• یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2061 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1907 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1718 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1616 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 1950 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1603 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان پنجشنبه 1 تیر 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: کار و کارآفرینی ، 1391 ،

زهرا از شیراز: اجازه فرود اضطراری در باند باشگاه هم اندیشان رو می خوام. اجازه هست؟

امید : مجاز هستی برای فرود روی باند 370؛ باد از زاویه 150 درجه ؛ با سرعت 4 نات

زهرا از شیراز: حالا که فرود اومدم می خوام کتاب "لطفا گوسفند نباشید" به اهتمام محمود نامنی رو تقدیم کنم به عزیزانی که نمی خواهند گوسفند باشند!

امید: بچه ها مکالمه برج مراقبت هم اندیشان رو داشتین؟ اینم یه چشمه دیگه از خلاقیت های هم اندیشانه که البته زحمت اصلیش رو آبجی زهرا کشیدن. خوب! چه خبر؟ خوبین که ؟ می دونم خیلی هاتون دلخورین که چرا پیامک های خوب و قشنگتون درج نمی شه. من فقط می تونم از ته دل بگم که متاسفم. حالا یه لبخند بزنین. خواهش می کنم روز منو زمین نندازین! جان من!..... حالا شد. آفرین! به شما می گن بچه های خوب و کار درست. حالا بریم سراغ پیامک ها....

******

سلام امید خان؛ من از طرف پسرم اومدم . چرا پیامش رو درج نمی کنی؟ هان! می خوای همین جا رو به رو بچه ها آبروتو بریزم؟ ... نترس بابا! خودمم. فقط با خط بابام اس دادم. بچه ها آب قند بیارید امید خان از حال رفت.

(محمد ،‌‌ 19 ، از آرارن و بیدگل)

امید: نه بچه ها ! نمی خواد . یه کم بگذره حالم خوب می شه. ورووجک خوب ترسوندیمونا. نزدیک بود زهره ترک بشم.

******

چند روز پیش یکی مزاحمم شد اصلا جوابش رو نمی دادم. حدود یه هفته طول کشید. گفت: تو آدم خوبی هستی می خوام باهات آشنا بشم. بهش گفتم : اسمم هم اندیشه. آدرس خواست. نشونی باشگاه رو بهش دادم. دیگه مزاحمم نمی شه.

(زهرا، از اهواز)

امید: آبجی زهرا ثابت کردی که یه هم اندیش واقعی هستی. بچه ها برای خوشبختی آبجی زهرا و همه اعضای خانواده هم اندیشان دعا کنین.

******

سلام امید؛ من می خواستم از کسی که با حرفاش باعث شد دوستی های خیابونی رو کنار بذارم، تشکر کنم! زندگیم داشت نابود می شد.

(شاهین م ، 74 ، از کوهدشت)

******

با سلام؛ به نظر من بزرگترین مشکل بیکاری جوونا از حمایت بیش از حد خانواده هاشون نشات می گیره. اگه منم تا بگم پول و برام هر طور شده مهیا بشه ترجیح می دم برای خودم بیکار بگردم. البته بعضی خانواده ها.

(سمیه ، از تهران)

******

سلام عمو امید؛ به نظر من مهم ترین عامل بیکاری نداشتن هدف و انگیزه است. تو هدف داشته باش ببینم چطور کار گیر نمیاد... بد می گم؟؟ نه بد میگم؟

(مینا ، 17 ، از گچساران)

******

سلام ؛ من یه داداش 32 ساله مجرد دارم. بیکاره. همش تو خونس. سالمه.

(آبجی ، 29 ساله ، متاهل)

******

سلام عمو امید؛ من 22 سالمه از 18 سالگی شروع کردم به کار و کنارش درس خوندم. 1 ساله ازدواج کردم . خیلی هم  خوشبختم؛ چون پشتکار داشتم موفق شدم.

(محسن)

******

سلام؛ راستش من یه مشکلی دارم. زود عصبانی می شم. می خوام کمکم کنید. خانواده ام از من ناراضی هستن.

(مریم.چ ، از نیشابور)

امید: آبجی مریم این خیلی خوبه که خودت به مشکلت پی بردی و دوست داری رفعش کنی. خوب به حرفم گوش بده! کتاب های خوبی تو این زمینه هست که بهت کمک می کنه؛ اما نکته این جاست که فقط کتاب رو نخون و بگذار کنار. بعد از این که خوندی باید همیشه کنار دستت باشه و گاهی یه نگاهی بهش بندازی که دوباره غافل نشی و همه چیز دوباره از سر شروع بشه. انسان همش نیاز به یادآوری داره. تو چیزای دیگه هم همین طوره. حالا شما بچه ها ! اگه کتاب خوبی تو این زمینه خوندین با مشخصاتش به آبجیمون معرفی کنین. منتظریم.

******

سلام ؛ اون پسری که گفته بود دختر خوب پیدا نمی شه کافیه یه کم چشماشو بیشتر باز کنه تا ببینه دختر خوب چقدرررررررر زیاده! گاهی وقتا پسرا میرن رو اعصاب آدم!!!!!!

(فریبا، از قزوین)

امید : بابا الان کلی درباره عصبانیت صحبت کردیم! امان از دست شماها!

******

سلام به کنکوری های عزیز پیشنهاد می کنم برنامه " کنکور، آسان است" رو از رادیو فرهنگ هر شب ساعت 12 دنبال کنن. مطمئن باشین خیلی مؤثره.

(نسیم، 17 ، از رابر کرمان)

******

خاطره؛ چند روز پیش داشتم هم اندیشان می خوندم مامانم داشت از جلوی تلویزیون رد می شد. برگشت یه نگاهی کرد و گفت : کنکور از این سوال میاد دیگه ؟ نه؟!

******

لطفا ته سیگار خود را روی زمین نیندازید؛ سوسک ها سرطان می گیرند. تو رو خدا یه کم بهش فکر کنید.

(مهسا، از رشت)

امید: شما با لنگ کفش نزنین تو سر سوسک های بیچاره، نمی خواد نگران سرطان گرفتنشون باشین. من که تو خونه وقتی سوسک می بینم محترمانه ازش می خوام تشریف ببره بیرون!

******

سلام آقا امید؛ مدت 5 ماهه که عضو باشگاهم. همیشه هم نظراتم رو می گم ولی نمی درجین. احساس می کنم همش دروغه. همه پیام ها رو نمی خونین.

( فاطمه ، 17 ، از ایلام)

امید: داشتیم آبجی فاطمه! چشمای ما کور شد از بس پیام های بچه ها رو خوندیم؛ البته اگه از انصاف نگذریم روزهایی که پیام ها خیلی زیاده نمی رسیم همه رو بخونیم؛ اما بدون، پیام الکی ملکی تو کارمون نیست.

******

گردشگری؛ می خوام یه جایی رو معرفی کنم که تصورش رو هم نمی کنید. بهشت. پر از درخت میوه، رودهای عسل، لباس های حریر و .... هزینه اش فقط دینداریه و بس.

(سمیه، 23 ساله ، از تایباد)

******

هم اندیشان یه سوال! چطوری آدم می تونه توبه کنه و باید چی کار کنه؟

(ا.ق، از ترکمن صحرا)

امید: وقتی انسان کاملا از کارش پشیمون باشه و از خدا بخواد که اونو ببخشه؛ خدا اونقدر رحیم هست که دست رد به سینش نزنه.

******

توی کتابی خوندم یکنواختی آفت بزرگ زندگی زناشویی است؛ حتی برای آن ها که بسیار خوشبختن. باید در لباس ، غذا، تفریح ، دیدن اقوام، مسافرت، دکور خانه و .... تنوع ایجاد کنید.

(زهرا ، بیست ساله ، از ورزنه)

امید: بچه ها ! نکته های کلیدی که توی کتاب ها می خونین یا از کسی می شنوین رو حتما برامون ارسال کنین. اگه بگین که تو کدوم کتاب خوندین یا از کجا شنیدن هم که خیلی بهتره. خیلی به درد بقیه می خوره. اول پیامکتون هم بنویسین: "نکته کلیدی".

******

سلام؛ من تصمیم دارم برم دانشگاه علمی-کاربردی ولی هیچ اطلاعی ازش ندارم که چه جوری وارد دانشگاه می شن. کمکم کنین. امیدم به شماست.

(آرزو رسولی، 20 ساله ، از تهران)

امید: دانشگاهی زیر نظر وزارت علومه. تو همه استان ها شعبه داره. سازمان آموزش فنی و حرفه ای هم همین طور. هر دوشون پایگاه اینترنتی دارن و می تونید اونجا دقیقا همه چیز رو دربارشون پیدا کنید. می تونین شمارشون رو هم از 118 بپرسین و ازشون سوال کنین. مراجعه حضوری هم که دیگه حرف توش نیست.

******

سلام بچه ها؛ اگه می تونین کلاسای فنی و حرفه ای برین؛ چون هم رایگانه و هم یه مهارتی یاد می گیرین . تازه مدرکم میدن . واقعا مفیده.

(زهرا ، 22 ، از بابل)

******

سلام؛ سخنی از یک بزرگمرد: جواهر بدون تراش و مرد بدون زحمت و کار، ارزش پیدا نمی کند.

(زهرا.س ، از اصفهان)

******

سلام به هم اندیشان عزیز؛ اگه می شه راهنماییم کنید که استخاره تو امر ازدواج درسته؟

(لیلا ، 20)

امید : اگه بعد از کلی تحقیق و تلاش واقعی برای شناخت ، باز هم به بن بست برسی می شه استخاره کرد؛ ولی وقتی استخاره می کنی بهتره که بهش عمل کنی. تصور کم استخاره کردی که با کسی ازدواج کنی و بد اومده؛ ولی شما با او ازدواج می کنی. اینجا اشکالش اینه که قضیه بد اومدن استخاره همیشه توی زندگی باهاته و در موردش فکر می کنی و خیلی چیزها رو فورا به اون نسبت می دی.

******

خاطره؛ برام خواستگار اومده بود و مادر داماد گفته بود که من برم پیششون بشینم. من رفتم سمت مبلی که طرف تلویزیون بود نشستم و تلویزیون رو روشن کردم ببینم باشگاه به روز شده یا نه. تا دیدم به روز شده از خوشحالی فریاد کشیدم. برگشتم دیدم دارن منو بدجور نگاه می کنن. انگار که من یه کم کم داشته باشم. پدر داماد گفت دختر من شارمین هم مثل دختر شماست. از خجالت داشتم آب می شدم که آقا شاهین(داماد) گفت: بذار ما هم نگاه کنیم . راستی عمو امید؛ یه عروسی افتادین.

(آرامیس، 18 ساله، از لاهیجان)

امید: شماها تو انتخاباتون دقت کنین و خوشبخت شین ما چیز دیگه ای نمی خوایم. بچه ها یادتون باشه که از شنبه درباره کمرنگ شدن اخلاقیات می خوایم صحبت کنیم. چرا بعضی ها با وجودی که می دونن هر کار بدی عقوبت داره؛ با وجودی که می دونن خیلی زود باید حساب پس بدن، بازم چشم هاشون رو بر روی همه چیز می بندن و عمدا اشتباه می کنن. عمدا دیگران رو آزار میدن. عمدا دروغ می گن. عمدا غیبت می کنن. به لقمه حلال خیلی اهمیت نمی دن و .... تا شنبه که با چشم دل همدیگه رو ببینیم همتون رو به خدای بزرگ می سپارم.

تایپ شده توسط: حسین وفا

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان چهارشنبه 31 خرداد 1391
 2. هم اندیشان سه شنبه 30 خرداد 1391
 3. هم اندیشان یکشنبه 28 خرداد 1391
 4. هم اندیشان شنبه 27 خرداد 1391