• چهارشنبه 1394/02/16 - تعداد بازدید 22 مرتبه
  امید: سلااااام؛ خیالت راحت. هیشکی نمی تونه سر خدا رو کلاه بذاره. هیشکی! می دونی؟ خدا برنامه نویسیش حرف نداره. یه برنامه نوشته با عنوان: "هر عملی
 • سه شنبه 1394/02/15 - تعداد بازدید 23 مرتبه
  امید: سلاااام؛ می گم حالا که دارین صلوات می فرستین، یه صلوات هم برا سلامتی خودتون و عزیزاتون و برقراری هم اندیشان بفرستین. خب! حالا که موندگار
 • دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 30 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 43 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 53 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 66 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان سه شنبه 17 فروردین ماه 1394

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (0) | مربوط به موضوع: آرشیو مطالب ، 1394 ، موضوعات بحث شده در سال 1394 ، بحث آزاد ،

هم اندیشان سه شنبه 17 فروردین ماه 1394

امید: سلااااام؛ چطورین با شروعی بی کلااااااام؟ اصلا یه چیز دیگه! از داستان خوشتون می یاد؟ بذارین با یه داستان شروع کنیم...

******

سلام؛ سال نو مبارک. پیرزنی هر روز به جلسه موعظه می رفت. آن روز وقتی از جلسه موعظه بازمی گشت نوه اش با تمسخر پرسید: مادربزرگ امروز چی یاد گرفتی؟ مادربزرگ: عزیزم تو که می دونی من هیچی یادم نمیاد. نوه: پس چرا می رین جلسه وقتی...؟ مادربزرگ سبد کامواهاش رو به نوه داد و گفت: می شه بری داخلش رو از آب پر کنی؟ نوه: نکنه شوخیتون گرفته. این که همه اش سوراخه. چه جوری آب رو نگه داره؟ مادربزرگ: خواهش می کنم این کارو بکن. نوه رفت و دوباره با سبد برگشت و گفت: دیدی مادربزرگ حق با من بود؟ این سبد نمی تونه آب رو نگه داره! مادربزرگ: "اما عزیزم می بینی که سبد تمیزتر شده!" نتیجه گیری این داستان با خودتون! هنوزم می گین باشگاه بی تأثیره؟! (زهرا محمدزایی از درگز)

امید: عمرا دیگه کسی بگه!

******

سلام به همه دوستان و آقا امید؛ سال نو مبارک. حیفم اومد شما این متن رو نخونید. "ما آدما دو تا سبد با خودمون داریم. یکی جلومون آویزونه، یکی رو پشتمون آویزون کردیم. نکات مثبت و خوبی هامون رو می ندازیم تو سبد جلویی، عیب هامون رو تو سبد پشتی. وقتی توی مسیر داریم راه می ریم، فقط خوبی های خودمون رو می بینیم و عیب های نفر جلویی! و هرگز عیب های خودمون رو نمی بینیم! (حسین آرامی، 20 ساله از کاشمر)

******

نظر: من با نظر مریم جون موافقم. خصوصا با این قسمتش که "هیچکس کامل نیست" هر شخصی یه عیبی داره. اگه بخوایم رو معایب هم دقیق بشیم زندگی مختل می شه. وای نه! سنگ رو سنگ بند نمی شه! به خاطر همین بهتره بدی ها رو نادیده بگیریم و بر عکس، ویژگی های خوب هم رو شناسایی و تقویت کنیم. (فاطمه ام، 19، شهر راز)

******

نظر: سلام به همه؛ با توجه به تنبلی ما آدمای امروز (البته آدمای امروز بجز هم اندیشان واقعی) واسه دیدن خوبی ها و ندیدن بدی های آدما، بیشتر موافق حرف فاطمه خانومم. (ساقه طلایی، ۲۲ ساله)

******

نظر: سلام؛ این که از کسایی که رنجمان می دهند دوری کنیم یا اینکه فقط خوبیهایشان رو ببینیم، به خصوصیات اخلاقی ما بستگی داره که با کدومش می تونیم کنار بیایم. به هر حال دوتاش شدنیه. اگه من باشم دوری می کنم؛ چون ندیده گرفتن بدی های دیگران کم هنری نیست و ظرفیت خیلی بالایی می خواد که شاید اکثریت مون فاقد این مهارت باشیم. (ارادتمند سپهر)

امید: به نظرتون این ظرفیته رو چه جوری می شه بالا برد؟ آخه می دونین؟ ما اومدیم به این دنیا که ظرفیتامون رو تو چیزای مختلف، بالا ببریم. غیر از اینه؟ اگه تنبل باشیم و ظرفیتامون بالا نره که پیش خدا دست خالی می مونیم. نقدی، نظری در اینباره دارین، اول پیامک بنویسین: "نظر"

******

سلام؛ دیگه کافیه! وقت زنگ تفریحه: خنگول رو می برن آفریقا، یه تمساح بزرگ نشونش می دن، می گن: شما به این چی می گید؟ می گه: ما غلط بکنیم به این چیزی بگیم! (زهرا از تالش)

******

سلام؛ خوبی داش امید؟ تو این چند روز گذشته حسابی خودتو با میوه و آجیل و شیرینی اقوام ساختی؟ آره؟ خب خدا رو شکر. امیدوارم تو سال جدید هیچ غمی تو دل هیچ کسی نباشه. الهی آمین.                                         

******

امید: یه جا رفتیم، بخور بخور بود حسابی. تازه آخرشم بعد از اون همه پرخوری، چیپس و پفک آوردن. یکی از مهمونا گفت: بیاین آخرین ضربه رو هم به خودمون بزنیم!!!!!!!!

******

پیام معرفت. چون آمار پیامکا تو این روزای حساس مهم بود فرستادم؛ وگرنه پول شارژ ندارم که پیامک بفرستم. هم اندیشان مدیونید اگه پیام ها رو بخونید ولی یه دونه پیام هم ندین. (م)

******

سلام؛ آقا امید چرا اصلا پیام اونایی که درست بعد سال تحویل فرستادن درج نکردی! یادمه پارسال این کار قشنگو کردی. من لحظه سال تحویل بیشترین دعاهام واسه هم اندیشان بود؛ چون واقعا چند تا از گناهان خیلی بدمو با لطف شما ترک کردم. (هانیه از بجنورد)

امید: حالام دیر نشده. قضاش رو به جا میاریم. اینجوری... 

******

سلام امید؛ الان ساعت ۱ نصف شبه. یه ساعت و اندی مونده به سال تحویل. خواستم بگم بفکر همتون هستم. نیم ساعت دیگه هم میرم دو رکعت نماز می خونم همتونو دعا می کنم. امیدوارم حالتون به بهترینا تغییر کنه. آمین. (سروه مرادی از روانسر، روستای کلاه کبود)

******

سلام؛ ۴۲ دقیقه مونده به تحویل سال. به یادتون بودم، گفتم اس بدم. (نیلوفرم)

******

سلام؛ الآن ساعت 2 بامداده. پانزده دقیقه مونده به لحظه سال تحویل و کنار سفره هفت سین نشستم و دعاگوی همتونم. (مهسا یوسف زاده، متولد 69 از شهر باران، رشت)

******

سلام؛ 8 دقیقه مونده تا تحویل سال. دعای من پایداری باشگاه پرمهرم و عاقبت به خیری شما. (رویای همیشگیه باشگاه، کرمانشاه)

******

دوقدم مانده به خندیدن برگ.

یک نفس مانده به ذوق گل سرخ

چشم در چشم بهاری دیگر

تحفه ای یافت نکردم که کنم هدیه تان.

یک سبد عاطفه دارم همه ارزانیتان

سال نوتون مبارک. (هانیه از بجنورد)

امید: این پیام دقیقا در لحظه و ثانیه سال تحویل، ارسال شده بود. جالب بیییییید؟

******

سلام سال نو همگی مبارک. امیدوارم همیشه آرامش و شادی چاشنی زندگیتون باشه و هر لحظه زندگیتون پر از یاد خدا باشه. قصد کردم سر لحظه تحویل سال بعد از ظهور آقا امام زمان برای همه ی دوستان ازجمله پایداری خانواده بزرگ هم اندیشان دعا کنم. امسال نیت کردم در تمام کارهام فقط رضایت خدا رو در نظر بگیرم. برام دعا کنید. (ارادتمند همیشگی، فهمیه طوسی، تهران)

امید: خب! اینم از پیامکای قبل، حین و بعد از سال تحویل. حالا راضی؟

******

سلام؛ سال نو مبارک! من از اول 93 با شما آشنا شدم؛ خواستم بگم آشناییم با شما باعث شده تردیدم درمورد دین و خدا رو کنار بذارم. حجابمو درست کنم. رابطمو با همسرم اصلاح کنم. با بچه هام مهربون بشم. به پدر و مادرم احترام بذارم؛ ولى این آخری رو خیلى دیر شروع کردم؛ چون قبل عید پدرعزیزمو از دست دادم و الان برام فقط حسرتش مونده. آرزوم اینه که منو ببخشه. از همه شما هم اندیشان ممنونم که لبه پرتگاه زندگیم به دادم رسیدین و منو از یه سقوط حتمى نجات دادین. من خدا رو با شما پیدا کردم.

******

سلام امید خان و دوستان با صفا؛ مطلبی که می خوام بگم راجع به سوره توحید هستش. این که باعث شده هر شب با خوندن هفت مرتبه توحید و صلوات به آرامش غیر قابل وصفی برسم. همیشه سعی کنید در زندگیتون معنویاتتون رو هم رشد بدین. کمترین اثرش هم همین آرامشه که گفتم. امید خواهش می کنم درج کن چون می دونم اثر داره. (راضیه از ابهر)

******

تنها گنجی که جستجو کردن آن به زحمتش می ارزد دوست واقعی است و تو بهترین گنجی، هم اندیش عزیز. (محدثه، 24 ساله، قم)

******

سلام به اهالی هم اندیشان و امیدخان؛ اولین لطیفه ی سال ۹۴ رو من بگم؟ باشه می گم. بابای خنگول میاد مدرسه. معلم می گه: آقا این پسرتون خیلی خنگه! اصلا هیچی نمی فهمه! باباش می گه: چطور مگه؟ معلم به پسره می گه: برو تو حیاط دنبالم بگرد پیدام کن. پسره هم می ره و بعد یه مدت بر می گرده می گه: آقا نبودین اونجا. معلمه به خنگول می گه: حالا متوجه شدین؟ خنگول هم به معلمه می گه: خب! شاید رفتی مرخصی!!! (محمود کریمی از فیض آباد فریمان)

امید: یه کم دیر جنبیدی! تمساحه، اول شد!   

******

سلام امید؛ بالاخره یکی رو هم اندیش کردم. دخترعمومو که 37 سالشه. از هم اندیشان تعریف کردم و خوشش اومد. کل مجله هاتونم خوندیم با هم. (فاطمه، 73، روستای ایجان)

******

سلام؛ می دونی امید یه لذت هایی هست که چشیدنیه، نه شنیدنی؛ یعنی تا خودت نچشی هر چقدم دیگران بگن نمی تونی بفهمیش. مثل بوسیدن دست پدر و مادر، بیدار بودن تو دل شب واسه حرف زدن با خدا، مواظب قضا نشدن نماز صبحت، بی آرایش بودن جلو نامحرم، مواظب محیط زیست بودن و خیلی چیزای دیگه ک من بعد آشنایی با شما تجربه شون کردم. (فهیمه، قم)

******

سلام سلام بر همگی؛ از قم کوبیدم رفتم کربلا واسه هم اندیشان دعا کردم. جاتون خالی تو بین الحرمین یاد حرفاتون می افتادم، صفای اونجا دوبرابر می شد. با امام حسین حسابی صمیمی شدم. راستی! اگه ما خوبی رو تو وجود کسی حس کنیم بدی هاشو می بخشیم و باهاش کنار میایم. (فاطمه، عاشق کربلا)

******

در سال جدید بالاترین آرزویم برایتان این است: حاجت دلتان با حکمت خدا یکی باشد. (مرضیه بیگ محمدی)

******

به تقدیر خداوند خوشبین باش؛ زیرا هر کس به خداوند خوشبین باشد خدا طبق گمانش رفتار خواهد کرد. (پریسا از فسا)

******

سلام به همگی؛ سال نو مبارک. ببخشید آقا امید. درمورد سرشماری یه سوال فنی داشتم. من که یادم نیست چه موقع هم اندیش شدم باید چه کنم؟ (رضا باغ میرانی، 20 ساله، کاشان)

امید: مته به خشخاش نذار! نگو حدودش هم یادم نمی یاد که ازت ناامید می شم. خب! حالا که حدودش دستته، به 3000048 پیامک بزن و تو اون پیامک، فقط یکی از کدهای قرمز زیر رو بنویس. فقط!

101- افرادی که در شش ماهه دوم سال 90  (زمان تاسیس باشگاه هم اندیشان) هم اندیش شدن.

102- شش ماهه اول سال 91 

103- شش ماهه دوم سال 91

104- شش ماهه اول سال 92

105- شش ماهه دوم سال 92

106- شش ماهه اول سال 93

107- شش ماهه دوم سال 93

108- فروردین سال 94

******

خواهر خوبم معصومه جان سلام؛ توى هر کارى نباید زیاد مته به خشخاش گذاشت. مثلا توى بحث موردنظر شما، لازم نیست هر آشغالى بقیه میریزن رو جمع کنى و حرص بخورى. همین که خودت آشغال نریزى و آشغالاى دم دستت رو جمع کنى کافیه. اصلان هم نمی خواد زبانى تذکر بدى. باید از اینکه کار درست انجام می دى لذت ببرى. (مامان سارا و سبحان از چناران)

******

سلام به فرشته های نجات من! اعتراف می کنم تو این سه سالی که باهاتونم و از خوبیاتون و اطلاعاتتون بهره مند شدم شاید در کل ۱۵ پیامک ارسال کردم که البته کم لطفی کردم. از این به بعد قول می دم هر روز یه پیامک بفرستم برای برقراری باشگاه منحصر به فردمون. بدون اغراق می گم اول خدا و بعد شماها رمز خوشبختی رو به من یاد دادین. آرزو دارم واسه همیشه با هم پایدار بمونیم. (زندگی، ۷۶ از اصفهان)

******

برخی می گویند: قلب انسان با خدا باشد کافی است و عمل به احکام دین ضرورتی ندارد. اعمال ظاهری و ظاهر انسان مهم نیست. آنچه اهمیت دارد، درون و باطن انسان است. این توجیه، با کلام خداوند سازگار نیست. خداوند می فرماید اگر مرا دوست دارید و اگر محبت من در قلب شما قرار گرفته شایسته است از دستورات من پیروی کنید. چگونه ممکن است کسی که به دیگری اظهار علاقه قلبی کند؛ اما بر خلاف خواسته او عمل نماید؟ امام صادق می فرماید: کسی که از فرمان خدا سرپیچی کند، خداوند او را دوست ندارد. (برگرفته از کتاب دینی سال دوم)

******

اثر: سلام به همه هم اندیشای گل... عیدتون مبارک!! امیدخان خواستم از تأثیر هم اندیشان بگم که من عروس خوبی بودم؛ ولی فقط تظاهر می کردم. امسال عید که رفتیم خونه مادرشوهرم احترامی که براشون می ذاشتم واقعا از ته دلم بود. انگار که خانواده ی خودم بودن. شاید کسی متوجه نشده باشه؛ ولی خودم خیلی احساس آرامش می کردم... دیگه مثل قبلا اذیت نمی شدم که چرا همسرم بهم توجه نمی کنه و از این حرفای الکی!!! واقعا خوشحالم و این خوشحالی رو مدیون شمام چون باهاتون فهمیدم که جایگاه پدر و مادر کجاست... خیلی خوبه که هستید!! (زهرا مامان محیا)

امید: همتون و همه ی عزیزانتون رو به خداوند می سپارم. مجله گوناگون (870) رو بخونین. شرکت تو سرشماری یاد هیشکی نره! نامردی نکنینا!

نتیجه سرشماری تا این لحظه:  8084

تعداد پیامک های دیروز: 2730

به اشتراک بگذارید...

کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان چهارشنبه 16 اردیبهشت 1394
 2. هم اندیشان سه شنبه 15 اردیبهشت 1394
 3. هم اندیشان دوشنبه 14 اردیبهشت 1394
 4. هم اندیشان یکشنبه 13 اردیبهشت 1394
 5. هم اندیشان چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394
 6. هم اندیشان سه شنبه 8 اردیبهشت 1394
 7. هم اندیشان دوشنبه 7 اردیبهشت 1394
 8. هم اندیشان یکشنبه 6 اردیبهشت 1394
 9. هم اندیشان شنبه 5 اردیبهشت 1394