')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.370ia.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 2141 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1990 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1799 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1695 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 2039 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1705 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»جدیدترین خبرهای امروز

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان دوشنبه 24 مهر 1391

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده () | مربوط به موضوع: راز شاد زیستن ، 1391 ،

سلام؛ رمز شاد بودن اینه که تو هر موقعیتی مثبت اندیش باشیم. راستش وقتی آقا امید گفتن: برنامه حضور هم اندیشان برگزار شده، با خودم گفتم: پس چرا به من خبر ندادن؟ منم که حضور رو فرستادم؛ ولی بعدش فورا به خودم گفتم: اشکالی نداره، مهم اینه که چند تا از دوستان هم اندیش تونستن همدیگه رو ببینن؛ منم منتظر می مونم شاید فرصت دیگه ای پیش بیاد.

(فاطمه، 18 ساله از تهران)

امید: آفرین! اگه هممون بتونیم به چنین نقطه ای  برسیم؛ یکی از موانع اصلی شاد بودن رو از سر راهمون برداشتیم. درضمن؛ آبجی! ما از بین کسانی که برای حضور اعلام آمادگی کرده بودن، به خاطر محدودیت جا، فقط چند ده نفر رو تونستیم دعوت کنیم که امیدوارم گشایشی باشه برای برنامه های بهتر و گسترده تر. داریم تلاش می کنیم فیلم اون برنامه رو از طریق شبکه چهار پخش کنیم که "اگه" عملی بشه، حتما اطلاع رسانی می کنیم.

******

سلام؛ برای شاد زیستن کافی است ذهنتان را از چیزهای آزار دهنده و ناراحت کننده خالی کنید. در یک کلام: بی خیااااااااال باشین!

(زهرا، ۱۸، رضوانشهر، گیلان)

******

دوستای خوبم سلام؛ زندگی رو آسون بگیریم تا زندگیمون سراسر شادی بشه. قدر داشته هامونو بدونیم. حسرت نداشته ها رو نخوریم. زندگی زیباست ای زیباپسندان.

(کپسول انرژی: خانوم کریمی، لیسانس علوم اجتماعی)

******

بنام خدا؛ سلام؛ در جواب آقا حسین باید بگم: شما شادی رو چی معنا می کنید؟ مگه نمی شه سر کار و دانشگاه شاد بود؟ شادی یه حس درونیه!

(فاطمه، 15آبان20 ساله می شم)

******

سلام؛ حسین آقا اگه زن داری که هیچی اگه خواهر داری وقتی میاد جلو و بهت می گه خسته نباشی یه بهونه داده دستت که شاد بشی. نگاه پدرت که بهت می فهمونه مرد شدی یه بهونس. اینکه دستت تو جیب خودته شادت نمی کنه؟ اینا ساده ترینشه. بازم بهونه واسه شادیت می خوای؟ رضایت خدا، آمرزش گناهات در پایان شب که با خستگی می خوابی. کاش من جای شما بودم.

(فاطمه)

******

رضایت؛ با سلام؛ صبح با صدای زنگ ساعت بیدار شدی و نماز خوندی؟ رضایت قلبی می تونه هوشیار شدنت باشه. بعد نماز همه گرفتارها و مریض ها رو دعا کردی؟ رضایت قلبی می تونه حس نوع دوستی باشه و این که بدونی چند تا گرفتار و مریض با دعاهای تو مشکلات شون حل می شه یا سلامتی شون رو به دست می آرن.

(حمید)

******

سلام به مفیداندیشان؛ زندگی به قشنگیه یه گله که برای به دست آوردنش باید تیزی تیغ هاش رو تحمل کنی.

(احسان از مشهد)

******

سلام به همه هم اندیشان عزیز و دوست داشتنی. ما دو روزه اومدیم خونه. از روز زلزله تا حالا تو چادر بودیم. دلم خیلی براتون تنگ شده بود. می خوام منم یه چیزی بگم: شادی چیزی نیست که به دنبالش برویم یا به در خونمون بیاد. شادی را باید خودمان بیافرینیم.....

(حسین از اهر)

******

سلام؛ بعضی ها هر جا می رن شادی خلق می کنن؛ ولی بعضی ها هم هستند که دنبال اون آدمای دسته اول هستند تا شاد باشن. امیدوارم جزء آدمای دسته اول باشید.

(خانم دل افکار از گلستان)

******

سلام تک اندیشان؛ دیدار کسانی که دوستشون داریم هم شادی آوره.

(آناهیتا از بندرگز)

امید: به خاطر همین اینقدر درمورد صله رحم تاکید شده. هیچ دقت کردین وقتی با فامیل و کسانی که دوستشون داریم دور همیم چه قدر خوش می گذره. باید به دنبال بهانه باشیم تا بیشتر دور هم جمع شیم. بهانه ها رو از دست ندین؛ یه نکته مهم: سعی کنین وقتی دور هم هستین؛ بحث رو هدایت کنید به سمت صحبت های هم مفید و هم نشاط آور تا وقتتون بیهوده نگذره. این دفعه که با فک و فامیل ها دور هم بودیم؛ دیدم همه دارن به هم نگاه می کنن و ساکتن. گفتم: بیاین خاطره بگیم. از سربازی؛ از دانشگاه و... حتی سن بالاها هم اومدن جلو و کلی از خاطره ها خندیدیم و البته درس هم گرفتیم. کاش می تونستم یکیش رو براتون تعریف کنم. حیف که دعوام می کنین.

******

سلام دوستان؛ چند تا کتاب خوب درمورد دوران عقد و نامزدی یا چه طور رفتار کردن با هم تو زندگی، معرفی کنید. خیلی احتیاج داریم. ممنون.

(فائزه با نامزدش از یه گوشه دنیا)

******

سلام امید و دوستان؛ می شه یه کتاب خوب معرفی کنید تا به نامزدم هدیه بدم؟ آخه از من دلگیره. می خوام یه هدیه بهش بدم. گفتم چی بهتر از کتاب! آقا امید با شما هستم ها!

(ملیحه، ۷۱)

امید: متوجه هستم! اینم یه کتاب خیلی خوب هم برای فائزه خانوم و هم شما....  

******

سلام؛ کتاب خانواده خوشبخت، بهترین کتاب برای زن و شوهرهاست؛ ولی هر دو باید کتاب رو بخونند.

(عبدالنبی از خاش)

امید: مشخصات کامل کتاب: خانواده خوشبخت: راه های رسیدن به تفاهم - زنان و مردان خوشبخت چگونه رفتار می کنند؟ نویسنده: اصغر کیهان نیا؛ نشر: مادر 

******

سلاااااااام امید. من رو کوله پشتیم 370 رو نوشتم؛ اما دریغ از یه نفر که بیاد و بگه چطوری هم اندیش!!!

(علی از کرج، بازیکن نوجوانان استیل آذین، البته قرضی از پیکان اومدم استیل)

امید: پس کجان این پنجاه و چهار هزار و ده نفر؟ بابا! علی آقا رو تحویل بگیرین! 

******

سلام آقا امید؛ اسممون رو به عنوان هم اندیش دانشجو باید چطوری ارسال کنیم؟

(ناهید هستم، دانشجوی مهندسی صنایع)

امید: بزودی یه فراخوان می دیم تا همه دانشجویان و فارغ التحصیلان، مشخصات کاملشون رو پیامک کنن تا یه بانک اطلاعاتی درست کنیم تا در مواقع لازم بتونیم از اطلاعاتش، استفاده کنیم. یه هفته ای صبر کنین. 

******

تصویر ذهنی؛ من حرف اون دوستم که گفته بود: "هر وقت دلی رو شکستی یه میخ به دیوار بکوب؛ وقتی جبران کردی میخ رو از دیوار در بیار؛ ولی هیچ وقت فراموش نکن جای میخ همیشه روی دیوار باقی می مونه." همیشه تو ذهنم مونده و تو رفتارم تأثیر گذاشته.

(تکتم هستم 23 ساله از مشهد)

******

سلام؛ گفتم لطیفه بفرستین روحیمون عوض شه؛ پس چی شد؟ نکنه خنگول مرده؟ یکم شاد باشین. برای داشتن زندگی شاد باید خودتون شاد باشید.

(نادره، دانشجوی جهانگردی)

امید: خنگول سر و مر و گنده همین جا است...

******

سلام؛ یه بار خنگول سوار تاکسی می شه، راننده بهش می گه: دستت لای در گیر نکنه؟ خنگول می گه: سرت لای در گیر نکنه! امید بدرج دوستان شاد بشن.

(راضیه از اصفهان)

امید: امیدوارم

******

سلام؛ یه جمله حکیمانه: شاد بودن هنر است، شاد کردن هنری بالاتر!

(دختر امیدوار)

******

سلام بر هم اندیشان و آقا امید؛ منفی گرایی را از خود دور کنید و با خندیدن، انرژی مثبت و شادی را جذب کنید. مطمئن باشید که سرانجام این کار به درمان کامل هر بیماری می انجامه.

(منیژه، بستان آباد، دیپلم ادبیات)

******

سلام هم اندیشان؛ به نظر شما شادی واقعی چیه؟

(زهرا از تهران)

امید: چرا منو نگاه می کنین؟ بگین دیگه! اول پیامک: شادی واقعی 

******

سلام به امید و همه دوستان؛ به نظر من مهمترین عامل شاد زیستن، با خدا بودنه. هر کسی که اونقدر به خدا اطمینان داشته باشه که حتی تا جزئی ترین کاراش رو به خدا می سپاره، دیگه غمی توی زندگیش نداره. یکی دیگه از راه های شاد زیستن هم تلاش برای شاد کردن دل دیگرانه، این کار خود به خود باعث آرامش درونی ما و احساس شادی و شعف می شه.

(جواد امیرخانی، 25 ساله از شهریار)

******

رضایت؛ به نام خدا، سلام، باید در همه چیز رضایت خدا رو در نظر بگیریم، تا آرامش داشته باشیم. اگر خدا راضیه انجام بدیم اگر نه انجام ندیم. ممکنه کسی یه کاری انجام بده و خودش راضی باشه؛ اما خدا نه. اینجوری نمی شه به آرامش رسید.

(م، فارغ التحصیل حسابداری،23 ساله از تهران)

******

سلام؛ در تکمیل پیشنهاد دوستان، برنامه شب آسمانی شنبه تا چهارشنبه ساعت نه و ده دقیقه از شبکه قرآن پخش می شه. روزهای شنبه و یکشنبه بیشتر مباحث عرفانی و شناختی و فلسفی است و دوشنبه تا چهارشنبه درباره مشکلات جوانان و راه های مقابله با اون ها.

(فوق دیپلم ادبیات، فرزند آدم و حوا)

امید: راستی؛ چون می دونم بعدا می گین چرا نگفتی، یادآوری کنم که فردا صبح ساعت 8؛ دکتر خسروی مثل همه سه شنبه ها، تو برنامه طلوع شبکه چهار صحبت می کنه. نکته هاش رو حتما بفرستین که چهارشنبه برای اونایی که برنامه رو ندیدن درج کنم.

******

سلام؛ مریم هستم از تبریز، 22 سالمه. دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات هستم. 3 ماهه عقد کردم. خواهرم مهسا با این برنامه آشنام کرده. واقعا عالیه....

امید: آبجی! خوش اومدی. فقط امیدوارم که مهسا خانوم حتما بهتون گفته باشه که در درج پیامک ها خیلی محدودیت داریم و مهم اینه که هر کی عضو میشه بتونه یه چیزی از باشگاه یاد بگیره؛ نه اینکه منتظر درج شدن پیامکش باشه. این رو گفتم که همیشه همینطور با نشاط مطالب باشگاه رو بخونی.   

******

رضایت؛ سلام؛ هر چی تلقین می کنم شاد باشم همش ۱ساعته. با این همه مشکل تو زندگی.

(پروین، ۲۹ ساله)

امید: درسته! همه مشکل دارن و بعضی ها هم بیشتر از بقیه؛ ولی نکته ای که وجود داره اینه که چه کار کنیم که با وجود اون مشکلات روحیمون رو نبازیم و درحدی که می تونیم شاد باشیم. نظر شما دوستان خوبم چیه؟ اول پیامکتون بنویسین: روحیه 

******

سلام به هم اندیشای گل؛ حرف از شادیه چیزی که من این روزا ندارمش! امید همش کتاب معرفی می کنه. آخه مگه با کتاب خوندن مشکل زندگی من حل می شه؟ بیخود آدمو امیدوار به زندگی نکن.

(معصومه، 23 ساله از قزوین)

امید: حتما با خوندن پیامک بعدی و بعدیش، نظرت عوض می شه؛ یعنی امیدوارم که اینطور بشه.

******

سلام دوستان؛ من فاطمه ام. چند سال پیش به خاطر یه خطا کلی مشکل و ناراحتی برام پیش اومد تا اینکه یه روز تو یه کتاب خوندم ک ناامیدان از شیطان اند و تصمیمم رو گرفتم و برای دوباره شاد بودن خودم و خانوادم تلاش کردم و گفتم: من می تونم پدر کارگرم رو سربلند کنم. من می تونم مادرم رو خوشحال کنم؛ پس اول توبه کردم و واقعا از خدا خواستم کمکم کنه. باور کنید ب 2 ماه نکشید که شدم اون دختری ک همه دوس داشتن.

(یه نفر از بیجار)

******

سلام به همتون! می خواستم کتاب استاد عشق از پسر دکتر حسابی رو به اونایی که فکر می کنن زندگی خیلی داره بهشون سخت می گذره معرفی کنم. مطمئنم بعد از خوندنش کلی نظرتون عوض می شه!

(یه آبجی همیشه نگران ک امید پیامکشو نمیدرجه)

******

سلام دوستان عزیز؛ من یه دفتر دارم که اسمش رو گذاشتم: نکات کلیدی کتاب های مطالعه شده من. الان هم کتاب هفت عادت خانواده های کامروا رو مطالعه می کنم.

(زیبا، دانشجوی دانشگاه فرهنگیان گیلان از روستای استخر)

امید: دوستان خوبم! باید کتاب رو دوست صمیمی خودمون بدونیم. انسان همیشه به دوست های صمیمی خوب، نیاز داره؛ ازتون خداحافظی می کنم.

ارسال شده توسط: امید و پیام

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط رومینا در تاريخ 7 سال پیش و 23:55 دقيقه ارسال شده است

سلام عمو امید جون خیلی دوشت دالم

اين نظر توسط نیلوفراز شیراااااز در تاريخ 8 سال پیش و 13:21 دقيقه ارسال شده است

سلام ازبحث این هفته چه خبر هنوزچالشی نشدهشکلک

اين نظر توسط mostafa در تاريخ 8 سال پیش و 23:12 دقيقه ارسال شده است

چرا سایت قطعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اين نظر توسط مریم تنها در تاريخ 8 سال پیش و 12:07 دقيقه ارسال شده است

سلام امید خیلی بی وفای.هیچ کس دوسم نداره خیلی تنهام.هزارباربرات پیام دادم1باردرج نکردی فهمیدم توام دوسم نداریشکلک


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 27 مهر 1391
 2. هم اندیشان چهارشنبه 26 مهر 1391
 3. هم اندیشان سه شنبه 25 مهر 1391
 4. هم اندیشان یکشنبه 23 مهر 1391
 5. هم اندیشان شنبه 22 مهر 1391