close
تبلیغات در اینترنت
مردان هیز و چشم چران - روز سوم - باشگاه هم اندیشان


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 1716 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1570 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1373 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1297 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 1641 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1308 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا


:: مردان هیز و چشم چران - روز سوم

سلام؛ به نظر من، مردهایی که هیزند، به خاطر کم توجهی همسرشون چشم چرونی نمی کنند، این آقایون در دوران مجردی هم این طوری بودند و بستگی به ذات هر فرد داره و چنین افرادی درست بشو نیستند.

******

خودم وقتی اولین بار شوهرم خیانت کرد، از هر راهی استفاده کردم تا زندگیم پایدار بمونه، ولی فقط خیانت هاش بیشتر شد. کم آوردم و طلاق گرفتم. آقا پسر، آخه چرا خیانت؟ پیام تو بهشون بگو.

******

سلام؛ خسته نباشید. من خودم زنی بودم از همه لحاظ برای همسرم کم نذاشتم، اما اون به من بدجوری خیانت کرد، به خودش که نمیگم، ولی هیچ وقت اونو نمی بخشم.

)فرزانه، از تهران(

******

سلام؛ من 6 روزه نامزد کردم. در مورد شما با همسرم صحبت کردم. خیلی خوشش اومده و بهم گفته: اگه پیامکت درج بشه، منم هم اندیش میشم. ازت خواهش نمی کنم، بلکه دستور میدم درج کنی؛ وگرنه، میام محل کارت رو روی سرت خراب می کنم؛ افتاد؟

)راحله، 18 ساله، از مشهد(

پیام: خوب گربه رو دم حجله کشتیا. طرف، حساب کار اومد دستش.

******

خنگول دستش می شکنه، موقع گچ گرفتن به دکتر میگه: بعد از خوب شدن میتونم پیانو بزنم؟ دکتر میگه: البته؛ خنگول میگه: چه جالب قبلا نمی تونستم!

)آسمان 370(

******

سلام؛ آقا پیام. اصولا مرد تنوع طلب، بعد تعددطلب، با تعددش که راضی نیستیم، ولی همسراشون کاری بکنند شوهراشون تنوع رو توی خونه ببینند، نه بیرون.

)مجید، از نکا)

******

هم اندیشی ها: پس تکلیف مردهایی که اندازه بابامون هستند! (سنشون زیاده) چی میشه؟ اونا چرا چشم چرونی می کنند؟ همیشه هم که تقصیر خانم هاشون نیست. یه همسایه داریم: خانمش خیلی هم زیباست و به خودش می رسه، اما شوهرش  فقط چشم هاش دنبال این و اون هست! با این که حدود پنجاه سال سن دارد! جالب تر از همه، پسرش هم عین خودش هست! مگه چشم چرونی ارثی هست؟!

)آیسودا، از ایران(

******

سلام پیام؛ خدا قوت. در خصوص بحث، بگم: خیانت هم واسه خانم ها زیاده هم واسه آقایون و چند تا دلیل داره:

1- تأمین نشدن تو خونه از هر نظر. یادتونه یه خانمی می گفت غرورم نمیذاره به شوهرم محبت کنم؟؛ یعنی: محبت، آراستگی، پاکیزگی، احترام، صداقت، توجه به روحیات و نیازها و خیلی چیزهای دیگه که دو طرف ملزم به رعایتش هستند؛

2- نوعی بیماری روانی جنسی که هم برای مردهاست و هم زن ها که نسبت به نگاه و رابطه داشتن با جنس مخالف اعتیاد دارند و حتما باید به مشاور و روانپزشک برای درمان مراجعه کنند. اصلا هم خجالت نداره.

3- جامعه که بستر رو مهیا میکنه؛ یعنی: من، تو، دولت، پلیس. در جواب پیام: خانم ها خلقتشون اینه که خودشون رو ابراز کنند، اما خوب متاسفانه بعضی ها راهش رو غلط میرن. البته بگم این اصلا دلیل موجهی برای هرز رفتن نیست. پس مردهای اروپایی باید همشون هرزه باشند! و...

)مینا، 23 ساله، از تهران(

******

گفتم غم تو دارم،

چیزی نگفت و بگذشت...

حافظ خوشا به حالت...

یارم گذشت و یارت...

گفتا: غمت سرآید...

)عاطفه(

******

همین مردهای چشم چرون، فقط زندگی خودشون رو که خراب نمی کنند، گاهی زندگی یه دختر دیگه رو تباه می کنند و الکی ادعای عشق و کمبود محبت می کنند. بعد که با روحیه یه دختر پاک و ساده بازی کردند، کم میارن. تازه بعضی ها، زن هاشون هم تو جریانند. اولش میگن مهم نیست، خودمون راضی ایم. حالم هم از خودشون هم از زن هاشون به هم می خورد. لطفا درج کن و بذار دخترهای جوون بخوونند.

(باران، از تبریز(

******

زندگی مثل شطرنجه؛ تا وقتی بلد نیستی، همه میخوان یادت بدن، تا یاد می گیری، همه میخوان ازت ببرند.

ارسال شده توسط: امید و پیام