close
تبلیغات در اینترنت
مردان هیز و چشم چران - روز اول - باشگاه هم اندیشان


 • یکشنبه 1393/12/24 - تعداد بازدید 1716 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم زمستون سال نود یادتونه؟ اون موقعی که تو باشگاه متولد شدم و شماها با هزار آرزو و امید، اسمم رو \"امید\" گذاشتین؟...
 • شنبه 1393/12/23 - تعداد بازدید 1570 مرتبه
  امید: سلااااااااام؛ خوبین؟ خوبء خوب؟ خیالم راحت باشه؟... باشه! پس بریم ببینیم از زندگی بعد از هم اندیشان چه خبر؟...
 • چهارشنبه 1393/12/20 - تعداد بازدید 1373 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم می دونین؟ واقعیت اینه که اگه آدمیزاد بتونه خودش رو بسازه، رو دنیای اطرافش هم تاثیرات مثبت زیادی می ذاره. چی بهتر از این
 • سه شنبه 1393/12/19 - تعداد بازدید 1297 مرتبه
  امید: تازگیا؟!! دلمو شکوندی! (الکی مثلا) بابا! ما عمریه یه پا نمکدونیم برا خودمون! سلاممو ببینین چه با نمکه؟ سلااآاآاآاآم
 • دوشنبه 1393/12/18 - تعداد بازدید 1641 مرتبه
  امید: دنبالم نگردین، من اینجام. سلاااااااام؛ راستش یادمه یه بار یکی داشت برام می گفت: تو کشورهای پیشرفته برا مردم جا افتاده که هر جا می رن (به
 • یکشنبه 1393/12/17 - تعداد بازدید 1308 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می گم عجب فکر بکری کردیما. منظورم اون تصمیمه اس. همون تصمیمه دیگه! که قرار شد تاثیراتمون از باشگاه تو سالی که گذشت رو بگیم.
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا


:: مردان هیز و چشم چران - روز اول

پیام :  سلام دوستان . موضوع  این  هفته  درباره مردان هیز و چشم چرانه .

******

سلام دوستای گلم. یکی از دلایلی که مردا وقتی با خانمشون بیرون میرن چشمشون همه جا می چرخه، اینه که میخوان ببینن خانمشون زیباتره یا خانم های دیگه. ولی انصافا خانم ها هم بی تقصیر نیستند. خانمی که تو خونه بوی قرمه سبزی و پیاز داغ میده و فقط وقتی میره بیرون به خودش میرسه، خب شوهرش هم...

)هادی، ۱۹ ساله(

******

سلام به داداش پیام و به همه هم اندیشان گل. با اون دوستم موافقم که گفته بود این هفته راجع به مرد و مردونگی بحث کنیم، ولی تو این دور و زمونه کومردونگی!؟ الان اگه این پسرا مرد بودند، نمی رفتند ابرو بردارند. خداوکیلی واسه بعضی از این پسرا باید متاسف شد با این کاراشون؛ هر چند که خود منم پسرم.

)میلاد، 18ساله، از نهاوند 371(

******

سلام. اینم یه لطیفه قشنگ: کور میشی بدبخت! بیا اینجا با هم نگاه کنیم! خنگول به مگس رو تلویزیون”.

)امیر، از قم(

******

مردهایی چشم چرانی می کنند که زن هاشون به آنها کم توجهی می کنند؛ یعنی خودشون رو پیش شوهرشون آراسته و زیبا نمی کنند و مردها با توجه به این کمبود زنشان، خود را خارج از منزل ارضا می کنند.

)حمید سجادی، از کاشان(

پیام: این هست، ولی همش نیست؛ یعنی بعضی وقت ها بهونه است.

******

هم اندیشان: اگر نیاز مرد در خونه برطرف بشه و جایگاه آرامی برای او باشد، کمتر خیانت صورت می گیرد؛ چون در اون موقع تمام وقتش رو صرف همسرش میکنه و از این که در کنارش شاد هست. پس سعی کنید محل آرامی رو برای همسرانتون ترتیب بدین تا لذت ببرند.

******

به پیام میگن چند تا بچه داری؟ چهار تا انگشت نشون میده، میگه سه تا. میگن: این که چهار تاست؟ میگه: این بچه همسایمونه، ولی همیشه خونه ماست.

)س، ر، ۲۰ ساله، از تهران(

******

سلام به تمام هم اندیشان. چشم چرونی یک نوع بیماری است که ریشه آن در روح و روان مردان است. اگر آنها اصول اخلاقی و پاکی را که لازمه وجود هر انسانی است داشته باشند و از همه مهم تر، با یاد خدا و ترس از عقوبت آن به گناه آلوده نمی شوند و حرمت شکنی نمی کنند، اما این که چرا به همسر و خانواده خود خیانت می کنند و هوا و هوس های زودگذر که حتی اسم آن را نمی توان گفت "نیاز"، به قولی بر قوه عقل چیره می شود، اما تبعات جبران ناپذیر آن و اثرات سوء و مخرب آن بر پیکر خانواده سنگینی می کند؛ حتی گذر سال ها این ننگ و شرمساری را از یاد نمی برد. بی مهر و محبت از همسر و فرزندان خود نباشید؛ چون غفلت ورزیدن در آن مستوجب پشیمانی است و یک عمر سرافکندگی در آن.

)باران، از تهران(

پیام: خانم های محترم، همزمان که دارید راجع به چشم چرونی آقایون صحبت می کنید، به این سؤال هم جواب بدید که آیا از دیده شدن خوشتون میاد یا نه؟ اگه آره، پس به مرداتون گیر ندید که چرا چشم چرونی می کنند؛ چون اون دقیقا داره همون کاری رو میکنه که خانم دیگه ای مثل شما ازش میخواد. قرار شد رک حرف بزنیم؛ مگه نه؟

******

سلام پیام. اگه زن ها تمام سعیشون رو بکنند که نیازهای شوهرشون رو برطرف کنند، مردها دیگه سراغ چشم چرونی نمیرن.

******

سلام داداش پیام. به نظر من چشم چرانی مردان متاهل دو تا علت داره: 1- مردها نیاز به رسیدگی از طرف زن دارند، با خیلی چیزها تحریک میشن، طبیعت خلقتشون این جوریه. اگه زنش بهش برسه از همه نظر و چشم و دلش تو خونه سیر بشه، دنبال هوس نمیره؛ 2- وقتی بعضی زن ها با پوشش افتضاح و آرایش آن چنانی میرن تو خیابون، حتی منم که دخترم بهش نگاه می کنم، چه برسه به مردها؛ پس تقصیر خانم ها هم هست.

)آبجی راضیه ۲۰، از اصفهان(

******

سلام به همه. روزی زن و شوهری به بازار می روند. همین طورکه در بازار قدم می زدند، یک مرد جوان جلوی شوهر خانم رو میگیره و آروم به مرد میگه: میشه به خانمتون نگاه کنم؟ مرد که حسابی عصبی شده بود، یقه مرد جوان رو میگیره و سرش داد میزنه و میگه: این چه حرفیه که میزنی؟ مرد جوان دوباره با آرامش میگه: همه داشتن بدون اجازه به خانمتون نگاه می کردند؛ من گفتم اول از شما اجازه بگیرم. مرد با شرمندگی سرش را پایین انداخت و به راهش ادامه داد.

‌(F‌)

******

سلام. من و شوهرم همدیگه رو خیلی دوست داریم، ولی شوهر من خیلی به بقیه نگاه میکنه. میگه عادت کردم و نمیتونم ترک کنم. به خاطر همین نگاه هاش، با هم خیلی دعوا کردیم.

)الی، از هشتگرد(

******

سلام. به نظر من، علت چشم چرانی مردها یکیش اینه که حیا توی جامعه مون از بین رفته و علتش هم بی حجابی هایی هست که وجود داره و مرز بین زن و مرد رو شکسته. یکی دیگه این سریال های ماهواره است که روی خانواده ها خیلی تاثیر گذاشته و حریم ها رو شکسته.

)مهتا 18، از ایلام(

******

زنبور عسل پیام رو نیش میزنه، پیام میگه: کا، دمت گرم یعنی مو گلم؟

)شادی، از سقز(

******

سلام دوستان. آمار نشون داده مهم ترین علت خیانت های مردان به زنان، عدم قدرشناسی و بی توجهی به کارهای مردان بوده.

)فاطمه، از کرج(

******

مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند؛ بر اثر کمبود حوصله طلاق می دهند؛ و بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند!

)مینا، از هشت بهشت(

******

یادم آید روز دیرین،

خوب و شیرین،

اول ترم،

وقت بسیار،

درس اندک

اما اینک روز آخر،

روز تلخ امتحانات،

آخر ترم،

وقت اندک،درس بسیار،

درس بسیار،

درس بسیار.

)پروانه مهیاری، 17 ساله، از تهران(

******

می دونی بدترین معلم کیه؟ "زندگی"؛ چون اول امتحان می گیره، بعد درس میده... عاشق باشگاه. دوستدار شما.

)گل چهره، 18 ساله، از خوی(

پیام: عوضش درساش یادت نمیره.

******

امام صادق (علیه السلام) فرمودند: "مردانگی یعنی این که خداوند تو را در جایی که نهی کرده است، حاضر نبیند و در آن جا که فرمانت داده است، غایب نیابد."

)فاطمه.ن(

******

آقا پیام، شما که به دوستمون گفتید ما تو باشگاه کار فرهنگی می کنیم و از فوتبال حرف نمی زنیم، شما فکر نمی کنید که دیدن فوتبال، حداقل تو جامعه ما باید فرهنگ سازی بشه؟ بعضی از ماها واقعا فرهنگ تماشای فوتبال را نداریم.

)سولماز، از نایین(

پیام: من که گفتم بحث ورزشی نشه، منظورم رویدادهای ورزشی و طرفداری از این تیم و اون تیم بود؛ وگرنه، حرفت درسته. قبول دارم. تمام رفتارهای ورزشی و حتی خوراک و پوشاکمون تحت تاثیر فرهنگه.

******

سلام. وقتی حرف های روز شنبه تون رو خوندم، از خوشحالی اشک از چشمام سرازیر نشد؛ چون من آدم احساساتی نیستم. آخه میدونین تا حالا این قدر احساس صمیمیت با دوستام نکرده بودم. پیام بدرج تا بچه ها بدونند چه قدر دوستشون دارم. این رو جدی میگم.

******

سلام ، من سارا هستم. نزدیک یک ساله ازدواج کردیم، اما شوهرم با فامیل های دخترش خیلی حرف و شوخی میکنه و من ناراحت میشم. تو رو خدا کمکم کنید. شوهرم میگه: من منظوری ندارم. اونا مثل آبجی های من هستند، اما من غصه می خورم و مطمئنم اونا منظور دارند.

ارسال شده توسط: امید و پیام