• یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 16 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
 • شنبه 1394/02/05 - تعداد بازدید 29 مرتبه
  امید: سلااااام؛ می دونین الان تو ذهنم داره چی می گذره؟ اینکه شماها خیلی خوبین. خیییییلی!... دلیل دارم براش. فکر نکنین رو هوا دارم حرف می زنم. دلی
 • چهارشنبه 1394/02/02 - تعداد بازدید 45 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ می گم حواستون که هست؟ حواستون به اینکه از بحثا برداشت اشتباه نکنین! آخه ممکنه از اونور بوم بیفتیم. آخه می شناسم کسانی رو که ب
 • سه شنبه 1394/02/01 - تعداد بازدید 53 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ امروز یکی از همکارا بهم گفت: "باورم نمی شه! فردا چهلم مادر آقای رزاقه. چه زود گذشت! مگه می شه؟ انگار، دیروز بود!" انگشت به دهن
 • دوشنبه 1394/01/31 - تعداد بازدید 44 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ راستش یه لقمه غذا رو اگه دوبار بجوی، می شه غورتش داد؛ ولی فرقش با لقمه ای که خوب جویده بشه از زمین تا آسمونه. باور نداری مجله
 • یکشنبه 1394/01/30 - تعداد بازدید 59 مرتبه
  امید: سلاااااام؛........... راستش صبح تا حالا دارم فکر می کنم که بحثو چه جوری شروع کنم؛ یعنی منظورم اینه که از کجا شروع کنم. یه دفعه یاد حرف یکی از د
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان شنبه 15 فروردین ماه 1394

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (0) | مربوط به موضوع: آرشیو مطالب ، 1394 ، موضوعات بحث شده در سال 1394 ، بحث آزاد ،

هم اندیشان شنبه 15 فروردین ماه 1394

امید: سلاااااامی خالصانه از دلی تنگ. تنگتر از اونی که فکرش رو بکنین. راستش امروز وقتی پیامکاتونو می خوندم دلتنگیم بیشتر هم شد. 

******

دلتنگى همیشه از ندیدن نیست. لحظه هاى دیدار با همه ى زیبایى، گاه پر از دلتنگى است. شنبه 15 فروردین اولین وصال هم اندیشان در سال94 مبارک. سلآآآآآآآآآآآآآآآآآآم؛ به جمع همیشگى خوش اومدییین. (زهرا)

******

سلام امید و هم اندیشان عزیز؛ امروز دهم فروردینه. گهگاهی باشگاهو می خونم. دلم خییییلی برا حرفای قشنگتون تنگ شده. دعا می کنم بعد عید هم باشید چون خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم. از همتون ممنونم. این شعار نیست. من با شما تغییر کردم و قدم تو راه سعادت گذاشتم. (زیبا جوهری از تهران)

******

سلاااام امید؛ فقط 19 ساعت باقی مونده به بروزرسانی هم اندیشان 1394؛ خدایا شکرت. خدایا هم اندیشان ما از نفس نیفته، الهی آمین.

******

سلام به همه‌ هم اندیشان؛ اونقدر دلم برای باشگاه تنگ شده. نمی شه شنبه زودتر به روز بشه؟! آقا امید خیالت راحت 13 بدر نذاشتم حتی یه دونه زباله بریزن تو طبیعت. از اثرات هم اندیشانه. (یلدا)

******

سلام هم اندیشان؛ انگشت شصت راستتون رو بذارید رو بند اول انگشت اشاره تون... گذاشتین؟ دلم واستون اینقده شده بود. التماس دعا. (فاطمه ام، 19 ساله از شهر راز)

******

سلاااااااااممم؛ وای خدا چقدر دلم براتون تنگ شده بود. فقط الله اعلم. خوبین؟ خوشین؟ آسمون دلتون آرومه؟؟ خب الحمدالله. منم خوبم. می گم چیزه! بحث این هفته آزاد دیگه؟ وای که چقدر خوردن خوابیدن تو این تعطیلات حال داد!! فقط یه هفته طول می کشه ببینم با خودم چند چندم؟!؟ دلاتون آروم... (آیدا حیدری، انزلی)

******

سلام؛ باور کنین دیگه نزدیکای سکته بودم. خوب نیست آدم اینقدر زیاد از خانواده سازنده زندگی دوباره اش دور باشه. خان امید قبول داری؟ (زهرا از دلفان)
امید: شدیییییییید

******

سلام امید؛ سال نو مبارک. بریم سراغ پیامکا که کلی کار داریم. مردیم از بی هم اندیشان. بگو که کلی خبر خوب داری برامون! (سارا از زاهدان)
امید: چی مهمتر از اینکه یه روز دیگه هم رسید که هم اندیشان داره نفس می کشه. روزی یه دونه صلوات برا برقراری هم اندیشان که برقراره؟ 

******

یه مدت قبل با خودم می گفتم چقد جالبه که واسه ی هر کار و تصمیم و عملی، حرفای هم اندیشان، میاد تو ذهنم و می تونم بهتر تصمیم بگیرم. تا این که امید خان گفتن از ثأثیراتی که باشگاه روی زندگیتون داشته بگین. راستش من اون موقع چراغ خاموش بودم؛ اما با خودم گفتم ناسلامتی از پیشکسوتای باشگاهم. بالاخره پیشکسوتی گفتن. آره دیگه دلم می خواد از خودم تعریف کنم. الکی که نیست! پیشکسوتم بابا! پیشکسوووت! خب اول اینکه بنده کلا رابطم با پیرزن – پیرمردا خوبه. نسبت به محیط زیست حساسم. به مادر و پدرم احترام می ذارم؛ ولی از وقتی هم اندیش شدم و می بینم رفتارای مثبتم طرفدار داره، کارامو با عشق بیشتری انجام می دم. مادربزرگم پاهاش حرکت نداره و باید برا دستشویی رفتن کمکش کنیم. وقتی دستاشو می گیرم تا اون به من تکیه کنه و یواش یواش باهاش راه می رم و می برمش یا وقتی که لقمه می گیرم و بهش می دم یا لباساشو عوض می کنم و اون از ته دلش می گه: "ننه امیدوارم خدا دستگیرت باشه" احساس می کنم دستام تو دست خداس و خدا با افتخار بهم نگاه می کنه و اون موقع هست که لبریز از شادی می شم. من با شماها بزرگ و عاقل شدم. دوستتون دارم. (فاطمه کمیلی)

******

شادی، نمادی از زیستن آگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک. ما وارث این تفکریم. شاد باش و شاد زندگی کن که شادی امتداد خدا است. (فاطمه پولادوند از میانرودان)

******

سلام؛ باورم نمی شه 4 ساله از عروسیمون می گذره. 6 سال و نیم از ازدواجمون. 3 سال از هم اندیش بودنم. و ناگهان چه زود دیر می شود... جاتون خالی شام اومدیم بیرون. یعنی سورپرایز شدم. . . (پیوندزنی)

******

قبل از هر کاری آب خنکی به صورتت بزن، در مقابل آیینه بایست و با صدای بلند بگو: "من هستم و می‌توانم مهر و عشقم را به همگان نشان دهم و قادرم هر چه را که اراده می‌کنم به دست بیاورم." از دیگران شکایت نکن. خودت را تغییر بده. برای محافظت از پای خود، پوشیدن یک کفش آسان تر از فرش کردن کل زمین است. (نرگس مامان ایناز از سفتجان)

******

همه به شما می گویند: سال خوبی داشته باشید؛ ولی من به شما می گویم: "سال خوبی را برای خودتان خلق کنید." به فکر اومدن روزهای خوب نباشید! آن ها نخواهند آمد. به فکر ساختن باشید. روزهای خوب را باید ساخت. آرزو می کنم بهترین معمار سال جدید باشید. (حسین از قم)

******

سلااااام هم اندیشان و جناب ناخدا امید؛ سال نوتون مبارک. تقدیم به همه: باز هم من زنده ام، آه ای خدا متشکرم! باز باران بر غبار شیشه ها، متشکرم! باز هم بیداری و خمیازه و صبحی دگر، دیدن آینه و نور و صدا، متشکرم! باز هم یک سفره و یک چای داغ و نان گرم، فرصت دیدار تو در این فضا، متشکرم! بار دیگر می توانم بو کنم از پنجره، یاس خیس خانه همسایه را متشکرم! گرچه در این وقت پر، گهگاه یادت می کنم، خاطرم جمع است می بخشی مرا، متشکرم! (مریم، 32 ساله)

******

گفت: "با هم اندیشان جمله بساز" خندیدم! نمی دونست با هم اندیشان دنیا رو می سازند نه جمله! (فرشته، 19 ساله، سرپلذهاب)

******

وقتی می شود دقایق عمرت را با آدم های خوب بگذرانی چرا باید لحظه هایت را صرف آدم هایی کنی که یا دل های کوچک شان مدام درگیر حسادت ها و کینه ورزی های بچه گانه اند... یا مدام برای نبودنت، برای خط زدنت تلاش می کنند؟ نه! همیشه جنگیدن خوب نیست! این روزها فهمیده ام برای اثبات دوست داشتن، برای به دست آوردن دل آدم ها، برای اثبات خوب بودن نباید جنگید! بعضی چیزها وقتی با جنگیدن به دست می آیند بی ارزش می شوند! این روزها نسخه فاصله گرفتن را می پیچم برای هر کسی که رنجم می دهد. این را با خود تکرار می کنم و می بخشمشان. نه به خاطر این که مستحق بخششند! تنها به این خاطر که "من مستحق آرامشم". (فاطمه از خمین)
امید: همه شنیدین که فاطمه خانوم چی گفت؟ حالا بخونین پیامک بعدی و حرفای مریم خانوم رو و نظرتون رو درباره این دو تفکر بگین. موافق و یا مخالف کدومین و چرا؟ (5 نمره) اول پیامک هم بنویسین: "نظر"  

******

سلام؛ می گویند: "آدم های خوب را پیدا کنید و بدها را رها کنید." اما باید اینگونه باشد: "خوبی را در آدم ها پیدا کنید و بدی آن ها را نادیده بگیرید." هیچکس کامل نیست. (مریم سلیمی، سبزوار)

******

با سلام و تبریک سال نو؛ نمی دونم چطوری بگم و از کجا شروع کنم! پریشونم! از اول تأسیس باشگاه باهاتون بودم و زندگیم با شما عالی بود تا اینکه یک سال پیش رفتم سراغ فضای مجازی. یکسال باهاتون نبودم. اولش خوب بود؛ ولی به مرور، نابودی خودمو حس کردم. این یکسال نمی دونید چی به سرم اومد. مذهبی ام ولی... اشک تو چشمام جمع شده... خلاصه یکسال گذشت و با روی سیاه و دل خسته الان اومدم پیشتون. آقا امید راهم می دید؟ (کاظمی، پشیمون)
امید: سوالایی می پرسیا! در باشگاه همیشه چهار طاق برا همه بازه.

******

هرگز آرزوی افتادن کسی یا چیزی را نکرده ام؛ اما حالا می گویم الهی بیفتد به زودی زیباترین اتفاق زندگیتان. سال نو مبارک. (آذر، 65)

******

سلام بر آقا امید؛ دارم آماده می شم نماز صبح بخونم. به قول آقای بهجت ملکی بیدارم کرده و نماز شبم خوندم. برا شما و هم اندیشانم دعا کردم. نمی خوام ریا بشه. فقط خواستم بدونی به لطف خدا از برکت هم اندیشانه. دیروزم که رفتیم تفریح، آشغالا رو جمع کردم. غیر از داداش خودم همه اعتراض کردن؛ ولی یه پسرخاله شیطون دارم همراهیم کرد. یاحق (مریم، 24 ساله، لیسانس، اسلام آباد غرب)

******

سلام بر همگی دوستان؛
یا رب تو مرا به نفس طناز مده
با هر چه به جز توست مرا ساز مده
من در تو گریزان شدم از فتنه خویش
من آن توام مرا به من باز مده
(ثریا، زنجان)

******

دستور تهیه خوشمزه‌ترین دسر: مواد لازم: ۲ عدد موز، ۱ لیوان شیر، ۱ پیمانه شکر، ۲ قاشق وانیل، همه را با هم مخلوط کرده در یخچال قرار دهید تا خودش را بگیرد. بعد از نیم ساعت در یخچال را باز کنید. اگه خودشو گرفت شمام اصلا محلش نذارید!

******

سلام؛ الهی حال همگیتون خوب باشه. من که می خوام از خوشحالی بال دربیارم. آخه بعد از 19روز دوری از خانواده ی هم اندیشان، دیدار مجدد، ذوق هم داره. چه روز خوبیه. بازم با همیم. دوباره حالمون خوب خواهد شد. (فاطمه، 18ساله از اسدآباد همدان)

******

سلااااااام؛ خوبین؟ تعطیلات خوش گذشت؟ آقا امید خیلی مشتاقم نتایج سرشماری رو بدونم. لطفا زود، تند، سریع، اعلام کنین. (ساناز و سارا، فومن)
امید: اول بذارین بگم که امروز تو جلسه شورای مدیران، روسفیدم کردین. آخه گزارش سال گذشته رو ارائه دادن و هم اندیشان، با بیش از هشتصد هزار پیامک، بیشترین پیامک شبکه رو داشت. به همین خاطر، اون هشتصد هزار رو قرمز کرده بودن؛ اونم چه قرمزی! از اول عید تا الان هم بیش از هفت هزار پیامک فرستادین که به نظرم با توجه به تعطیل بودن باشگاه، عالی بود. راستش! به خاطر همین تعطیلی، آمار سرشماری، چشمگیر نیست؛ ولی حتما می شه. باید تا آخر فروردین صبر کنیم. تا الان 6571 نفر تو سرشماری شرکت کردن. هر کسی فقط و فقط یکی از کدهای قرمز موردنظر رو ارسال کنه.   
101- افرادی که در شش ماهه دوم سال 90  (زمان تاسیس باشگاه هم اندیشان) هم اندیش شدن.
102- شش ماهه اول سال 91  
103- شش ماهه دوم سال 91 
104- شش ماهه اول سال 92
105- شش ماهه دوم سال 92 
106- شش ماهه اول سال 93 
107- شش ماهه دوم سال 93
108- فروردین سال 94

******

سلام به امید و هم اندیشان عزیز، سال نو مبارک! چیزی که تو عید متوجه شدم می دونید چیه؟ اینکه در کنار هم بودن و همدیگه رو دیدن، چقدر تو روحیه مون تأثیر می ذاره و ماها رو از کسلی و خمودی دور می کنه. این تأثیر خوب رو مطمئنا همه دریافت میکنند؛ به خصوص پدربزرگ و مادربزرگ هایی که دیگه تنها شدن! دوستان بیاید بیشتر به هم سر بزنیم. بیاید همدیگه رو دوست داشته باشیم و بزرگترا رو تنها نذاریم. هم حال خودمون خوب می شه و هم لبخند خدا رو می بینیم. (فاطمه شمس، اصفهان – شهرضا - سولار)

******

این هم از آخرین پیام در آخرین روز تعطیلات از براى تپش قلب باشگاه. (زهرا)
امید: راستش! آمار پیامکا تو این روزای حساس، خیلی مهمه. امیدوارم قلب خودتون و عزیزانتون و باشگاه، سالیان سال، به خوبی بتپه. به امید دیدار.

به اشتراک بگذارید...

کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان یکشنبه 6 اردیبهشت 1394
 2. هم اندیشان شنبه 5 اردیبهشت 1394
 3. هم اندیشان چهارشنبه 2 اردیبهشت 1394
 4. هم اندیشان سه شنبه 1 اردیبهشت 1394
 5. هم اندیشان دوشنبه 31 فروردین 1394
 6. هم اندیشان یکشنبه 30 فروردین 1394
 7. هم اندیشان شنبه 29 فروردین 1394
 8. هم اندیشان چهار شنبه 26 فروردین ماه 1394
 9. هم اندیشان سه شنبه 25 فروردین ماه 1394