close
تبلیغات در اینترنت
مردان هیز و چشم چران - روز دوم - باشگاه هم اندیشان


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 1716 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1570 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1373 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1297 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 1641 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1308 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا


:: مردان هیز و چشم چران - روز دوم

اول مادرمون بدش میومد پیام نما رو می خوندیم، اما چند روزی میشه هم بابا هم مامانم معتاد باشگاه شدند. راستی دانشجوهای بابام هم اندیشان رو بهش معرفی کردند.

)شاهین و پرستو دوقلوها، 21 ساله، از دره شهر(

******

سلام. دلتنگم مثل مادر بی سوادی که دلتنگ شنیدن صدای فرزندش است، ولی شماره اش را بلد نیست، بگیرد...

)راحله، از کاشان(

******

همسر من چشم چرون نیست؛ من همه جوره تو خونه ساپورتش می کنم. از احترام تا آرایش و غذاهای خوشمزه؛ و مهم تر این که شرط کردم اگه روزی ماهواره وارد خونه بشه، من از خونه بیرون میرم!

)مریم، از نارمک(

******

با سلام. خدمت همه بروبچ باشگاه. سلام آقا پیام خسته نباشید. راستش هیزی بعضی از مردها تقصیر مردانی است که رو ناموسشون اصلا غیرت ندارند؛ میگی نه؟ خوب وقتی آقایی خانومش یا خواهرش با غلیظ ترین آرایش، لباس تنگ و کوتاه و بدن نما، شال یا روسری که فقط وسط سر را می پوشاند، بیرون می رود، این آقا هم می بیند و عین خیالش نیست که بپرسه برای کی خودآرایی می کنه؟، خوب از مردهای دیگه جز چشم چرانی و گناه چه انتظاری می توان داشت؟

)ص، از خوزستان(

******

سلام. من وقتی که به شوهرم میگم: چرا به زن ها نگاه می کنی، میگه: خوب اینها خودشون رو درست کردن که مردها نگاهشون کنند؛ پس باید نگاهشون کنیم و جالبه که هیچ وقت به من و دختر 15سالمون اجازه نمیده که مثل همون خانم هایی که بهشون نگاه میکنه، لباس بپوشیم و بیرون بریم.

******

من به عنوان یه دختر، دوست دارم دیده بشم. دوست دارم چشم همه مردها دنبالم باشه، ولی اگه شوهر آینده ام چشمش این ور و اون ور باشه، میکشمش.

(370)

پیام: صداقتت قابل تحسینه، ولی دنیا قانون خودش رو داره. چیزی که عوض داره، گله نداره.

******

فکر کنم دلیل چشم چرانی آقایون به زمونه هم برمی گرده. اگه هنوز حرمت ها و حیا بود، هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد. اگه مردی باشه که سرش رو پایین بندازه،  مذهبی باشه همه بهش می خندند و مسخره اش می کنند، اون هم ناچار مثل بقیه رفتار میکنه؛ البته این وسط باید جلوی هوس ها و شهوت ها هم گرفته بشه دیگه.

)فاطمه، 17 ساله، از تبریز(

******

سلام بر پیام و امید زحمتکش. من خیلی ها رو دیدم با این که برای همسرشون از همه لحاظ سنگ تموم میذارن، باز هم با بی توجهی شوهر و خیانتش مواجه میشن. همه تقصیرها رو نباید گردن خانم ها انداخت. به نظر من، این مشکل ریشه در تربیت نامناسب در کودکی داره.

)یه مادر مهربون، 28 ساله، از کرج(

******

دوستی که گفته بودند: زن اگه به همسرش توجه کند، مرد هم دنبال این کارها نمی رود؛ مادر من الان ۱۹ ساله که مثل یه خدمتکار به پدرم خدمت میکنه و با تمام وجود عاشق پدرم هست، اما باز هم اون بهش خیانت می کند.

)الهه(

******

سلام. نه! از باشگاه خوشم اومد. شاید من هم عضو شدم.

)سعید، طلبه حوزه علمیه(

پیام: بفرما؛ مجلس خودمونیه. در ضمن، ما به نظرات شما  نیاز داریم.

******

سلام. آقا پیام، خسته نباشید. من عاشق مردی شدم که زن داره. به نظر شما زن دومش بشم، برم اصفهان یا بمونم شهر خودمون و با کسی که دوستم داره و مهندس هست، ازدواج کنم؟

(مهدیه، 21 ساله،  از خوی(

پیام: یه قانون کلی وجود داره: هر چه برای خود نمی پسندی، برای دیگران هم نپسند.

******

سلام. من یکی از زن هایی هستم که همسرم چشم چران است و هر چه به او می گویم این کار را نکن، ما بچه داریم، زشت است؛ گوش نمی دهد. روزی چند ساعت در خیابان چشم چرانی می کند و می گوید عادت کرده ام. به او محبت هم می کنم، اما بسیار بی خیال و بی محبت است.

ارسال شده توسط: امید و پیام