنید" و  " یک درخت هرچه قدربزرگ هم باشد ازیک دانه آغازمیشود. سفرهای طولانی با اولین قدم.")

(هدی ام20ساله. همون بچه کرد ازدهلران )

******

جدیدا آزمونی اومده به نام (آزمون عشق واسه زوجین)! اونوقت هرچی آزمون سخته واسه ما مجردای فلک زده  میارن...

(زهرا فرشادفر)

******

یه سوال یه سوال ، بابا یه سوال دارم خیلی هم ضروریه ! سلام به همه، پیام من دیروز یه کار واجب برام پیش اومد، نتونستم بیام، میخاستم بدونم فیلمی هم از همایش برداشته شده ، تاکسایی که خیلی دوس داشتن بیا ولی نشد، اونو ببینن ! راستی ممنونم از دوستام نسترن زاهد و حانیه عسگری که بچه های مدرسه علی ناصری رو سرفراز میکنن.

‏(زهرا صالحی ،قرچک شهرک کارگر...)

پیام : فیلم و عکسهای همایش رو می ذاریم  تو سایت . آدرس سایت رو هم که بلدین .

******

ای روزگاراین سرنوشتی ک برام بافتی ...قسمت یقش یه خورده تنگه! قربون دستت شلش کن ...دارم از بغض خفه میشم !

(سحر. هم اندیشان)

پیام : راستش برای منم تنگ بود . به روزگار که گفتم گفت: تو زیادی گردنت کلفته!!   خب دیگه باید از خدمت شما خداحافظی کنم . امید فردا با شماست . موفق باشید .

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط عاطفه در تاريخ 1392/09/10 و 18:15 دقيقه ارسال شده است

سلام.
والا ماهرچی پیام میفرستیم که نشون داده نمیشه.
ولی عاااااااااااشق باشگاه و جوشم...
خیلی فضای شادو خوبی داره...!!!


کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392