loading...

باشگاه هم اندیشان

سلام امید؛ اینم یه مطلب غیر تکراری و کاملا غافلگیر کننده... نمی دونم درباره ی علم کوانتوم شنیدید یا نه؟! علمی که درباره ذراتی بسیار کوچک (حتی کوچکتر از الکترون و نوترون و...) بحث می کنه و چه مطالب

هم اندیشان دوشنبه 10 آذرماه 1393

حسین وفا بازدید : 806 دوشنبه 10 آذر 1393 نظرات (2)

سلام امید؛ اینم یه مطلب غیر تکراری و کاملا غافلگیر کننده... نمی دونم درباره ی علم کوانتوم شنیدید یا نه؟! علمی که درباره ذراتی بسیار کوچک (حتی کوچکتر از الکترون و نوترون و...) بحث می کنه و چه مطالب فوق العاده ای داره... یادمه چند سال پیش دانشمندان این علم گفته بودن این ذرات نشان از قدرت لاینتاهی خالق مقتدر جهان هستی است و توانایی های خارق العاده ای دارند. یکی از اونا توانایی انتقال آنی انرژی های متافیزیکی از قبیل تله پاتی و... هست. همین بحث دل به دل راه داشتن هم می تونه جزو اون باشه. مثلا اگه از این سر دنیا (این دنیا که سهله، کل کهکشان ها و کائنات) به کسی فکر کنی که اون سر عالم هستی باشه، فکر و احساست به صورت هاله ای از انرژی و امواج و... در اطراف آن فرد حاضر خواهد بود. ببخشید که طولانی شد.

(احسان از دورود)

امید: سلاااام؛ راستش! من پیش بینی می کردم بحثمون از یه جاهایی سر در بیاره؛ ولی نه اون سر دنیا! تازه احسان خان می گه اون سر دنیا سهله برو تو کائنات!... یکی منو بگیره!... حالا از شوخی بگذریم، بحث تله پاتی بحث بسیار پیچیده و مفصلیه؛ ولی اجمالا باید گفت که یه چیزایی واقعا وجود داره. چرا؟ چون "گاهی" واقعا تو همون لحظه ای که داریم به کسی فکر می کنیم بهمون زنگ می زنه و... بالاترش هم هست. مثل اینکه ناگهان به ذهن یه نفر خطور می کنه که یکی براش مشکلی پیش اومده و... و بعد واقعا معلوم می شه که همینطور بوده. ولی یه چیزی هست. اینکه فرمول خاصی نداره. ممکنه چنین حالتی برا یکی پیش بیاد، ممکنه نیاد! ممکنه برا بعضی زیاد برا بعضی کم و... حتی خیلی مواقع می شه که اون چیزی که به ذهن خطور کرده درست از آب درنمی یاد. خلاصه دقیقا معلوم نیست که چه جوریه و چه ساز و کاری داره! راستی! یه سورپرایز! می دونستین تله پاتی به "دو هم اندیشی" هم معروفه! تو یه مقاله خوندم.   

******

بابا! این همون "قانون جذب" خودمونه که در عرف، ما "تله پاتی" صداش می کنیم!

(سهیلا کمالی، مردادی ترین دختر دنیا، 23 ساله از تبریز)

******

سلام به خانواده در حال رشد کیفی و کمی "ها"؛ دل به دل راه دارد معادل انگلیسی: Heart speaks to heart است. کاربرد: مهر و محبت و قهر و کین دوطرفه است. و البته یادمون باشه "دم" غنیمت است.

(محمد باقر جلالی، خلیل آباد خراسان رضوی)

******

سلام؛ امید تا حالا شده بحثی شروع بشه ولی به نتیجه ی درست و حسابی نرسه؟ هر چند اول راهیم ولی فکر نکنم به نتیجه ای برسیم. بالاخره از قدیم گفتن سالی که نکوست از بهارش پیداست...

(فائزه از بادرود بدون باد و رود)

امید: من می گم زود قضاوت نکنیم. تا آخر هفته صبر کنیم. راستی! موضوع هفته بعد که می دونین چیه؟ "ناامیدی"  

******

سلام هما؛ برای این که مطمئن شید دل به دل راه داره یا نه... شما خدا رو در نظر بگیرید... اگه به خدا توجه کنید او هم به شما توجه می کند و بر عکس اگه شما او را فراموش کنید او هم شما را فراموش خواهد کرد!! که این موضوع درباره انسان ها هم صدق می کنه!! دیدم که می گم...

‏(مهدی‎ ‎کشاورز، 19ساله، باغستان غربی کرج)

******

سلام امید؛ در جواب اون دوستمون که گفت به خاطر نامردی اون کسی که خیلی براش عزیز بود اعتقادشو از دست داده باید گفت: دل به دل راه داره اما دلی که دنبال بقیه نباشه. هر ساعت دلش با دل یکی دیگه راه نداشته باشه. دل باید دل باشه نه پارکینگ که هر کی بیاد توش پارک کنه.

(ر.خطیری از گرگان)

******

سلام به آقا امید؛ امروز تو دانشگاه با دوستم دو نفری داشتیم در مورد باشگاه بلند بلند حرف می زدیم. جالب اینجا است که هیچ کس نمی دونست ما در مورد چی داریم صحبت می کنیم. من گفتم داریم در مورد باشگاهمون بحث می کنیم. گفتن چه باشگاهی؟ گفتم باشگاه پرورش افکار. آدرسش رو هم دادم.

(زینب، 18 ساله، بندرعباس)

******

سلام هما؛

می‌رود از سینه‌ها در سینه‌ها

از ره پنهان، صلاح و کینه‌ها

(مولوی)

خلاصه، گر در خانه کس است؛ همین بیت بس است. همای سعادت هماره بر دوشتان.

امید: جالبه! به شکل های مختلف داریم متوجه می شیم که بابا! اگه قلبا به کسی محبت کنیم، محبتمون بهش می رسه. چون دل به دل راه داره. و مهمتر اینکه درمورد کینه و نفرت هم همینطوره. حالا چطوره که اینطوره؟ یه دلیلش اینه که آنچه در قلب و ذهن انسان می گذره تو چهره و زبان و عملش یه جورایی بروز می کنه و اینجوری می شه که اونجوری می شه. بحث انتقال انرژی هام که دیگه خودتون استادین.

******

سلام؛ به نظرم اینکه می گن دل به دل راه داره منظور اون دوست داشتنیه که تو نحوه ی رفتارمون هم تاثیر بذاره.

(رومینا)

******

سلام؛ امام صادق (ع): اگر محبت کسی را در دل داری به او بگو دوستت دارم؛ زیرا ابراز مهر موجب می شود دوستی شما استوارتر گردد.

(محبوب از اراک)

******

هم اندیشان سلام؛ دوست صمیمیم باهام قهر کرد. الان چند ماهی می شه. با اینکه قهر بودیم خیلی دلم براش تنگ شده بود و خیلی تو فکرش بودم تا اینکه چند روز پیش به یکی از دوستام گفته بود خیلی دلش برا من تنگ شده؛ ولی غرورش بهش اجازه نمی ده باهام آشتی کنه! این حرفش باعث شد امروز خودم پیش قدم بشم و بهش پیام دادم و آشتی کردیم. گفت تو این مدت، خیلی تو یادم بودی. حالا مطمئن شدم اون روزایی که من بهش فکر می کردم و دلتنگش بودم اون هم بوده و به خاطر محبتایی بوده که بهم داشتیم. دل به دل راه داشتن یعنی این.

(فاطمه، 18 ساله،  اسدآباد همدان)

******

سلام؛ وای امید، مورد اورژانسیه! می خوام به اون خانوم که ترس از دست دادن عزیزشو داره بگم حتما کتاب "راز " و کتاب "قدرت" از راندا برن رو بخونه. امید؛ خواهشا درج کن. باورت نمی شه تو پیامم چقدر نگرانی پنهانه؛ شاید چون تجربه اش کردم. نمی دونم چرا این حس رو نسبت به اون دوست عزیز دارم؛ ولی نمی خوام زندگیشو با افکارش خراب کنه. الان باورم شد ما خونواده ایم.

(مهشید، 19 ساله، کرمانشاه)

******

سلام امید؛ تو که می گی چند تا کتاب دراین باره خوندی کمکم کن. قبلا خیلی منفی باف بودم؛ اما الان خوب شدم. آیا افکاری که قبلا داشتم بازم تو زندگیم تاثیر داره؟ با اینکه دیگه باهاش مقابله می کنم؟

(مژده)

امید: بعید به نظر می رسه که تاثیر بذاره. چرا؟ چون تو الان داری انرژی مثبت می فرستی! برا چی انرژی منفی دریافت کنی؟ مهم اینه که الان همه چی آرومه! فقط یادت باشه حتما به حالت مثبت اون چیزای منفی که فکر می کردی، فکر کنی تا خنثی بشن. به همین راحتی! 

******

درود بر امید و هم اندیشان؛ می گما هم اندیشان فجیع روم تأثیر گذاشته ها. امروز پدر و مادرم رفته بودن تهران واسه دکتر. با اینکه درس داشتم اما رفتم خونه رو جمع و جور کردم. شام درست کردم. چای دم کردم براشون. فردام امتحان دارم. با اجازه ی امید امشب باید بیدار بمونم.

(شیوام از شهرک مخابرات فاز ۲ شهریار)

******

سلام؛ دل به دل راه داشتن همیشه و در هر رابطه دوطرفه ای صدق نمی کنه؛ ولی در برخی موارد واقعا و به میزان زیاد وجود داره. من و یکی از دوستام از نظر عاطفی خیلی بهم نزدیک بودیم. یادمه یه شب به خاطر موضوعی خیلی ناراحت بودم و موقع خواب خیلی گریه کردم. صبح ساعت هفت از خواب بیدار شدم و دیدم همون دوستم بهم پیام داده که دیشب خواب دیدم داری گریه می کنی. از چیزی ناراحتی؟! من باورم نشد و از همون وقت که نزدیک دو سال می گذره پی بردم گاهی عشق و عاطفه بین دو نفر چقدر قوی می تونه باشه...

(گندم از مشهد)

******

سلام؛ رابطه ی دوستی و محبت باید دوطرفه باشه اگر یک نفر خواهان برقراری باشد و طرف دیگر نباشد باعث ذلت و خواری خواهد شد.

(فرزانه، 71، فیروزان)

******

محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی و دست های خودت خیس نشود.

(فرشته)

******

سلام؛ این که دوستان می گن اگه به کسی محبت کنی، محبت می بینی، می شه مصداق همون که می گن محبت، محبت میاره. با مثالی که لیلا خانوم زدن فکر کنم دیگه جایی برای بحث نمونده. بریم سر بحث بعدی...

(محمدعلی، 71، نوبندگان)

امید: نه بابا! وایسین! چی رو بریم سر بحث بعدی؟ پیامک بعدی رو بخونین؟

******

سلام به همه؛ امید شما که می گی محبت، محبت می یاره پس چرا من که 3 سال ازدواج کردم با این همه محبتی که به شوهرم می کنم؛ اما محبتی ندیدم. ازدواجمونم به زور نبوده؛ اما نمی دونم چرا اینجوریه؟ هر کاری که یه زن باید انجام بده، انجام می دم. عاشقانه ام دوسش دارم؛ اما باهام سرده. محبت کردن بهش مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خوبه که هستین.

(فاطمه)

امید: ببین! همیشه فقط محبت کردن که نیست! وقتی جواب نمی ده، باید در کنارش، مسائل دیگه رو هم بررسی کرد؛ وگرنه به قول خودت می شه آب دادن به گل مصنوعی! می گم تا حالا تو یه موقعیت مناسب، نشستی باهاش صحبت کنی ببینی گیر کارش کجا است؟ اینجوری بهتر حساب کار دستت می یاد. اگه کسی تو این زمینه نظری داره اول پیامکش بنویسه: "راهکار" خب! رسیدیم به ته خط. همه تون و همه ی عزیزانتون رو به خدا می سپارم.

تعداد پیامک های دیروز: 2759

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط فاطمه در تاریخ 8 سال پیش و 17:25 دقیقه ارسال شده است

راهکار:سلام خوبین بچه ها؟من الان ی 6ماهی میشه ندیدمتون خییییییلی دلم واستون تنگ شده بود.فاطمه خانوم شاید شوهرتون اخلاقش اینه شما هم رفتاری رو باهاش کنین که اون باشما میکنه شاید نتیجه داد.البته قبلش مفصل باهاشون حرف بزنین

این نظر توسط Tanin در تاریخ 8 سال پیش و 22:17 دقیقه ارسال شده است

وای به نظرتون ازاین مجله بهترهم هست؟خیلی گلی به مولا


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1613
 • کل نظرات : 1295
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2748
 • آی پی امروز : 145
 • آی پی دیروز : 189
 • بازدید امروز : 280
 • باردید دیروز : 266
 • گوگل امروز : 2
 • گوگل دیروز : 2
 • بازدید هفته : 1,228
 • بازدید ماه : 2,178
 • بازدید سال : 143,284
 • بازدید کلی : 2,838,715
 • کدهای اختصاصی
  موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی