')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان چهارشنبه 3 آبان 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: مهارت های زندگی ، 1391 ،

سلام شاد اندیشان؛ دکتر خسروی به نقل از نجم الدین رازی می گفت: شکرانه تن به خدمت گرفتن اونه، شکرانه دل ایمانشه و شکرانه روح، محبت کردنه!!

(نارسیس، 22 ساله، دانشجوی دکتری حرفه ای داروسازی)

امید: سلام به همه دوستان خوب و خالصم! صحبت از شکرگزاری شد، حیفم اومد یه حدیث خیلی ویژه از حضرت علی (ع) رو که امروز خوندم به شما هم نگم. اگه خوب خوب درباره اش فکر کنیم، تو زندگیمون گشایش بزرگی خواهد بود. "هنگامی که مقدمات نعمت ها به شما رسید، نهایت آن را با کم شکری، از خود مرانید." برای شنبه که بحث آزاده می تونیم بیشتر درباره اش صحبت کنیم.  

******

سلام به تمام دوستانم در سرتاسر ایران، سلام امید جان! چرا بین 2 تا 9؟ پس یک چی؟

(محمدرضا ضیایی، 24 ساله از مشهد)

امید: اشتباه تایپی بود؛ ولی خدا رو شکر دوستامون کاملا متوجه شدن که بین ا تا 9 هست و همون شماره یک یعنی موضوع آزاد (هر چه می خواهد دل تنگت بگو) با بیش از سی و پنج درصد آراء، بیشترین رای رو برای موضوع هفته بعد آورد. موضوع "اعتماد به نفس" با بیست و سه درصد؛ و "چگونه عادت های بد را ترک کنیم؟" با نوزده درصد، به ترتیب، رتبه های بعد رو به خود اختصاص دادند که با همون ترتیب، موضوعات هفته های بعد خواهند بود.      

******

تصویر ذهنی؛ "سعی نکنین متفاوت باشین. فقط خوب باشین. خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست." این پیامک آبجی فهیمه خیلی به دلم نشست. به نظر منم خوب بودن و خوب موندن خودش بالاترین مهارته.

(سپیده، ۲۱، دانشجوی روانشناسی، رشت، روستای تازه آباد)

******

سلام امید؛ به نظر من یکی از مهارت های زندگی وجدان داشتن و ترس از خداست؛ یعنی با خدا باش پادشاهی کن. واقعا بعضی ها به خاطر نداشتن وجدان، زندگیشون از ریشه نابود می شه.

(قره داشلی از آق قلا)

******

سلام به امید و هم اندیشان عزیز. برای یادگیری مهارت های زندگی، برنامه (باز هم زندگی) را حتما حتما ببینید. حدود ساعت 20 از شبکه آموزش پخش می شه.

(زهره، دانشجوی حسابداری از زرین شهر)

امید: تو جدول پخش برنامه های شبکه آموزش که نگاه کردم ساعت پخشش برای امشب و فردا شب، ساعت 20 بود. جمعه ها این برنامه رو نداره. اینم توضیحات تهیه کننده برنامه که از اینترنت گرفتم: "در برنامه باز هم زندگی، موضوعاتی چون تفاهم، ازدواج، سرخط زندگی، ناسزا،‌ هم اندیشی مثبت و... مطرح می شه."

******

سلام امید! من امروز تو اینترنت ازطریق آرشیو باشگاه مخاطبان شبکه ۴ تونستم برنامه شما رو در "طلوع" شبکه چهار ببینم. به هم اندیش ها هم توصیه می کنم حتما ببینند.

(جواد، دانشجوی علوم کامپیوتر از بستان آباد)

امید: برای معرفی بیشتر باشگاهمون به مردم ایران و مسوولان، داریم برنامه ریزی می کنیم تا چند تا برنامه زنده دیگه هم تو تلویزیون داشته باشیم. سعی می کنیم یکیش هم شب باشه تا همه بتونن ببینن. در عین حال، همونطور که آقا جواد گفت: می تونید با مراجعه به پایگاه اینترنتی:       

http://club.tv4.ir و عضو شدن در سایت (البته برای عضویت باید ایمیل داشته باشید) حضور روز یکشنبمون در برنامه طلوع رو ببینید. بعد از عضویت به بخش علاقمندی ها مراجعه کنید؛ باشگاه هم اندیشان رو انتخاب کنید و بعد هم بخش: "قسمت های برنامه" اونجا می تونید فیلم رو دانلود کنید.       

******

سلام امید! وقتی پیام  آقا نوید رو خوندم که داره می ره سربازی، ناخودآگاه بغض کردم. انگار یکی از اعضای خونوادمون ازمون جدا شد.

(زهرا، یه پشت کنکوری مهربون)

امید: الکی که نمی گیم خانواده هم اندیشان!

******

سلام به همگی؛ یکی از مهارت های زندگی اینه که با وجود چهار تا بچه که آخریشون فقط دو هفتشه و کلی کار و خستگی روزانه، شب تا وقتی که هم اندیشانو نخونی خوابت نره؛ باور کنید آخر مهارته.

(الهام هستم، 32 ساله)

******

سلام امید! قضیه هم اندیشان دانشگاهی چیه؟

(آرمین، 21 ساله، دانشجوی کارشناسی عمران)

امید: خوب موقعی گفتی؛ چون دقیقا امروز تونستم نرم افزارش رو فعال کنم. همه دانشجویان یا فارغ التحصیلان بالاتر از دیپلم باشگاه هم اندیشان، مشخصات کامل شامل: نام، نام خانوادگی، سن، رشته، ترم و دانشگاه محل تحصیل و شهر محل اقامت کنونیتون رو برامون ارسال کنین. درصورت شاغل بودن هم شغلتون رو بگین. این کار ربطی به بحث های باشگاه نداره و فقط برای استفاده در موارد لزوم، در بانک اطلاعاتی باشگاه، قرار می گیره. پس بقیه هیچ نگران نباشن. برای نوشتن مشخصات، حتما به این موارد دقت کنین: در قسمت متن پیامکتون، ابتدا عدد 9 را بنویسین و بعد از اینکه با یه اسپیس، از عدد 9 فاصله گرفتین، با خیال راحت، شروع به نوشتن مشخصات کنید. نکته اینه که مشخصات نباید به عدد 9 چسبیده باشه. 

******

سلام؛ آقا امید! یه پیشنهاد: خوبه هر یک از اعضای باشگاه، حداقل یه  نفر رو با باشگاه آشنا کنن تا طی 24 ساعت، اعضا بشن 100 هزار نفر! دوستان! دست بکار شین!

(گلی از مشهد) 

امید: فکر کنم دوستامون به طور خودکار، این کار رو دارن انجام می دن. مگه دیروز ندیدین آقا نوید رفت تا یه پادگان رو با خودش بیاره.

******

سلام امید! شما که تو صدا و سیما هستی یه کاری برای سرعت پیام نما انجام بده. ما که دستمون کوتاهه.

(مهرداد، 21 ساله از رشت، سراوان)

امید: خیلی پرس و جو کردم. تنها راه چاره اش اینه که همتون مشکل رو به روابط عمومی صدا و سیما اطلاع بدین. تهرانی ها با شماره 162 و شهرستانی ها با شماره 0212781 وقتی تماس می گیرین می ره رو پیغامگیر. مشکل رو به قسمت "اعلام مشکلات فنی" که دکمه شماره 4 هست اطلاع بدین و حتما اسم منطقتون رو بگین. خود من همین الان تماس گرفتم و گفتم.           

******

سلام به امید وهم اندیشان به نظر من یکی از مهارت های زندگی اینه که بتونی حرف دلت رو به شریک زندگیت بگی. من الان خودم از این مساله ناراحتم و تو خیلی از جاهای زندگیم از دست این رفتار خودم حرصم می گیره و همش خود خوری می کنم و نمی گم؛  ولی یه جاهایی دیگه کم میارم و یه دفعه داغ می کنم و حتی اتفاقات چند سال پیش رو هم می کشم وسط. این جوری همش با خودم تو کلنجارم و اذیت می شم.             پاینده باشید.

(لیلا، 35 ساله از اراک)

******

سلام؛ در ارتباط موثر: قبل از شروع انتقاد باید هدف از انتقاد روشن شده و واقع بینانه باشد. آدم ها وقتی مغلوب احساسات مختلفی مثل خشم و هیجان  می شوند و قصد انتقام گرفتن دارند، انتقاد می کنند. بیشتر انتقادها در حین ناراحتی بیان  می شود و هیچ نتیجه مثبتی به همراه ندارند. این یک مهارت است.

(فاطمه پودینه، دیپلم، ۱۹ ساله از زابل)

******

با سلام؛ محمود معظمی یکی از صاحب نظران مهارت های زندگی، رنجش را سرطان روح می داند. او معتقد است: همانطور که سرطان، سلول های بدن را از بین می برد، رنجش هم اگر زودتر درمان نشود، سلول های روحمان را از بین خواهد برد.

(صونا هستم از شهر تاک همون تاکستان)

******

سلام عزیزان؛ صفحه 660 پیام نما رو از دست ندید. همینطور 2 شنبه ها ساعت 10:45 برنامه خانه محبت شبکه قرآن رو. دوستون دارم.

(عاطفه، 23، سمنان، لیسانس حسابداری)

******

سلام به امید و همه؛ یه مهارت اساسی زندگی قبول شکست و تلاش برای بلند شدن و ادامه دادن و امید به موفقیته.

(بخشی مژن آبادی؛ دانشجو علوم تربیتی) 

******

سلام به امید و هم اندیشانی که بودن، هستن و همه کسانی که قراره بشن. یکی از مهارت های زندگی شرح صدره؛یعنی اگه بتونیم همه رو دوست داشته باشیم؛ حتی کسانی که بدی به ما کردن، شادترین و محبوب ترین فرد روی زمین خواهیم شد.

(آبجی منصوره، ۱۸ ساله، دانش پژوه رشته علوم قرآن و حدیث، جیرفت)

******

سلام هم اندیشان و امید؛ یکی از مهارت های زندگی با برنامه خرج کردنه. خیلی از ماها هستیم که حساب دخل و خرجمون رو نمی کنیم و همینطور بی برنامه خرج می کنیم و همیشه از این بابت که سرمایه کافی برای رفتن به سفر یا استفاده در امور دیگه رو نداریم گله مندیم.

(آتنا برهانی،20 ساله، مشهد)    

******

سلام به همه هم اندیشان؛ پنجشنبه روز عرفه هست و بهترین زمان برای شکرگذاری از خدا. یادمون نره برای هم دعا کنیم.

(سمیه،20 ساله از اصفهان)

امید: به امید دیدار. 

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنج شنبه 4 آبان 1391
 2. هم اندیشان سه شنبه 2 آبان 1391
 3. هم اندیشان دوشنبه 1 آبان 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 30 مهر 1391
 5. هم اندیشان شنبه 29 مهر 1391