')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان شنبه 29 مهر 1391

مجموعاً 5 امتیاز از 5 توسط 5 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: مهارت های زندگی ، 1391 ،

سلام به آقا امید و گل اندیشان؛ خیلی خوبه آدم قبل از ازدواج با مهارت های زندگی آشنا بشه. متاسفانه من در این زمینه هیچ آگاهی نداشتم و بعد از 7 ماه نامزدی به خاطر یه اشتباه بزرگ، طلاق گرفتم. اول آگاهی، بعد ازدواج.

(مریم، دیپلمه، مشهد)

امید: سلام به همه دوستای خوبم. امیدوارم بحث این هفته که مهارت های زندگیه تو زندگی هممون تاثیر مثبت بذاره. 

******

سلام هم اندیشان گل؛ خوبید؟ می شه کمکم کنین! زندگی ما همش شده لج و لجبازی. خسته شدم. به نظر شما چی کار کنم؟ خواهش می کنم لااقل شماها با حرفاتون یکم آرومم کنید.

(فاطمه،20 ساله از تهران)

******

سلام به امید و پیام و داداشا و آبجی های گل. می خواستم دو کتاب: "رازهایی درباره مردان" و "رازهایی درباره زنان" نویسنده: باربارا دی آنجلیس رو معرفی کنم. متأهل ها حتما بخونید...

(محمد، 19 ساله، دانشجو از گیلان)

******

سلام؛ می خواستم کتاب "لطفا فرشته شوید" نوشته: مارتین م آنتونی؛ ترجمه: الهام حاجی باقری و حسنعلی میرزا بیگی رو به هم اندیشان عزیز معرفی کنم. خیلی کتاب خوبیه. امیدوارم موفق باشید.

(مژگانم، 19 ساله از مراغه)

******

سلام؛ یکی از مهارت های زندگی قدرت نه گفتنه. یادمون باشه ما موظف نیستیم همه رو راضی کنیم. خدا که راضی باشه کافیه. شعر هم میگم اگه بخواین، براتون می فرستمشون!

(سارا با تخلص نسیم)

******

سلام؛ تو رو خدا عوارض دیرخوابی رو که پنجشنبه تو برنامه شگفتی های آفرینش گفتن، بگین. من می خواستم ببینم؛ اما خواهر زادم دیکتاتوره و می خواست کارتون ببینه.

(ساره، 18 سال و 1 روزه، قم)

امید: به پیامک بعدی توجه بنموو

******

سلام به هم اندیشان و آقا امید؛ دکتر ترابی گفتن: هیچی جای خواب شب رو نمی گیره و با خوابیدن در روز نمی شه اون رو جبران کرد. گفتن عوارض نخوابیدن در شب؛ حتی بیشتر از خیلی از اختلالات خواب هستش!

(عاطفه از گلستان) 

امید: در تکمیل حرف دوستمون بگم: دکتر ترابی گفتن: ساز و کار خلقت به گونه ایه که تاریکی، منطبق با نیاز ما به خوابه. گفتن: در آزمایش هایی که روی حیوانات انجام شده؛ حیواناتی که شب نخوابیدند و به جای آن روز خوابیدن؛ با تبعاتی بدتر از تبعات محرومیت حاد از خواب روبرو شدند. راستی؛ می دونین به موقع خوابیدن هم یه مهارت مهم تو زندگیه.

******

سلام؛ نمی دونم چی شد که ما بین گریه هام یاد هم اندیشان افتادم تا ازتون درخواست کنم که لطف کنید و برای تنهاییم یه کتاب معرفی کنید. کتابی که بهم آرامش بده؛ چون خانوادم اون قدر مشغله دارن که من رو فراموش کردن.

امید: ببین زهرا خانوم برات چیکار کرده!

******

سلام به گل اندیشان؛ کتاب: "برای خوشبخت شدن کولاکی در ذهنت بر پاکن" اثر خانوم صدیقه (سودابه) ایمانی از انتشارات بلور رو حتما تهیه کنید و بخونین. برای اون هایی که فک می کنن تنهان عالیه. امیدوارشون می کنه.

(زهرا، یه امیدوار از انزلی)

******

سلام؛ اینم یه لطیفه نسبتا باحال: خنگول اولی به دومی می گه: ماشین خریدم؛ دومی می گه: مدل چنده؟ اولی می گه: قرمزه! بعد از کمی تأمل خنگول دومی می گه: خیلی گرون خریدی!!! امید! بدرج دوستامون شاد شن.

(محسن، 68  از لردگان، لیسانس مدیریت بانکی)

******

سلام به دوستای هم اندیش! دیروز با دوستم رفتیم دریا لب ساحل. کلی  ماهی کوچیک لب آب بود. واسشون نون ریختیم. تازه هر چی آشغال دور و برمون بود جمع کردیم. یه حس آرامشی درونم موج زد. بیشتر از گذشته یاد خدا افتادم.

(سعیده از رودسر، روستای گرکرود، ترم چهار حسابداری و عاشق طبیعت)

******

کاش می تونستم در خیابانی شلوغ بایستم و از مردم تمام وقتهای تلف شده شان را گدایی کنم. موافقید این هفته راجع به اهمیت وقت شناسی و برنامه ریزی تو زندگی صحبت کنیم.

(فاطمه از رودبار زیتون)

امید: یه کار خوب می خوایم انجام بدیم که همتون خوشحال می شین. بگم؟! از هفته بعد موضوعات مورد بحث، با نظر سنجی انتخاب می شن. یکی دو روز دیگه چند تا موضوع رو که بیشتر از بقیه درخواست شده از جمله همین موضوع آبجی فاطمه رو به نظر سنجی می ذاریم و هر کدوم بیشترین رای رو آورد، می شه موضوع هفته بعد.

******

سلام؛ مهارت زندگی یعنی اینکه بعضی وقت ها یکم گذشت داشته باشیم و بعضی حرف ها و بعضی کارهای خانواده همسرمونو ندیده بگیریم. چطور وقتی از دست مادر خودمون ناراحت می شیم زود یادمون میره؟ مادر شوهر هم مثل مادر می مونه. حرفاشو به دل نگیریم. می تونیم به خاطر خیلی از دلسوزی ها وخوبی هاشون، بعضی از دل آزردگی ها رو ندیده بگیریم.

(آیسا، 26 ساله از شیراز)

******

سلام به همه، دوستای خوبم! کتاب: مهارت های زندگی؛ تالیف: دکتر حسین خنیفر و دکتر مژده پورحسینی؛ مهارت هایی درباره تمام مسائل زندگی هستش. به همتون توصیه می کنم حتما کتاب را بخرید و تو خونتون داشته باشید. واقعا عالیه.

(زینب از کاشان)

امید: در بخشی از مقدمه این کتاب نوشته: مهارت های زندگی به انسان ها می آموزد که چگونه شکنندگی را از خودشان دور ساخته و به مسایل زندگی به عنوان معماهای قابل حل نگاه کنند.

******

سلام؛ من ۲۵ سالمه و مجردم. امروز یکی بهم گفت: همه ازدواج کردن و تو موندی. الان هر کی با جنس مخالف دوست نشه بی عرضه اس. دلم شکست. امید خان چرا بعضی ها اینقدر بی انصاف هستن. اصلا از زندگی ناامیدم کرد. چی کار کنم؟

(مرجان، رشت)

امید: این خودش یه مهارت مهم تو زندگیه. اینکه برای هر کاری که می کنیم دلیل داشته باشیم. کارمون پشتوانه فکری داشته باشه. اگه با جنس مخالف دوستی نمی کنیم حتما براش دلیل محکمی داشته باشیم؛ اونوقت دیگه با گفتن حرف یه نفر، فکرمون مشغول نمی شه؛ ارادمون سست نمی شه. برای مشکلاتمون هم همینطور؛ باید خودمون رو قانع کنیم. هیچ چیز بی جواب نیست. باید جواب درست رو برا خودمون پیدا کنیم.

******

سلام امید. تولد دوستم نزدیکه. تصمیم گرفتم یه کتاب خوب بهش هدیه بدم. دوستم نامزده! می شه چند تا کتاب بهم معرفی کنین. ممنون می شم.

امید: کمی به عقب برگردی می بینی که کلی کتاب امروز معرفی کردیم. هم اندیشان! راستی؛ هیچوقت به کتابخونه محله و منطقتون سر زدین. تجربه قشنگیه. با رفتن به اونجا یه افق جدید به روتون باز می شه.   

******

سلام؛ من برنامه ای که در مورد خواب بود رو دیدم؛ البته چون کلاس داشتم فقط نیم ساعت اولش رو دیدم. حرفای دکتر محمد ترابی واقعا قشنگ و تأثیرگذار بود. راستی؛ تصمیم گرفتم شبا اینترنتو تعطیل کنم.

(شاهین، 22 ساله از دره شهر)

امید: خیلی از آدمای امروزی، به خاطر ماشینی شدن زندگی ها، واقعا خواب رو دست کم گرفتن. خواب خوب و مفید، شگفتی ها و راز و رمزهای بسیار زیادی داره. این یه واقعیته که: درست کار کردن تمام سیستم های بدن به خواب و استراحت خوب و مفید وابسته است. به قول دکتر ترابی: "بدن انسان به گونه ای آفریده شده که تمام سیستم آن با یک خواب خوب و مفید، آماده می شه برای روز بعد و اگه این اتفاق نیافته، به مرور، مشکلات زیادی برای انسان به وجود می آد."

******

سلام؛ خسته نباشید! من از تاسیس باشگاهتون دارم مطالبتون را می خونم؛ ولی الان تموم نظر دختر خانوما رو درج می کنی. چرا نظر آقا پسرا کمتر درج می شه؟

امید: موقع انتخاب همین سی - چهل تا پیامکی که می تونیم درج کنیم به اسم و رسم پیامک ها نگاه نمی کنم. محتوا مهمه. چه برای موضوع اصلی و چه برای موضوعات فرعی و یا شوخی و لطیفه ای برای عوض شدن حال و هوای دوستانمون. بعد از انتخاب، متوجه می شم که بیشترش مال دختر خانوما است. این یعنی اون ها بیشتر پیامک می فرستن.       

******

سلام؛ اینم یه لطیفه؛ هر کی بهت سنگ پرتاب کرد تو گل پرتاب کن؛ اما با گلدونش!شورای حل اختلاف خنگول ها...

(سپنتا، ۷۱، مشهد، دانشجوی معماری)

******

سلام؛ امروز سر کلاس، استاد داشت درس می داد. چشام به صندلی بود. به باشگاه فکر می کردم. استاد گفت: غزال خانم چیزی هست بگین ما هم استفاده کنیم. منم باشگاهو معرفی کردم. استادم گفت: حتما باید برم ببینم چیه که دانشجوی ما خوراکش شده باشگاه.

******

اگه قرار بود بزرگترین تجربه زندگیت رو یادم بدی، چی می نوشتی؟ برای بقیه بف

امید: گاهی اوقات پیامک هایی که برامون ارسال می شه مثل همین پیامکی که دیدین، نصف نیمه اس و معمولا نمی تونیم درجش کنیم؛ مگه اینکه به موضوع مهم و یا جالبی اشاره کرده باشه. در عین حال، همین پیامک نیمه، پیشنهاد خوبی داده. جوابش رو بدین. اول پیامکتون هم بنویسین: تجربه

******

سلام؛ اگه می خواین شاد بشین، مثل گل ها باز بشین، بیاین با هم بشینیم، هم اندیشانو ببینیم!

(فاطمه زین الدینی، دانشجوی عمران، مجرد!)

امید: تا یادم نرفته بگم: فردا حدود ساعت هفت صبح قراره "امید" تو برنامه طلوع شبکه چهار، درباره پیام نما و باشگاه هم اندیشان صحبت کنه. اونجا همتون رو می بینم.  

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط مهدی در تاريخ 9 سال پیش و 23:44 دقيقه ارسال شده است

سلام خیلی ممنون بابت اطلاع رسانیتون . فکر نمیکردم به این سرعت جواب بدید
در شاد کردن دلها بکوش
این روح توست که با مهربانی ارام میگیرد
تو با مهربانی کردن بال و پر می گیری
خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد
پس به راهت ادامه بده
دوست بدار نه برای اینکه دوستت بدارند
تو به پاس زیبایی عشق ؛ عشق بورز و جاودانه باش

تشکر

اين نظر توسط مهدی در تاريخ 9 سال پیش و 19:59 دقيقه ارسال شده است

سلام من عضو باشگاه هم اندشان هستم و خیلی دوست داشتم چهره واقعی امید رو از نزدیک ببینم . نمیشه برنامه یکشنبه 30 مهر برنامه طلوع رو پیدا کنید و تو ساییتتون برای دانلود بذارید.

منتظر جوابتون هستم در صورت امکان به ایمیلم ارسال کنید


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنج شنبه 4 آبان 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 3 آبان 1391
 3. هم اندیشان سه شنبه 2 آبان 1391
 4. هم اندیشان دوشنبه 1 آبان 1391
 5. هم اندیشان یکشنبه 30 مهر 1391