• چهارشنبه 1394/02/16 - تعداد بازدید 22 مرتبه
  امید: سلااااام؛ خیالت راحت. هیشکی نمی تونه سر خدا رو کلاه بذاره. هیشکی! می دونی؟ خدا برنامه نویسیش حرف نداره. یه برنامه نوشته با عنوان: "هر عملی
 • سه شنبه 1394/02/15 - تعداد بازدید 23 مرتبه
  امید: سلاااام؛ می گم حالا که دارین صلوات می فرستین، یه صلوات هم برا سلامتی خودتون و عزیزاتون و برقراری هم اندیشان بفرستین. خب! حالا که موندگار
 • دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 30 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 43 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 53 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 66 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان پنجشنبه 7 آذر 1392

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (2) | مربوط به موضوع: 1392 ، چرا احساس تنهایی می کنیم؟ ،

هم اندیشان پنجشنبه 7 آذر 1392

پیام: سلام به همه؛ می دونین  شاعر چی می گه؟  می گه:

مایه خوشدلی آنجاست که دلدار آنجاست

می کنم جهد که خود را مگر آنجا  فکنم 

******

سلام امید و هم اندیشان گل؛ بعضی از عوامل افسردگی اختلال خواب؛ تغییر رژیم غذایی؛ تغییر شغل؛ حتی تو بعضی ها بعد از بارداری و خیلی چیزای دیگه. نباید افسرگی رو بی اهمیت دونست؛ هیچ می دونید این قرن رو قرن افسردگی نامیدن؟ افسردگی از سرماخوردگی هم شایع تر شده؛ راستی! امید تازه فرش بافتن رو یاد گرفتم. هیچ افسردگی هم سراغ آدم نمیاد.

(جباری، ۲۵ ساله، کبودر آهنگ)

******

ببخشید! یه سئوال داشتم. شرکت در همایش قرچک رایگانه یا باید بلیت خرید؟

(محدثه)

پیام: رایگانه. آدرس هم تو آرشیو هست.  

******

سلام؛ یه جایی خوندم "بی توقعی، شاه کلید آرامشه" اگه  اینقدر از همدیگه توقع نداشته باشیم و انتظاراتمون رو کم کنیم افسرده نمی شیم.

(معصومه، سبزوار)

******

توجه! توجه! سلامى به هم اندیشان دل انگیز. کتاب "درمان افسردگى" از: باتلر؛ با  ترجمه دکتر کریمى براى رهایى از گوشه گیرى و انزواطلبى خیلی مناسبه. نگذارید خنده از لب ها بمیرد حتما بخونیدش.

(سحر طرحانى نژاد، 17 ساله، خرم آباد)

******

سلام؛ یکی از دلایل افسردگى، زیاد اهمیت دادن به زیبایی ظاهری است.

(نسرین از گلپایگان)

******

وای شماها چرا اینقد افسردگی می گیرید؟؟؟ بابا! دنیا ارزش نداره. به خدا به چیزای خوب فکر کنید.  افسردگی رو از رو ببرید. من که همینطورم.

(مریم، 19...)

******

روزهای سخت، دوام نمی آورند؛ اما انسان های سخت چرا؟!

(فاطمه از قرچک)

******

تو یک ماه اخیر همه اش با خودم درگیر بودم. رو کارام،  رفتارهام،  اهدافم،  الگوهای زندگیم کلی فکر کردم. فهمیدم اشتباهات زیادی دارم.  اصلاحشون کردم. اصلاحشون می کنم... از خدا ممنونم نذاشت به بیراهه برم و همین اول مسیر برم گردوند. ازش ممنونم به خاطر این همه مهربونیش... گاهی لازمه یه نگاه کلی به زندگیمون بندازیم و تغییراتی ایجاد کنیم...

(طاهره از یاسوج)

******

آآآآآآآآآی دختر خانوم ها! به حرف من گوش بدید. چرا یه تجربه بد دیگری رو دوباره تجربه می کنید؟  تا پسری با خانوادش برای خواستگاری نیومده باهاش وارد رابطه نشید بدون اطلاع خانواده ها. مثل من وقت و سلامتی و زندگیتون نابود می شه. معذرت می خوام! دلم پر بود نصیحتم اومد.

(مرضیه)

******

سلام به  گل اندیشان؛ الان دارم از بیمارستان بهتون پیام می دم. ازتون بی خبرم؛ ولی بیادتونم. نمی دونید چه  خبره!  غذای داغ تو ظرف یکبار مصرف! آب میوه های صنعتی! جالب اینجاست خود بیمارستان هم داره استفاده اشتباه از این محصولات رو تایید می کنه.  وقتی هم با هم تختیم به مسئول بهداشتش انتقاد کردیم در جواب گفت: رئیس بیمارستان در جواب ما هم گفته بودجه نداریم. آقا امید! شما بگید وقتی یکی از اعضای خانواده بهداشت چنین جوابی بده از مردم عادی چه توقعی باید داشت؟ التماس دعا برای شفای همه مریضا

(مهدیه ام از بیمارستان)

******

من مریم هستم. 47 سال دارم. پسرم 22 ساله ازدواج کرد و بعد از 2 سال زندگی کردن زنش عاشق یه نفر دیگه شد و طلاق گرفت و با همون پسر ازدواج کرد. حالا پسر من از همه زن ها نفرت داره.

******

سلام دوستان! یکی از قدیمی ترین روش های درمان، رایحه درمانیه. مثلا برای کاهش علایم افسردگی استفاده از عود بابونه رومی، ریحان، شمعدانی، گریپ فروت، اسطوخودوس، بهار نارنج  توصیه می شه.

(روانشناس آینده، ۷۳، اراک)

******

سلام امید؛ دیروز که از مدرسه برگشتم پشت شیشه یه پیکان که سرویس مدرسمون بود نوشته شده بود: 370 بابا! ایول... چقدرمعروفید!!

(زهرا، کرمانشاه، سهروردی 2)

******

سلام آقا امید و آقا پیام و ها؛ می شه راهنماییم کنید که چطور با خجالتی بودن خودم مقابله کنم؟ آخه دارم افسرده می شم؛ چون یکی از عوامل اصلی افسردگی، خجالته.

(ندام دختری از شمال ایران)

پیام: تشخیصت درسته؛  ولی  همونطور که می دونی درمان هر نوع آسیبی باید تخصصی باشه.  مشاوره گرفتن از یه کارشناس  و یا خوندن کتاب می تونه بهت کمک کنه.

******

امید خان! به به! چشم هم اندیشان روشن! شما ژله می خورى؟؟؟!!! آقا امید! ناامیدم کردى. هیچ می دونى این دسر فریبنده از چى درست شده؟ الان دستم نیست؛ ولى تو اولین فرصت مواد اولیشو بهتون می گم.

(زهرا، 24 ساله، ارومیه)

امید: امید عمرا از این جور چیزا بخوره. جالبه! ترکش اول سخته؛ ولی بعد از مدتی، خودت هم باورت نمی شه که یه روزی بهش علاقه داشتی! راستی! من اینجا چی کار می کنم؟! آهان! پیام حسابی سرماخورده بود و همین الان رفت تو کابین کشتی استراحت کنه. نوبت دوم می بینمتون.

******

مشاعره:

دل چو شد غافل ز حق، فرمان پذیر تن بود

می برد هر جا که خواهد اسب، خواب آلوده را

(یلدا از قائمشهر)

******

سلام به همه؛ امید! عرق بهار نارنج واسه آرامش اعصاب عالیه. ضد افسردگیه نوش جان...

(معصومه، مدل هزار و 370، خرم آباد)

******

به نام خدا. سلام امید! خواهرای همسرم بعضی وقتا که می رم یا با همسرم می ریم خونه پدر شوهرم به من بی احترامی می کنن؛ حتی یکیشون جواب سلام هم نمی ده و بی محلی می کنن؛ ولی همیشه سکوت کردم و وقتی که اومدیم خونمون به همسرم اعتراض کردم. اونم با اینکه می بینه اذیت می شم می گه من هیچوقت جلو رو آبجیام واینمیسم. منم تا حالا ازش چنین کاری رو نخواستم؛ ولی بم می گه تو با خانوادم مشکل داری؛ ولی به خدا اینطور نیس. کمکم کنید.

(یه افسرده از کنج خونش،۲۰ ساله)

امید: یکی از دلایل افسردگی اینه که ما به اندازه کافی با مهارت های ارتباطی آشنایی نداریم و حاشیه هایی که به همین خاطر برامون درست می شه، رو روح و روانمون تاثیر منفی می ذاره. شما خودت باید مشکلت رو با اونا حل کنی نه همسرت! به چند دلیل. یکی اینکه اگه همسرت بره بگه. اونا فورا فکر می کنن که شما نشستی و کلی پشت سرشون... و به همین خاطر وضع، بدتر هم می شه. دیگه اینکه چون همسرت این وسط هیچ تقصیری نداره و حل این مساله هم براش مشکله، با حرف هات فقط کلافه می شه. فقط خودت باید... چه جوری؟ خب! همونطور که گفتیم چوب جادویی وجود نداره که اونا رو باهاش تغییر بدی. فقط ریشه یابی ناراحتی اونا و از طرفی، تدابیر خودت می تونه باعث تغییر اونا بشه. دیروز هم یه چیزایی درباره چوب جادو گفتیم. تو آرشیو بخونش. 

******

سلام امید! ببخشید که تا الان بیدارم. می دونی شوهر گلم تازه عمل کرده. بالا سرشم. دلم نمیاد بخوابم... خواستم بهتون پیام بدم بگم اگه به امید خدا تا جمعه شوهرم خوب شه حتما همایش می یایم.

(زهرا و ایرج از قرچک)

امید: به امید خدا. اتفاقا می خوایم خانواده ها و زوج های هم اندیش رو بیاریم رو سن تا از خاطره هاشون درباره باشگاه بگن. به امید روزی که به همه جای ایران سرزده باشیم. دیدن تک تک هم اندیشان آرزوی قلبی منه.

******

سلام به همگی؛ امید خان! رمان خوندنم افسردگی میاره ها! آخه یه چیزای غیرطبیعی توش نوشتن که... من خودم خیلی تحت تأثیرشم! به نظرت قضیه های عشق و عاشقی رمان ها وجود خارجی داره!؟ من که میگم همه اش اغراقه.

(فائزه عاشق نامزدش عارف از لنگرود)

امید: چه دلیلی داره انسان با دست خودش، خودش رو از دنیای واقعی خارج کنه و ببره تو عالم هپروت!؟  

******

سلام برادر امید! چرا علائم افسردگی رو گفتی؟ مشغله فکریمو زیاد کردی؟

امید: بابا! شماها هم اندیشید. بیدی نبیدید که با این بادها بلرزید. حتما از این به بعد تا کم اشتها بشی می خوای بگی من افسردگی گرفتم؛ یا اگه چند روز خسته بودی و زیاد خوابیدی... بی خیال!!!

******

سلام به دوستان هم اندیش و امید! واقعا که بجا گفتید امید. همین حالا که داشتم هم اندیشانو می خوندم شوهرم قبض برق تو دستش اومد بالا. وقتى قیمتشو دیدم یه حس خوبى بهم دست داد؛ چون خیلى کم بود و دلیلشم اینه که همیشه تو خونه فقط یه لامپ نهایتا دو تا روشن می کنیم.

امید: تازه اون حس خوبش کلی می ارزه!

******

تعداد پیامک های دیروز: 2951

تعداد پیامک های درج شده: 22

توجه: اعلام تعداد پیامک های درج شده و نسبتش با تعداد کل پیامک ها، حتما می تونه کمک کنه تا دوستان بهتر بتونن محدودیت های ما رو درک کنن. درضمن، هنگام انتخاب پیامک ها به هیچ وجه به اسامی اون ها دقت نمی شه. مطمئن باشید. به هیچ وجه.

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط فاطمه در تاريخ 1392/09/10 و 10:18 دقيقه ارسال شده است

سلام آقاحسین توروخدا تاکی باید منتظر باشیم تا به روز شه .........شکلکشکلکشکلک
پاسخ : دست من نیست آبجی...
به باشگاه پیامک بزنید و بگید...

اين نظر توسط سوها در تاريخ 1392/09/09 و 7:37 دقيقه ارسال شده است

سلام خیلی ممنون از مطالبتون


کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392