close
تبلیغات در اینترنت
کنترل غریزه جنسی در دوران مجردی - روز سوم - باشگاه هم اندیشان


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 1720 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1574 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1375 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1300 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 1643 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1311 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا


:: کنترل غریزه جنسی در دوران مجردی - روز سوم

پیام: سلام به دوستان گلم؛ هر جا هستین ایشا... که تن تون سالم باشه و دل تون خوش.

******

بهترین راه کنترل غرایز، ازدواج هست، اما تا وقتی پسرا دنبال سیندرلا و دخترا دنبال شاهزاده پولدار باشن، ازدواج فازش بسته میشه. بیایید برای آرامش جسم و روحمان واقع بین باشیم.

******

سلام؛ یادمه نزدیک هشت نه سال پیش، برادرام به زور و هر طوری بود ماهواره آوردن توی خانه و اون پدر خدا بیامرز ما اصلا راضی نبود و با اون ها مخالفت کرد، ولی بالاخره هر طوری بود این وسیله در خانه ما ماند و من از اون وقت گرفتار یه سری مسائل شدم و زندگی و لذت و عزت و جوانی و... از دستم رفت. گول نخورید. نگذارید شیطان از این طریق تو زندگیاتون وارد بشه؛ دخترهای جوان، فرزندانتون رو گرفتار این مسائل نکنید. دیدم و می شناسم افرادی که گرفتار این مسائل شدند و در زندگیشون مشکلات فراوانی پیش آمد.

(من 19 ساله هستم)

******

سلام؛ می خواستم بگم یکی از علت هایی که چه دخترها و چه پسرهای جامعه باعث میشه که به بیراهه کشیده بشن، همین عکس ها و فیلم های مبتذله که از این گوشی به اون گوشی بلوتوث میشن. همین چیزهاست که باعث میشه روی افکار جوون های ما تاثیر منفی و غلط بذاره و در آینده تو زندگی هامون تاثیر منفی میذاره؛ چون وقتی ما اون ها رو می بینیم، توقع مون زیاد میشه و انتظار داریم با کسی که ازدواج می کنیم، مثل اون ها برخورد کنه. هر چقدر هم که دخترها و پسرها حجاب رو رعایت کنند، باز هم این فیلم و عکس ها نمیذارند جامعه ما آروم بمونه. پس بیاین هر کسی که تو گوشیش از این طور چیزها داره، برای این که بین مردم بیشتر نشه، به پاکی این دوستیمون تو باشگاه همه پاک کنن؛ شاید با این کار، زندگی هایی که به این دلیل از هم پاشیده میشه رو تونسته باشیم کمکی بهشون بکنیم.

(هم اندیش 19 ساله)

******

سلام؛ چرا برای گناه کردنمون عالم و آدم را مقصر می دونیم؟ یکی میگه بابام راضی به ازدواجم نبود. خب شاید خواستگارات شایسته نبودند. یکی دیگه میگه چون پسرها قصد ازدواج ندارند. یکی دیگه میگه توقع دخترها بالاست. اصلا همه و همه این دلایل درست، ولی اگه گرسنه باشیم، غذایی که آلوده به سم کشنده باشد، رو می خوریم؟ پس ما جوونا به خاطر نادانی خودمان است که مرتکب این گناه می شیم؛ با دلایلی که شاید زمینه ساز باشند، اما نمیشه کار زشتمان را توجیه کنیم. باید کمی مراقب خودمان باشیم.

******

 درود به دوستان گلم؛ من بار اول است که پیام میدم، ولی هر شب مجله رو میخونم. من خودم مجرد که بودم در مورد مسائل جنسی داشتم به سمت گناه می رفتم که کتاب گناهان کبیره رو خوندم، خیلی تاثیر داشت و دیگه حتی به این موضوع فکر نکردم. به شما توصیه می کنم این کتاب رو بخونید.

(بچه محله امام رضا ف)

******

با سلام؛ چند راهکار برای کنترل این غریزه:

-         پرهیز از فکر و صحنه های محرک: نقل می کنند که امام صادق (علیه السلام) فرمودن: عیسی بن مریم به اصحاب خود فرمود: موسی به شما دستور داد که زنا نکنید. من دستور می دهم فکر زنا هم در سر نپرورانید؛ زیرا کسی که خیال زنا کند، مانند کسی است که در خانه ای نقش و نگار شده دود و آتش بر پا کند. چنین کاری اگر چه خانه را نمی سوزاند، ولی زینت آن را مکدر می کند.

-         دوری از نگاه های مسموم و مناظر تحریک آمیز

-         نماز خواندن یا هر فکر معنوی مثبت مثل یاد مرگ و عالم آخرت کردن

-         تلاوت قرآن و ادعیه

-         اجتناب از غذاهای محرک از قبیل: خرما، پیاز، فلفل، تخم مرغ، سوسیس و کالباس و گوشت قرمز

-         روزه گرفتن یا حداقل دوری از پرخوری بخصوص قبل از خواب

-         اشتغال، ورزش و سرگرمی های مفید

(امیرحسین، از یه جایی)

******

هم اندیشان سلام؛  95 درصد ما پسرها عشق را در روابط جنسی می بینیم، اما این اشتباه روابط جنسی فقط بخشی از ازدواجه، به نظر من اگه اراده مون قوی باشه، مسائل جنسی که هیچی، هر چیز غیرممکن، ممکن میشه. فقط بدونید چیزی که از بخار آب و بمب اتم قوی تره، اراده انسان هاست.

(مهدی رمضانیان، از مشهد)

******

سلام آقا پیام؛ چرا با ازدواج موقت مخالفین؟ به نظر من، ازدواج موقت میتونه از گناه جلوگیری کنه. برای نمونه، اگه اون خانم ازدواج موقت می کرد، الان دیگه عذاب وجدان نداشت؛ البته باید زیاده روی نشه و فقط وقتی که مجبور شدیم، ازدواج موقت کنیم.

(رسول، 19 ساله)

******

سلام دوستام گلم؛ اگه واقعا غریزه جنسی اذیتتون می کنه، چند تا توصیه واسه تخفیف شهوت که اگه واقعا بهش عمل بشه، فوق العاده تاثیرگذاره؛  چون خودم نتیجه گرفتم:

جسمی:

1-       تغذیه، یعنی کم کردن استفاده از مواد تند و طبع گرم (پیاز، تخم مرغ، فلفل، ادویه و...)؛

2-       بیشتر مصرف غذاهایی با طبع سرد؛

3-       نپوشیدن لباس زیر تنگ و جنس پلاستیک؛

4-       وقت خواب سعی کنید مکان خوابتون خیلی گرم و نرم نباشه؛ بخصوص کف پاهاتون بیرون از پتو بمونه.

معنوی:

1-       کنترل چشم و دل و افکار؛

2-       دل سپردن به وعده های الهی که فرمودند: اگه کسی با عفت و تقوی خودش رو حفظ کنه،  چنان خدا مهرش رو تو دل بنده میندازه که بنده دوست نداره این مهر رو با چیزی عوض کنه! به خود نازنینش قسم، این وعده و مهر الهی حقیقت داره. دعا می کنم بچشید!!

التماس دعا

(بنده حقیر عشق واقعی "خدا")

ارسال شده توسط: امید و پیام