• دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 1 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 20 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 27 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 38 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 67 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 83 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان یکشنبه 15 اردیبهشت 1392

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (0) | مربوط به موضوع: 1392 ، تقلید از دیگران ،

امید: سلااااام؛ من همه اش فکر می کردم تعداد آقایون تو باشگاه خیلی خیلی کمتر از خانوما است؛ ولی تو نمایشگاه کتاب، نظرم عوض شد. راستی! آقا پیام هم که آوازخون شده؛ خب روحه دیگه! خیالش راحته! گفتم روح! شاید براتون جالب باشه که جمعه، خود پیام تو غرفه هم اندیشان قاطی بقیه بود و همه هم سراغش رو می گرفتن؛ و یک خبر خوب! چند تا عکس از نمایشگاه کتاب رو براتون تو سایت پیام نما که آدرسش آخر پیامک ها است گذاشته ام. 

******

هم اندیشان عزیز؛ لطفا بدون فکر تقلید نکنید! به جای گوش دادن به آهنگ هایی که همه توی ماشینشون با صدای بلند گوش می کنند... لطفا کمی با همه متفاوت باش... بسیار آدم های موفق و روشن بین رو می شناسم که در خودروهاشون نوارهای آموزشی گوش می کنند. اون ها خودروی خودشون رو به دانشگاه سیار تبدیل کرده اند. شما هم امتحان کنید. در ماه یک یا دو سی دی آموزش صوتی مدیریت زمان، خلاقیت، مثبت اندیشی و... گوش کنید.

(هانیه، 25 ساله، تهرانپارس)

******

سلام برادر امید و بقیه دوستان؛ چرا درمورد سبک مهمانی دادن نمی گید؟ همش تجملات؛ چند نوع غذا؛ به رخ کشیدن ظروف و غذاهای مهمانی و... این ها یعنی احترام! دوستان کمی تأمل! هدف از مهمانی و دیدار اقوام واقعا این چیزاست؟ بیاید صفا و صمیمیت و سادگی رو از هم تقلید کنیم.

(رها، ۲۹ ساله، اراک)

******

سلام امید؛ می شه یکم درباره ولیمه عروسی بگین. اصلا واسه چی ولیمه میدن. اگه ندن چی می شه؟ اگه بدن چی می شه؟

(زهرا، 72، عاشق هم اندیشان)

امید: بحث خیلی مهمیه که با موضوع هفته هم بی ربط نیست. خیلی ها از روی تقلید از دیگران دارن ولیمه های آنچنانی می دن و بریز و بپاش راه می اندازن؛ خیلی ها هم به فکر اینن که ولیمه عروسی رو حذف کنن و با پولش کارای دیگه کنن؛ مثلا برن زیارت یا خونه بخرن و... بیشتر در مورد حذفش می خوام یه چیزای مهمی بهتون بگم. ببینین! ولیمه عروسی یه سنت حساب شده قدیمیه که حتی پیامبر هم درمورد اون بارها تاکید کردن. از ثواب صله رحم و جمع کردن فامیل دور هم که بگذریم، یکی از مامانای هم اندیش جمعه تو نمایشگاه کتاب، درباره یکی دیگه از مزایای ولیمه حرف خیلی خوبی زد. گفت: "ولیمه دادن هدف مهمی داشته؛ در واقع پشتوانه ایه برای دوام زندگی عروس و داماد." می گفت: "وقتی همه با خبر می شن و تو مهمونی شرکت می کن و به عروس و داماد تبریک می گن و... بعدها اون عروس و داماد، دیگه روشون نمی شه به خاطر مسائل جزئی حرف از جدایی بزنن." می گفت: "عروسی های بی سر و صدا، می تونه بی سر و صدا هم به جدایی ختم شه." بقیه هم حرف این مادر هم اندیش رو تایید کردن. بعد هم مگه رسم نیست بقیه برای عروسی هدیه بیارن؟ می شه هدیه رو گرفت و مهمونی نداد؟ یا بگیم هدیه مال خودتون ما هم مهمونی نمی دیم و...

******

سلام امید و پیام؛ شما که همیشه با خوشحالی ما خوشحال می شدید حالا ما هم با خوشحالی شما خوشحال می شیم. اشکال نداره برید نمایشگاه بحث هم اندیشی کنید و شاد باشید ما هم شادیم به قول یکی از دوستان که گفته بود: "با اندکی فاصله همه زیر یک سقفیم." باور کنید بعضی وقت ها می خوام کوله پشتیم رو بردارم از یزد تا خود تهروون بدوم.

(فرشته هستم)

******

سلام به هم اندیشان؛ امید و پیام و تشکر به خاطر زحماتشون. جمعه توى اون جمع صمیمى جاى همتون خالى بود. اونجا به آبجى شیما یه پیشنهاد دادم تا با مامانش بیشتر دوست بشه. دوست دارم بدونم نتیجه اش چى شد. می خوام تو جشن شادى تو، همه شریک باشن.

(حسن اکبرى، داداش بزرگت از تهران)

******

سلام امید و دوستان هم اندیش؛ تفاوت عمیقی است بین زنده بودن و زندگی کردن. خیلی ها زنده اند؛ ولی خیلی وقت است که با زندگی خداحافظی کرده اند؛ شاید به موضوع ربط نداشته باشه ولی خیلیا انسانیت رو به هیچی فروخته اند

 (مامان ستایش)

******

سلام فرشته های نجات اندیشه؛ یکسالی هست که با هم اندیشان همراهم؛ ولی شجاعت عوض کردن اندیشه ام رو نداشتم. امروز تصمیممو گرفتم و راه درست رو انتخاب کردم. رابطمو با جنس مخالف قطع کردم و گناهانمو کنار گذاشتم. انگار درونم خالی شده از دغدغه و ناآرومی. خیلی آروم و خوشحالم. می خوام از امروز تمام لحظاتم همراه با لمس خدا باشه. ازتون ممنونم. دوستون دارم و می خوام یه هم اندیش واقعی باشم. امیدوارم منو تو جمع دوس داشتنی تون راه بدین.

(مرضیه قاسمی، 18 ساله از اصفهان)

******

سلام به تو که هر لحظه از زمان حیاتی را امید می بخشی. سلام به تو که زیبایی زندگی را نوید می دهی. سلام به تو که اولین نفس، اولین نگاه، اولین فریاد، اولین اشک و اولین عشق را می بینی. 15 اردیبهشت، روز ماما، روز فرشته های مهربون خدا که معصوم ترین ها رو به دست بهترین ها می رسونند، مبارک باد.

(محبوبه، 19 ساله، دانشجوی مامایی، استان گلستان)

امید: ممنون محبوبه خانوم به خاطر یادآوریتون. خب! من رفتم نمایشگاه. الان پیام میاد براتون آواز می خونه.

******

سلام اقاامیدوهم اندیشان.امیدوارم حالتون خوب باشه!من بعدازیه مدتى بازدوباره هم اندیشانوخوندم متوجه شدم تونمایشگاه غرفه دارین میشه آدرس دقیقوبگید؟میخوام بیام ازنزدیک باشمامشارکت کنم.

(نیره فراهانى ازتهران)

پیام : سلام . شبستون مصلی رو که بلدی . وسط شبستون ،  کنار غرفه استان قدس . از دور معلومه . یه دکور زرد رنگ داره .

******

سلام امید خان میشه مقطع و رشته تحصیلی تون رو بگید ؟

(فاطمه اسدی)

پیام  : فوق لیسانس علوم سیاسی.

******

ضروری: گفتی واسه پایین بودن سرعت پیام نما به چه شماره ای زنگ بزنیم .

(علیرضا)

پیام : 162

******

سلام.امید خواهش میکنم جوابمو بده.از کجا بفهمیم حسی که نسبت به یکی دیگه داریم عشقه یا وابستگی. خیییلی مهمه.واقعا عشق واقعی ویژگی هاش چیه.

پیام : دو تا کتاب عشقولوژی بخونی دستت میاد عشق چیه .

******

آهاااااای.کسی اینجا نیست؟بابا شما چجور هم اندیشانی هستین.ک متوجه غیبت من نشدین.من تو جزیره دانشکده علوم اجتماعی علامه تنها از کشتی جا موندم.برگردین نجاتم بدین.بیمعرفتا.

پیام : اتوبوس بگیر بیا نمایشگاه . اینقد هم داد و هوار راه ننداز .

******

هم اندیشان.سلام امید:میدونم به بحث ربط نداره خواستم بگم همیشه فکرمیکردم خیالاته که دوستان گفتن حرفاتون روشون تأثیرگذاشته اعتراف میکنم منم هم اندیش واقعی شدم بعداز3سال دوستی باجنس مخالف درحدتلفون الان 32روزه توبه کردم وپاک پاکم ازتون ممنونم که بازخداروپیداکردم مهم نیست بدرجی یاندرجی مهم اینه که هستی.

(یه توبه کارازلرستان زیربارون)

******

سلام آقا امیدخداقوت دیروز که من و دخترم میخواستیم به نمایشگاه بیایم باخودم میگفتم چقدرباید بیکار والاف باشیم که واسه این چیزا وقت بزاریم ولى وقتى اومدیم و باشما صحبت کردم یه دنیا فکرم عوض شد .انشاالله که برنامتون ادامه پیداکنه.موفق باشید.

(فاطمه حسینى 34ساله مادر پریساطهمورثى18ساله از ماهدشت)

******

سلام هم اندیشان شایدیکی ازعلت های تاثیرپذیری ازاجتماع نداشتن عزت نفس باشه یعنی چون عزت نفس کسی پایین یااصلا نداره میخوادخودش ومثل بقیه نشون بده تا دیده بشه درواقع عقده دیده شدن داره کسی که ایمان داره ودرک کرده گرامیترین افرادنزدخداباتقواترینه به این راحتی ازجامعه تاثیر نمی پذیره وخودش وهمون طورکه هست به مردم نشون میده وازچیزی که هست هم خجالت نمی کشه راستی آقاامید اگرپیامم ودرج نمیکنی لااقل یه ندا بده که پیامم میرسه آخه من خیییییییلی خییییییییلی پیام میدم ولی دریغ ازدرج شدن یکیش احساس میکنم پیام های که میدم نمیرسه

(مریم،24،چهارمحال وبختیاری ،فلارد)

******

سلام به دوستان هم اندیش به نظر من تاثیر پذیری در موارد مثبت خیلی خوبه،من ازشما تأثیر گرفتم وخیال دارم ادامه تحصیل بدم،یه مادر ۳۴ساله هستم البته خیلی مطالعه میکنم،مطالعاتم تو تربیت بچه هام مثمر ثمر بوده نمیخوام ازسطح فرهنگی جامعه عقب بمونم،ممنون که هستین.منتظر راهنمایی همتون هستم.امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرین آخه همتون ماشاا...تحصیل کرده این. خیلی وقته باشما هستم.

(س،از اسلامشهر)

******

امید جان اگ آقا جواد رو دیدی بهش بگو شیما گفت:خیر اخرت ببینی داداش!خودش نفهمید اما زندگی ام رو داره عوض میکنه!شاید اگ بهش هم بگی تعجب کنه ولی مهم نیست!ب گوشش برسون ک تا آخر عمرم واسش دعا میکنم!

(شیما از گرمسار)

******

سلام به همه اینم یه واقعیت داستانی راجع به بحث این هفته، توی دانشگاه استاد بایه شیشه عطر وارد کلاس میشه به دانشجوهاش میگه در این عطر رو باز میکنم ببینم بوش تاکجا پخش میشه ،درش روباز میکنه بعد دانشجوها یکی یکی میگن بوی عطر روحس کردن امایکی از دانشجو ها میگه استاد من بویی حس نمیکنم استاد بهش میگه خوب دقت کن بقیه دانشجوها تیکه بارونش کردن اما اون بازم بوی حس نکرد و رو حرفش موند اخر استاد بالاترین نمره رو بهش داد. حدس بزنید چرا؟ اخه اون شیشه پر اب بود!!!

(نسرین از گذرگاه تاریخ همون پلدختر)

******

سلام به نظرمن بهترین کلمه مترادف بابحث شعارباشگاه همون(هرسرى یه عقلى داره)خب اگه الان مایک رسم روباب کنیم چرا بایدانتظارداشته باشیم که تداوم پیداکنه باتوجه به ضرب المثل.?اگه همه بامنطق خودشون به رسومات نگاه میکنن ازشن سردرنمیارن واسه اینه که یه منطق دیگه پشتشونه.

(فرهاد19)

******

سلام دوستان , شاید سوالم بی ارتباط با موضوع باشه ولی جواب شما میتونه زندگی منو تغییر بده ,, سوالم اینه ک چه تضمینی وجود داره ک اگر من دست از ارتباط با نامحرم بکشم همسر ایندم همونی میشه ک میخوام؟؟؟

پیام : و هر کس به خداوند  تکیه  کند ، پس  او را بس خواهد بود . و هر کس تقوای الهی پیشه گرداند، خدای تعالی برای او گریزگاهی قرار خواهد داد و از راهی که محاسبه اش را  نمی کرد به او روزی خواهد رساند . و خداوند بهترین وعده دهند است.

******

سلام فرشته های نجات اندیشه.یکسالی هست ک باهم اندیشان همراهم ولی شجاعت عوض کردن اندیشه ام رونداشتم.امروزتصمیممو گرفتم وراه درست روانتخاب کردم.رابطمو باجنس مخالف قطع کردم وگناهانموکنارگذاشتم.انگاردرونم خالی شده ازدغدغه وناارومی.خیلی اروم وخوشحالم میخوام ازامروزتمام لحظاتم همراه بالمس خداباشه.ازتون ممنونم.دوستون دارم ومیخوام ی هم اندیش واقعی باشم.امیدوارم منوتوجمع دوس داشتنی تون راه بدین.

(مرضیه قاسمی.18 ساله.ازاصفهان)

******

سلام آقاپیام،ودوستان هم اندیش.من شوهرم خیلی دوست دارم ولی اون باهرحرفی که بهش میزنم قهرمیکنه نمیدونم چجوررفتارکنم که این طورنشه همش قهریم همسرم خودش من باباشگاه آشنا کرد ولی انگارحرفاتون روش تاثیرنداره کمکم کنید بایدچیکارکنم.

(ح.کالج)

پیام : نمیخوام قهرش رو توجیه کنم ولی خب شاید شما هم باهاش خوب حرف نمیزنی. میگم شاید . یه حرف خوب رو  اگه بد بگی اثر معکوس داره . کی بگم ؟  چه جوری بگم ؟ اینا همش مهمه دیگه . نیست ؟

******

سلام،وای خداشاهده بالای7سالی میشه تلتکست میخونم،ولی قسمتی جذاب تر از این 370 شبکه4 ندیدم، بخصوص آقا امیدوپیام ک مثل بمب اتمی منفجر میشن ولی جذابیت پخش میکنن و دل آدمو میبرن،الان این: من مانده ام تنهای.. .اینو خوندم بابام گفت بیا!!تلویزیون هم واسش آهنگ مینویسه تا بیشتر بخونه!!! (ناگفته نمونه صدام حرف نداره ولی پرحرفم)

(یعقوب آزاده دل از سنقرآباد کرمانشاه)

******

بووووووق بوووووووق.سلام زنده اندیشان مهربون.یه چیزی بگم بخندین؟"یه روز یه نفر دکمه نداشت،بهش میگفتن بی دکمه!!!"هه هه هه.ای بااااابااااا،بخندین دیگه.ضایعمون نکنید.سعی کردم همه چیزم به روزباشه،حتی صدای زنگ تفریح ام.

‏(ساجده ازمازندران*سوادکوه*)

پیام : هه هه هه  خندیدیم . میگم حیفه . جکهاتو  نگه دار تابستون به درد میخوره . خب دیگه وقت خداحافظیه . فقط  بعد از خداحافظی به این سئوال فکر کنین که اینکه آدم خودش باشه چه فایده ای داره ؟ فکر کنینا . خداحافظ

به اشتراک بگذارید...

کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392