• یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 6 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 13 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 26 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 56 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 68 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
 • شنبه 1394/02/05 - تعداد بازدید 80 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می دونین الان تو ذهنم داره چی می گذره؟ اینکه شماها خیلی خوبین. خیییییلی!... دلیل دارم براش. فکر نکنین رو هوا دارم حرف می زنم. دلی
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان سه شنبه 19 شهریور 1392

مجموعاً 2 امتیاز از 5 توسط 4 نفر
| نظرات داده شده (4) | مربوط به موضوع: 1392 ، چگونه بعد از شکست عاطفی یک زندگی شاد داشته باشیم؟ ،

هم اندیشان سه شنبه 19 شهریور 1392

('.') سلام؛ امید! 5214 تا پیامک؟ نمی دونم این عروسک که خلاقیت خودمه تو پیام نما می افته یا نه؟ اما به هرحال می خواستم قیافمو بعد از دیدن این تعداد پیامک نشونتون بدم. واقعا ماشاءا...

(دنا از رشت)

امید: سلام به همه دوستان خوبم؛ می گم! اگه آمار دیروز رو ببینید پس چی می گید؟ فقط چهار تو دونه کم داره تا بشه هفت هزار پیامک؛ یعنی 6996 تا پیامک اومده؛ راستش! من فقط می تونم بگم شرمنده همه کسانی هستم که با عشق، این پیامک های نازنینشون رو برامون می فرستن و ما هم فقط باید غصه بخوریم و تو دلمون اشک بریزیم (جدی می گم) که چرا نمی تونیم همه رو درج کنیم؛ ولی خب! یادتون باشه اگه همت و صبوری شما و این پیامک های باارزشتون نبود، باشگاه هم نبود. بازم ممنون! راستی! ای کاش قیافه پیام رو موقعی که امروز تعداد پیامک ها رو بهش گفتم می دیدین! دست کمی از اون عروسک نداشت.    

******

سلام؛ از آشنایی باهاتون خیلی خیلی خوش بختم. من تازه باهاتون آشنا شدم و ظرف این مدت کم کلی چیزی ازتون یاد گرفتم! باید بگم واسه این هفته موضوع خیلی جالبی رو انتخاب کردید. این موضوع دغدغه خیلی از جووناس. البته من با وجود این که الان ۲۰ سالمه هنوز ن عشق رو تجربه کردم ن شکست؛ اما ازتون می خوام دلیل اشتباهاتونو بگین تا بعضیا مثل من بدونن از کدوم راه باید برن که عشق واسشون بشه راه رسیدن ب خداشون!

(بهارم از تبریز)

امید: باشه! یه سری از دلایل رو دیروز گفتیم؛ می ریم سراغ بقیه اش. محکم بشینین که ررررفتیم....  

******

دلیل؛ یکی از چیزایی که باعث می شه دختر و پسر به سمت این عشقا برن اینه که دوستان و اطرافیانشون چون این کارو انجام می دن، ناخودآگاه می خوان این عشقو تجربه کنن؛ چون فقط از روی چشم و هم چشمیه و منطقی رفتار نمی کنن، شکست می خورن.

(سعیده، 21 ساله)

******

دلیل: سلام؛ اگه بخوایم بفهمیم که چطور می شه بعد از یه شکست عاطفی (دوباره به زندگی برگشت) و شاد بود، قدم اول اینه که بدونیم چی می شه آدم شکست عاطفی می خوره که دوستامون دلایل خوبی رو مطرح کردن. به نظر من هم یکی دیگه از دلایلش اینه که تو جامعه ما برعکس سن ازدواج که هی داره بالا و بالاتر میره، سن عشق و عاشقی داره میاد پایین. طوری شده که وقتی با یه نوجوون هفده، هجده ساله هم سن و سال خودم صحبت می کردم، بهم گفت: این بار سومه که شکست عشقی خورده و دیگه از زندگی بریده!

من نهایت احترامی که برای اینجور از دوستان قائلم باید بگم که: آخه این دله یا گاراژ؟!؟ واقعا هضمش واسه من یکی سخته. آخه کسی که هنوز به اون درک واقعی از دنیا و آدماش نرسیده چطور می تونه دم از عشق و عاشقی بزنه؟

(فاطمه عزتی از ورامین)

******

سلام؛ منم شکست عشقی خوردم. اونم چند بار. به خاطر اینکه می خواستم یه جور کمبود محبتمو جبران کنم و هربار بعد از هر شکست واسه اینکه درد شکست قبلی یادم بره پا به شکستی سنگین تر می دادم. الان تنهام و شکسته ولی از این تنهایی یه جورایی احساس لذت می کنم. شما می دونید چرا؟ اول پیامکتون بنویسید: "دلیل"

(مولوی)

******

باور کن باشگاه! من تفریحی می خوندمت که یهو دیدم معتادت شدم! حالا چی کار کنم؟ جواب مامان بابا رو چی بدم...؟

(مرضیه اربابی از سفیدشهر کاشان، سرچشمه)

امید: فقط یه دفعه بهشون نگو که جا بخورن. گناه دارن!!! این همه زحمت بکش بچه بزرگ کن؛ آخرشم...

******

سلام بر همه؛ امید! آیا ما پسرا عامل اصلی شکست های عاطفی در دنیا هستیم؟

(امیر)

امید: امیرجان! همیشه هم نه! اینم نمونه اش...  

******

سلام؛ کمیییییییل! داداش! راهت واسه جبران کمبود محبت، اشتباهه. دیگه دخترا که مثل قبل نیستن. خود من شبی بوده که همزمان با چهار نفر اس بازی می کردم و به خیال همشون عاشقشون بودم؛ ولی فقط واسه سرگرمیم بود...!!

(فاطمه.ب، اصفهان)

******

سلام امید؛ امروز داشتم فکر می کردم چه تابستون زیبایی داشتم با هم اندیشان؛ ولی بعدازظهر اتفاقی برام افتاد که دلم خیلی شکست و گریه کردم؛ البته بازم به هم اندیشان فکر کردم و سعی کردم دلم رو صاف کنم. بعدشم رفتم حرم حضرت معصومه. حالا دیگه حالم خوبه.

(زینب از قم)

امید: من عاشق تصویرذهنی هایی هستم که مطالب هم اندیشان به هممون می ده و باعث می شه خیلی جاها ازجمله مواقعی که تو آمپاس شدید قرار داریم، کمکمون کنه. نمونه اش رو که دیدید؟ زینب خانوم با مرور بعضی از اون تصویرذهنی ها تونست با مساله ای که براش پیش اومده بهتر کنار بیاد. و این عاااالیه!

******

اسم باشگامون هم اندیشانه،

همه پیام می دن بى بهانه

امیدم با وسواس زیاد،

جورى که ما خوشمون بیاد

پیاما رو به سرعت و به تندى،

می کنه دسته بندى

مى پسنده بهترینو،

مى درجه برترینو.

مى خونیمشون با گریه و با شادى،

از پیام هم بکنیم یادى.

(معصومه نوروزیان)

امید: البته واقعا خیلی وقت ها پیامک های بهتری هم بوده؛ ولی به خاطر زیاد بودن پیامک ها از یه طرف و از طرف دیگه سرعت زیاد خونده شدن اون ها، به چشم نیومده؛ ولی مهم اینه که من همیشه بیشتر از جان و توانم برا هم اندیشان تلاش کردم. قابلی نداره! کی بهتر از شماها؟! دلم خوشه که ارزشمندترین کار دنیا رو دارم انجام می دم.

******

دلیل: سلام؛ امروز برنامه آینه درمورد بحث ما بود و زندگی های واقعی رو نشون می داد که کارشون به طلاق کشیده بود. کارشناس برنامه گفت. به دلیل اینکه احساسات بر عقل غلبه می کنه راجع به هم به شناخت کافی و واقعی نمی رسن؛ درنتیجه خیلی زود کارشون به جدایی می کشه. عشق واقعی با عشق احساسی فرق داره. عشق واقعی براساس شناخت درست پایه ریزی می شه.

(ص از دیار کهن کهره هلیلان)

امید: ببینین! واقعا قبل از ازدواج، شناخت لازمه و قطعا هم این شناخت با صحبت کردن کاااااااافی دو تا جوون، میسر می شه؛ ولی فقط یه نکته خییییییلی مهمی وجود داره. قبل از شناخت کافی، به هیچ وجه نباید دل سپرد. به هیچ وجه! چون دیگه همه چیز رو خراب می کنه و احساسی شدن قضیه، باعث می شه مرحله شناخت، درست پیش نره و.... راستش اینکه می گن: این جور مواقع رفت و آمد و صحبت کردنا باید در حضور خانواده ها باشه برای اینه که باعث می شه دختر و پسر تو آمپاس قرار بگیرن و احساسی نشن.  به پیامک بعدی هم توجه بنمووییید....    

******

سلام یاران؛ تصویر ذهنی: وقتی نمی تونی عمق یه رابطه رو تخمین بزنی، شیرجه زدن اصلا کار عاقلانه ای نیست.

(لیلا، ٢٠ ساله، کارشناس حسابداری از شهر صائین قلعه)

******

سلام! من تا حالا شکست عشقی نخوردم!! چون همیشه وقتی کسی رو می بینم که حس می کنم دارم وابسته اش می شم، سریعا با یه پاتک مسیر دلم رو عوض می کنم! یعنی سریع یکی از عیب های طرف رو پیدا می کنم و دلم رو متوجه اون عیب می کنم! تا اگه به هر دلیلی وصالی اتفاق نیافتاد، به دلم صدمه ای نخوره! اگر هم قسمت هم بودیم به اندازه کافی وقت عاشقی کردن دارم! به همین سادگی!

(ندا، 22 ساله، تهران)

******

سلام؛ دیشب پیش پدرم نشسته بودم. نگام به دستاش افتاد. دستشو گرفتم و بوسیدم. اگه بدونین چه حس خوبی بهم دست داد؟ تازشم همون لحظه نگاه مهربون خدا رو حس کردم. واستون همیشه دعا می کنم.

(عرفانه از بهار)

******

سلام امید؛ در جواب آبجی فاطمه بگم که کاش به منم دلیل رفتنشو می گفت. بعد از ۵ سال که قربون صدقم رفت بدون خداحافظی بیخیالم شد. ۲۴ روزه ازش هیچ خبری ندارم. دارم دق می کنم؛ چون دلیل کارشو نمی دونم. ب خودم و خدا قول دادم تا وقتی که ازدواج نکردم قید همه پسرا رو بزنم. برام دعا کنید که موفق بشم.

(فاطمه،۲۰، ساله)

******

سلام دوستان؛ یه جایی جمله ای خوندم دیدم بی دلیل به بحثمون نیست. گفتم براتون بفرستم: دیگر برای داشتن کسی سماجت نمی کنم. پرنده ای که سهم من نباشد برایش قفس هم بسازم می رود.

(علی اکبر برزو دانشجوی ادبیات، قم)

******

وااای از خستگی حتی نمی تونم نفس بکشم. آخه امروز اثاث کشی داشتیم. فقط از خدا می خوام همه مستاجرا خونه دار بشن. همه بلند بگین آمین!

(فریبام)

امید: آآآآآمییییین!

******

سلام؛ من  فهمیدم این شکست ها دلیلش گاهی تحریک دوستان هم می شه. (دوستای ناباب) چون خودم تجربه کردم...! گاهی با خودم می گم کاش به جای "کالا" از "هوس" تحریم می شدیم....!

(یغما از کاشان)

******

سلام دوستان؛ دلیل: مطالعه بعضی رمان ها و تماشای بعضی فیلم های بی محتوا باعث می شه که ما تصویر نادرستی از عشق تو ذهنمون بسازیم و وقتی با واقعیت مواجه می شیم نمی تونیم باهاش کنار بیایم؛ چون تو ذهنمون چیز دیگه ای حک شده. یادمون بمونه همه چیز ارزش دیدن و خواندن نداره. دوستون دارم...

******

سلام؛ دلیل: تجربه نشون می ده هر چیز سهل الوصول، راحت هم از دست میره. خانم ها! لطفا آسون تن به هر رابطه یا عشق ندید!

(شیما هستم از کردستان)

******

سلام امید! خواستم در ادامه حرفت واسه بازی های قدیمی، گل یا پوچ رو بگم که بهترین سرگرمی تو فامیل شوهرمه. کلی می خندیم. جر زدنش هم زیاده.

(الهام از کرج)

امید: "گل از ما!" دوستان! یادتون اومد؟ هوایی نشدین؟! البته نمی دونم شماها هم اینجوری بازی می کنین یا نه. تو روش ما اینجوریه که وقتی اول بازی، یه گروه دارن "گل" رو پنهانی تو دست های همدیگه رد و بدل می کنن، اگه این وسط، گل از دست یکیشون بیافته، هر کی از هر کدوم گروه بتونه فورا گل رو از زمین برداره و بگه: "گل از ما" گل از اون گروهه. شاد و خرم باشین. همتون رو به خدا می سپارم.

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط دنا اکبرپور در تاريخ 1392/06/23 و 17:44 دقيقه ارسال شده است

سلام من لیلا جون هم....درد که نمیشه گفت اما خب دیگه اخه پیام منم درج شدشکلکشکلک

اين نظر توسط نعیمه مالمیر در تاريخ 1392/06/20 و 13:24 دقيقه ارسال شده است

خدایا هدایتم کن زیرا می دانم که گمراهی چه بلای خطرناکی است
خدایا مگذار دروغ بگویم زیرا دروغ ظذم کثیفی است
خدایاراهنمایم باش تا حق کسی را ضایع نکنم که بی احترامی به یک انسان همانا کفر خدای بزرگ است
خذایا من کوچکم ضعیفم ناچبزم پرکاهی در مقابل طوفان ها مستم خدایا به من دیده ی عبرت بین ده که ناچیزی خودم را ببینم وعظمت وجلال تو را به راستی ببینم وبه ذرستی تسبیح کنم
بخشی از نیایش های شهید چمران - تقدیم به ها

اين نظر توسط سوها در تاريخ 1392/06/20 و 9:29 دقيقه ارسال شده است

سلام همگی شکلک

اين نظر توسط لیلا در تاريخ 1392/06/19 و 22:45 دقيقه ارسال شده است

سلام عزیزان خوبید امروز وقتی دیدم پیامکم درج شد کلی ذوق کردم من لیلا 20 ساله کارشناس حسابداری از شهر صایین قلعه هستم مرسی که هستید


کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392