')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان دوشنبه 18 دی 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: راه های برقراری ارتباط با دیگران ، 1391 ،

 

امید: سلااااام؛ خوبین؟ پیامک هاتون نشون می ده هنوز تو حال و هوای بحث قبلی هستین. همه برن هیزم بیارن که باید تنور بحث جدید رو داغ کنیم.     

******

سلام به همه؛ دوستان! برای اینکه در ارتباط با دیگران موفق باشید خوب مطالعه کنید و اطلاعاتتون رو بالا ببرید. خیلی تأثیر داره. آدما جذب افرادی می شن که اطلاعاتشون بالاست و در صحبت کردن حرفه ای ترن.

(مهدیه شهیدی ۱۸ ساله از البرز، فرزند ابراهیم)

******

تجربه: سلام به نظر من بیشتر از گفتار، رفتارمون رو بقیه تأثیر می ذاره. اگه رفتار مناسبی داشته باشیم خود به خود اطرافیان خواهان رابطه با ما می شن. کلید موفقیت: خوش خلقی، خاکی بودن، خدایی بودن و احترام گذاشتنه.

(عاطفه ام، هم اندیش 18 ساله)

******

سلام امید و دوستان 370، من به علت شرایطی که داشتم زیاد با دیگران در ارتباط بودم و تقریبا نود درصد کارام به علت برخورد گرم و خوش رفتاری خود به خود انجام می شد؛ اما باید بهتون بگم: این روزا آدما یه جورایی به خوبی آلرژی پیدا کردن؛ پس یادتون باشه به جاش خوب باشید و به جاش هم جدی.

(سعید از همدان)

******

سلام؛ حالا نوبتی هم که باشه نوبت زنگ تفریحه: خنگول داشته یه نفرو می زده و هی داد می زده و می گفته: کمک! کمک! بهش می گن: تو که داری میزنیش چرا کمک می خوای؟ می گه: آخه این گفته اگه بلند شم لهت می کنم.!!!

(سمیرا)

امید: آبجی! خودم که هیچ! همکارام رو هم خندوندی! 

******

سلام؛ می خواستم به اون آبجی که می خواد بخار شوی بگیره بگم که نخر آبجی گلم؛ چون ما خریدیم. از اون مارک های معروفش رو هم خریدیم؛ ولی اونجوری هم که تبلیغ می کنن چیز به درد بخوری نیست. همه جارو آب بر می داره.

(مینا)

امید: پیامک های زیادی داشتیم که همین توصیه رو کرده بودن؛ باور ندارین از 118 بپرسین؛ اصلا بذارین یه دون دیگه اش رو درج کنم...

******

سلام به همه خصوصا اون دوستی که گفته بود می خواد بخار شوی بخره. راستش ما هم به خاطر شستن پرده ها گرفتیم؛ ولی اصلا فایده نداره. گذاشتیمش گوشه انباری! به هر حال خود دانی.

(سمیرا هستم از استان فارس)

امید: واقعا باید قبل از خرید هر چیز، خوب مشورت بشه. باید مطمئن بشیم که تبلیغات و فضای مصرف گرایی، اون نیاز رو در ما ایجاد نکرده باشه. حواسمون هم باشه تا سبک و سنگین کنیم و ببینیم قراره چی به ما بده و چیا رو از ما بگیره. 

******

سلام امید؛ تو خونه ما فقط از ظروف مسی و سنگی برای طبخ غذا استفاده می شه. روغن زیتون، کنجد، روغن زرد محلی، عسل طبیعی از کوه، شیره انگور محلی، آب معدنی بسته بندی تعطیله و فقط آب رو می جوشونیم همین. شیر و ماست صنعتی هم ممنوعه.. همه اینا به خاطر گوش دادن به سخنرانی های دکتر روازاده (طب سنتی) هست. گوش ندید کلی ضرر کردیدهااا.

(آتنا، دانشجوی کارشناسی مدیریت صنعتی)

امید: می دونید برای تهیه ظروف تفلون از كادمیوم استفاده می شه كه از فلزات سنگینه. این ماده به مرور وارد غذا و باعث بروز سرطان، كوتاهی قد، ضایعات پوستی، کم خونی و... می شه. حالا ببینین بعضی ها تازه ظروف تفلون رو می دن بازسازی هم می کنن که معلوم نیست از چه مواد بی کیفیتی برای بازسازی استفاده شده. خواهش می کنم حداقل اگه ظرف بازسازی شده تفلون دارین همین الان، اول کج و کوله اش کنین که کس دیگه ای استفاده نکنه و بعد هم بندازینش دور.     

******

سلام دوستان؛ امید خان! ظرف مسی طعم گوشت رو تغییر می ده؛ چون در گوشت به قدر کافی مس هست. خوبه که آبگوشت رو تو ظروف سنگی یا لعابی آماده کنید تا مزه اش تغییر نکنه.

(حسینی از چناران)

امید: راستش درسته که ظرف مسی خیلی خوبه؛ اما در مورد استفاده از این ظروف نکته های زیادی باید رعایت بشه. مهمترینش اینه که مس زیادی هم برای کبد خوب نیست؛ پس داخل ظرف مسی رو تقریبا هر شش ماه یکبار پیش یه آدم مطمئن، با لایه ای، قلع اندود می کنن که مس زیادی، وارد غذا نشه. از ظروف مسی برای نگهداری مواد غذایی هم نباید استفاده کرد. در کنار این ظروف می شه از ظروف سنگی و شیشه ای و گه گاهی استیل با کیفیت هم برای پخت و پز استفاده کرد که استفاده زیاد از مس، مشکلی ایجاد نکنه. بازم اگه از بزرگترهاتون نکته هایی دراین باره شنیدید حتما بگید؛ چون اونا تجربه دارن. 

******

یه انرژی مثبت: برای احساس شادی دلیل خاصی لازم نیست. می توانید تصمیم بگیرید که در همین لحظه شاد باشید. آنتونی رابینز.

(مهری، 22 ساله، تهران)

******

سلام؛ باور کنین این که کیم و چی هستم داره دیوونم می کنه. یه کاری کنید.

(سعید)

امید: فعلا به پیامک بعدی توجه بنمووووو

******

سلام به سرنشینان کشتی؛ دیدم از کتاب معرفی کردن فعلا خبری نیست، گفتم خودم دست به کار بشم. اینم یه کتاب در حوزه روانشناسی به نام "بهشت یا جهنم، انتخاب با شماست" مولف: مسعود لعلی؛ انتشارات: بهار سبز؛ بخونید و لذت ببرید.

(عالیه، ۲۵ ساله، سرنشین کشتی، ردیف جلو، صندلی شماره ۵)

امید: آبجی! آقا حمزه می گه اون جلو نشستی ما تخته رو نمی بینیم. راستی! اینم یه جمله از کتاب بهشت یا جهنم: دو روز مهم در زندگی ات وجود دارد. روزی که متولد می شوی و روزی که پی می بری چرا متولد شده ای؟

******

سلام؛ آقا امید! می شه برا خرید اینترنتی کتاب راهنماییم کنی. آخه می خوام تولد خواهرم بهش کتابی هدیه بدم که تو شهرمون پیداش نکردم. درمورد هزینه و مدت ارسالشم ممنون می شم توضیح بدین.

(الی، 25 ساله)

امید: کافیه توی قسمت جستجوی گوگل، اسم کتاب رو تایپ کنین و بعد از یه فاصله، علامت (+) و بعد یه فاصله دیگه، کلمه "خرید اینترنتی" رو بنویسین. کلی سایت بهتون پیشنهاد می ده. به عنوان مثال به این شکل تایپ کنین: لطفا گوسفند نباشید + خرید اینترنتی   

******

سلام؛ افراد متأهل باشگاه، برای داشتن رابطه خوب با همسرتون باید "بستر گفت و گو" ایجاد کنید؛ یعنی هر روز یه زمان معین رو برای گفت و گو با همسرتون داشته باشید. توجه کنید این زمان نباید موقع خستگی، خواب آلودگی و گرسنگی همسرتون باشه. نباید از کلمات دارای بار منفی استفاده کنیم. افراد مجرد باشگاه، منتظر راهکار های بعدی ما باشید.

(مریم، کرمانشاه)

******

خاطره: سلام راستش من شبها ميام باشگاه. يه شب وقتى داشتم پياما رو مي خوندم زود رفتم صفحه بعد. يه دفعه همسرم گفت: آرومتر رد کن. فهميدم اونم داره هم انديشان مي خونه. کلى خوشحال شدم. از اون به بعد با هم مي خونيم.

(فائزه، 66)

امید: یه نکته بسیار مهم: پیامک های هم اندیشان می تونه یه بستر خوبی باشه برای گفتگوی زوج ها. می تونین هر پیامکی رو که صلاح می دونین بهونه یه  گفتگو کنین. خیلی برای زندگیتون مفیده. فقط مراقب باشین با احتیاط تبادل نظر کنین تا یه بار به بحث کشیده نشه. 

******

سلام امید؛ خوبی؟ از آدم آهنی مون چه خبر؟! حرفامون روش اثر کرد؟! قبول کرد هم اندیش بشه؟!

(سمانه کریمی از رشت)

امید: خدا بیامرزدش. قلب، وقتی آهنی بشه دیگه فایده نداره. ما تمام تلاشمون اینه که کارمون به اونجا نرسه.

آدم آهنی: پشت سر مرده حرف نمی زنن. نمی زنن. نمی زنن. 

******

سلام به همگی؛ دیشب توی اخبار شنیدم که می گفت: یه نرم افزاری درست شده که به گوشی نصب می شه و شما اسم رفیقاتونو بر حسب صمیمیتی که با هم دارین تو گوشی می نویسین و هر چند وقت یه بار بر حسب اهمیت رفیقا برای شما هشدار می ده که باهاشون تماس بگیرین! چه چیزایی آدم می شنوه!

(محبوبه، قائمشهر، کوچه مهمانسرا)

امید: ممکنه تو نگاه اول، بعضی ها بگن این که خوبه؟ ولی چند تا نکته داره. یکی اینکه آدما وقتی دلشون هوای هم رو می کنه به همدیگه زنگ می زنن نه وقتی یه نرم افزار بهشون هشدار می ده و معلوم هم نیست اون موقع در چه شرایط روحی قرار دارن. نکته دیگه هم اینکه این وسایل کم کم داره ذهن بشر  رو تنبل می کنه. توجه می نمویین که.

******

سلام داداش امید خوبین؟ من آدم خجالتی نیستم؛ اما خیلی آدم کم حرفی هستم و از این بابت نارحتم؛ چون باعث شده در ارتباط برقرار کردن به خصوص در برخوردهای اول دچار مشکل بشم. اصلا کم حرفی رو دوست ندارم؛ چون بنظرم آدمای کم حرف، افراد کمتری رو به سمت خودشون جذب می کنن! دوستان به نظر شما چی کار باید بکنم؟

امید: اول پیامک هاتون بنویسین: راهکار

******

سلام؛ منم یه دختر کم حرفی هستم و وقتی تو یه جمعی قرار می گیرم همیشه منتظر می مونم طرف مقابلم شروع به صحبت کنه یا بیشتر شنونده هستم. خودم از این بابت ناراحتم و واقعا نمی دونم باید چی کار کنم؟

(پرستش، 18 ساله از شهریار)

امید: از قدیم گفتن آدم باید بیشتر شنونده باشه تا گوینده؛ ولی در عین حال اگه آدم حرفی برای گفتن داشته باشه خیلی خوبه تو یه جمع، بحث مفیدی رو شروع کنه. لذت بخشه. می تونین امتحان کنین. باید اطلاعات عمومیمون رو زیاد کنیم. 

******

سلام نازاندیشان! من تا ۴ سال پیش نمی تونستم با دیگران ارتباط برقرار کنم. با دختر عموم در میان گذاشتم گفت: نمی تونی چیزی که تو فکرت داری جمله بندی کنی و پیشنهاد داد تا یک سال کتاب داستان بخونم و بعد از یک سال هم کتاب روانشناسی. حالا خیلی خوب و با اعتماد به نفس بالا با دیگران ارتباط برقرار می کنم.

(خانوم لیلا جون، جاورسیان)

******

سلام امید و هم اندیشای عزیز؛ کتاب: "قدرت جذابیت" از برایان تریسی رو معرفی می کنم. این کتاب که از انتشارات "شوکا" است، راه های برقراری یه ارتباط سالم با دیگران رو به ما می گه. من که نتیجه گرفتم. امیدوارم شما هم بخونید و نتیجه بگیرید.

(بهار تهروونی، 22 ساله)

******

سلام؛ به نظر من یکی از شیوه های موثر بودن ارتباط، یکرنگی و صداقته؛ چون باعث می شه طرف مقابل بهمون اطمینان پیدا کنه و حرف های ما رو راحت تر قبول کنه و خودش هم حرف های بهتری بزنه.

(صبا از کرج)

******

سلام برتر اندیشان. آقا امید امروز کلی در اینترنت گشتم تا بدونم بهترین ظروف واسه آشپزی چی هست. اکثرا گفته بودن ظروف پیرکس و استیل بهترین ها هستن. ظروف مسی چون مس رو وارد غذا می کنن خوب نیستن. یه جا هم گفته شده بود ظروف سرامیکی بهترن.

(مامان محمد ایلیا، 27 ساله از مشهد)

امید: همونطور که گفتم ظروف مسی اگه به موقع قلع اندود بشه و نکاتش رعایت بشه، مفید هم هست. ظروف پیرکس و استیل هم قدمت زیادی داره و خوشبختانه ظاهرا مشکلی درموردش وجود نداره؛ اما ظروف سرامیکی، نسل جدید ظروفه و واقعا هنوز امتحانش رو پس نداده.

******

خبر فوری.. خبر فوری.. استفاده از هدفون به مدت طولانی باعث فشار به اعصاب شنوایی و به وجود آمدن تومور مغزی می شود. خواهشا اطلاع رسانی کنید.

(زهرا محمدی از ساری، شهرک فرهنگیان)

******

من معتقدم کسی که به خدا نزدیک باشه، با دیگران نیز رفتار خوبی داره.

(مریم)

امید: این یه واقعیته؛ چون خدا عاشق بنده ایه که به بندگانش احترام بذاره و اونا رو خالصانه و صادقانه و بی منت، دوست داشته باشه. باید تمرین کنیم. خدانگهدارتون. تعداد پیامک های دیروز: 1432

ارسال شده توسط: امید و پیام

 

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 21 دی 1391
 2. هم اندیشان سه شنبه 19 دی 1391
 3. هم اندیشان یک شنبه 17 دی 1391