')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان یکشنبه 19 شهریور 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: توجه بیشتر به بزرگترها ، 1391 ،

سلام و صد سلام به گل اندیشان؛ این هفته می خوایم درباره یه موضوع مهم صحبت کنیم: "لزوم توجه بیشتر به بزرگترها؛ به ویژه پدر و مادرها و پدربزرگها و مادربزرگها." می خوایم بدونیم چرا با اینکه می دونیم اونا همیشه بین ما نیستن، باز هم خیلی هامون اون طور که باید قدرشون رو نداریم. چرا هشدارهای کسانی که تو این زمینه کوتاهی کردن و الان حسرت یه روز با اونا بودن رو می خورن، جدی نمی گیریم.

******

پیام اولی؛ سلام؛ به نظر من انسان تا خودش پدر یا مادر نشه، پدر و مادرو اونطور که باید، قدر نمی دونه؛ به نظر من اگه جونتم فدا کنی براشون هنوز کمه.

(فرشته، 18 ساله، سر پل ذهاب)

امید: مشکل اینجاست که خیلی ها حتی نوه دار هم شدن؛ ولی باز هم قدر پدر و مادراشون رو نمی دونن. ما می خوایم به کمک شما بدونیم چرا اینطور می شه؟  

******

سلام؛ اینکه می گین دیگه قدر بزرگترامون رو زیاد نمی دونیم، تقریبا درسته؛ چون ما خیلی خودمون رو با کارای روزمره مشغول می کنیم و یادمون میره که بزرگترامون از ما توقعاتی دارن.

(مهین، 22 ساله از گنبد، پیام اولی)

******

سلام بچه ها و آقا امید؛ می خواستم بگم که واقعا قدر پدر مادرتون رو بدونین. من چند وقتیه پدرمو از دست دادم خیلی ناراحتم به خاطر اینکه تا بود قدرشو ندوستم؛ ولی حالا که نیست...

(آرزو از یه جای قریب)

******

درج اولی؛ سلام یه چن وقتیه مادربزرگم چون مریضه با ما زندگی می کنه. راستش من زیاد بهش توجه نمی کردم تا اینکه یه شب خواب خیلی وحشتناکی دیدم. از اون شب به بعد رفتارمو عوض کردم. واقعا در حقش بد کردم.

(یلدا، 19، شیراز)

******

درج اولی؛ سلام من خیلی مادر بزرگمو دوست دارم هر روز بهش سر میزنم کاراشو می کنم. اونم همیشه دعا می کنه. من و همسرم همیشه بهش سر می زنیم. راستی می خوایم اسمشو واسه حج ثبت نام کنیم. امید جان تسلیت می گم. چه فرشته ای رو از دست دادی.

(مهدی هستم از همدان)

امید: اینو به خودمم می گم: اگه می خوایم گره های زندگیمون باز بشه باید به بزرگترامون خدمت کنیم و قدرشون رو بدونیم. 

******

پیام اولی؛ سلام؛ دیروز یه پیام برام اومد که آخرش نوشته بود: یه سری هم به پیام نمای شبکه چهار، صفحه 370 بزنید، پشیمان نمی شوید. خیلی جالب بود. با این کار این پیام به صدها نفر فرستاده می شه و تعداد هم باشگاهی هامون بیشتر می شه.

(آرزو، شاهرود)

******

پیام اولی؛ سلام بچه ها! پیام بدجوری ازت دلخورم. از اول تابستون تا حالا که باهاتون آشنا شدم ۱۱۸ تا پیامک براتون فرستادم. فکر نکن دروغ می گم. همین امروز همشون رو شمردم.

(فاطمه حنان از خرم آباد)

امید: ای کاش از این چوبای جادویی داشتیم و با یه اشاره می شد همه پیامکا رو درج نموویید. ای کاش!

******

اینه رسم هم اندیشی؟ چرا ندرجیدید؟ نوشتم زخم خورده ام. یه هفته س خیلی اتفاقی فهمیدم پسری که 2 سال گریه می کرد و می گفت: خواستگاراتو جواب کن، بمون تا خانوادم راضی شه، دخترش 4 سال و پسرش 4 ماهشه. دارم می میرم. کمکم کنید.

(مریم از دورود)

******

دوستای عزیزم سلام؛ می دونم درج نمی شه؛ ولی به نظرم بهترین راه واسه خلاصی از دست وسوسه و رفتن طرف جنس مخالف توجه به این جمله هست: هیچ گاه تنهاییت را به حراج نگذار، فصلش که برسد به قیمت می خرند.

(نرگس، 22، همدان)

******

پیام اولی؛ من فقط مادربزرگمو دارم. از بس که به شما پیام دادم شارژم دیروز تموم شد و مادربزرگم بهم شک کرده. امید درج کن تا مادربزرگم بدونه که من از اوناش نیستم.

(ارشیا)

امید: از کدوماش؟

******

درج اولی؛ لبخند، کم خرج ترین آرایش چهره است. چهرتون تا ابد به این آرایش آراسته باد، هم اندیشان گل.

(الی، 18 ساله، تهران)

******

سلام؛ اگه ما بزرگترهامونو فراموش کردیم برا اینه که یادمون رفته خودمون هم یه روزی پیر می شیم. فکر می کنیم همیشه جوون می مونیم. بیاین یادمون نره هر کاری امروز با پدر و مادرمون کردیم فردا روز بچه هامون با ما همونو انجام می دن.

(ستاره، 33 ساله از زرند کرمان)

******

درج اولی؛ سلام؛ آقا امید راست میگی! بدبختی ما اینه که فکر می کنیم همه چیز رو همیشه داریم. مثل پدر و مادر. غافل از این که یه روزی باید از دستشون بدیم. عادت تو همه چی ما رو غافل می کنه. مواظب باشید فرصت داره میره.

(رویا، طراح لباس)

******

سلام؛ اگر می خواهی دنیا و آخرت و احترام و برکت و موفقیت و سربلندی رو داشته باشی به پدر و مادرت احترام بگذار.

(امیر شیرزاد از گیلان)

******

سلام؛ پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها سرمایه های زندگی ما هستند. یادم میاد یه بار پدر بزرگم به بابام زنگ زد و گفت: یه مقدار پول لازم دارم. بابام براش فرستاد. اونم دعامون کرد. ما زندگیمون از این رو به اون رو شد.

(سحر، 17 ساله از شهریار)

******

درج اولی؛ سلام آقا امید، بچه ها به نظر من آدم اگه هر خوبی که به پدربزرگ یا مادر بزرگش بکنه رضای خد ارو در نظر بگیره خدا عوضشو بهش میده. دعاهاشون واقعا گیراست.

(فهیمه، 20 ساله، دانشجوی مهندسی کشاورزی از همدان)

******

من واقعا یه پیام اولی ام. یه سوال خیلی خیلی مهم برام پیش اومده. چطور می شه به مادری احترام گذاشت که محبتی نسبت به بچه هاش نداره؟

(باران، 22 ساله از اصفهان)

امید: واقعا هم سوال خیلی مهمیه. هم اندیشان نظر بدن...

******

درج اولی؛ من پیش پدربزرگ و مادربزرگم زندگی می کنم. خیلی دوستشون دارم؛ ولی بعضی اوقات با حرفاشون اذیتم می کنن؛ ولی سعی می کنم هیچی نگم. به هر حال ما هم یه روزی پیر می شیم.

(آبجی کیانا)

******

درج اولی؛ شرمنده ام. شرمنده خدا. شرمنده مادر و پدرم. خیلی اذیتشون کردم؛ اما نمی خواستم دلشونو بشکنم. نفرینای پدر و مادرم منو گرفت. اونا نمی دونند؛ اما انگار تو جهنم هستم. روی عذرخواهی رو ندارم. دارم تاوان می دم

(شیوا ازکرمان، 17ساله)

******

سلام؛ چرا پیام منو درج نمی کنی؟ من از زمانی که بچه ام دو ماهه بود اس دادم تا الان که داره یک ساله می شه. می خواستم از این طریق دست پدر و مادرم رو ببوسم؛ چون هم واسه خودم و بچه ام زحمت زیادی کشیدن.

(محبوبه عبدالهی، مادر مهسا، لنگرود)

******

درج اولی؛ همه پدر و مادربزرگاشونو دوست دارن؛ ولی به خاطر پیری یا مریضی یا درباره مسائل زمانه باهاشون بحث دارن اما گر یه لحظه فکر کنیم که بزودی ما هم پیر می شیم نظرمون عوض می شه. فقط ای کاش پدرا و مادربزرگا بین نوه هاشون فرق نذارن؛ چون یکی از علل کم توجهی نوه هاس.

(زهرا، ۲۰، تبریز)

******

سلام؛ واقعا خیلی باشگاه خوبی داریما! من هر جور شده باید هر روز باشگاه رو نگاه کنم. یه جورایی دارین بهم کمک بزرگی می کنین. واقعا خیلی ممنونم. چند بار اس دادم؛ اما درج نکردین.

(جباری، ۶۷، همدان)

******

سلام؛ خواستم بگم که منم خجالت می کشیدم پدر و مادرمو ببوسم؛ اما جمعه که رفتم خونه بابام هنوز سلام نگفته بوسیدمشون. نمیدونید که چه حس خوبی دارم. واقعا ازتون ممنونم.

(زهره هستم از کرمان)

******

سلام؛ مادربزرگم سکته کرده و الان دیگه نمی تونه کارای شخصیشو انجام بده. با وجود اینکه دختر و نوه های دیگه ای هم داره؛ اما کاراشو انجام می دم؛ حتی به خاطرش دوره کمک های پرستاری و تزریقاتم گذروندم. خیلی دوسش دارم؛ اما بعضی مواقع واقعا خسته می شم و دلم میگیره. برام دعا کنید. می ترسم از اینکه خوبی هاشو یادم بره و رفتاری ازم سربزنه که دلشو بشکنم.

(روژا)

امید: بهت غبطه می خورم. آقا پسرا حالا هی بگین دختر خوب کم پیدا می شه!

******

سلام به همه دوستای گلم و آقا امید؛ الان حدود 3 ماهه که مادرم به رحمت خدا رفته. خیلی ناراحتم هنوز با مرگش کنار نیومدم. از خودم بدم میاد چون تا وقتیکه بود خیلی اذیتش کردم. عذاب وجدان یک لحظه راحتم نمی ذاره. من تو زندگیم هرچی داشتم و نداشتم به مامانم می گفتم. جدا از رابطه فرزندی باهاش دوست بودم. خیلی ناراحتم. حتی توبه هم کردم. حالا به نظر شما منو بخشیده؟

(راحله یاوری، 18ساله از تهران)

******

سلام دوستان؛ در تکمیل حرف دوستمون فرزانه باید بگم در کتاب آقای بهجت اومده برای گشایش بخت نماز جعفر طیار با دعای بعدش رو بخونید. اگر حاجت نگرفتید به خاطر اینه که با یقین نخوندید. من که حاجتمو گرفتم.

(ستاره از تهران)

******

پیام اولی؛ سلام هم اندیشان گل و بلبل. گل های مهربون. یه خواهش از همتون دارم و اون اینه که پیامک هاتون در حد حرف نباشه. عمل هم بکنید. چه در رابطه با دوستی با جنس مخالف، چه احترام به بزرگتر، چه توبه، حجاب و...

(کوچیک همتون فاطمه از کوهدشت)   

******

امید: دوستای گلم همیشه خدا نگهدارتون. راستی؛ سایت باشگاه مخاطبان شبکه 4 به نشانی tv4.ir راه اندازی شده که اونجا هم می تونین بحث کنین؛ البته اونجا پیام و امیدی در کار نیست؛ اما پیامای خیلی خیلی بیشتری می تونه درج بشه. بعد از ثبت نام در بخش عضویت، می تونین پیامک هاتون رو ارسال کنین که بعد از تایید، قابل مشاهده است.

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 23 شهریور 1391
 2. مریم
 3. هم اندیشان سه شنبه 21 شهریور 1391
 4. هم اندیشان دوشنبه 20 شهریور 1391
 5. هم اندیشان شنبه 18 شهریور 1391