• دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 1 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 20 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 27 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 38 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 67 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 83 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان پنجشنبه 14 شهریور 1392

مجموعاً 0 امتیاز از 5 توسط 0 نفر
| نظرات داده شده (2) | مربوط به موضوع: 1392 ، چرا بعضی از افراد بد جذابترند؟ ،

هم اندیشان پنجشنبه 14 شهریور 1392

پیام:  خانمها و آقایون سلام. حال شما!  خوبین؟ خوشین؟ یه نکته ای رو چند روز پیش یکی از دوستان گفت، برام جالب بود. می گفت: لحن بچه ها عوض شده؛  دیگه کمتر شکایت میکنن؛  کمتر ناله میکنن از زندگی و نگاه ها یه مقدار مثبت شده. نمیخوام اغراق کنم ولی راست می گفت. باور کنید دوستان هیچی با ارزش تر  از این نیست که نگاه مون به زندگی درست بشه. تو زندگی همه ی ما یه جور  مشکل هست. مهم نگاه آدم هاست. یه سری آدم ها حتی در بهترین شرایطم که باشن ناله می کنن. بعضی ها هم برعکس. چقدر خوب گفته مولوی:

زین خلق پر شکایت گریان شدم ملول

آن های و هوی و نعره ی مستانم آرزوست

هر چه هست درون خودمونه. کسی بیرون از خودش دنبال خوشبختی نگرده، نیست. همه آرزوی ما اینه  که این جمع هم اندیش با همدیگه به چنین نگاه زلال و شورآفرینی برسیم.

******

سلام به همگى! خوشحالم ک در کنارتونم، با کمکتون تونستم خیلى از عادتام رو ترک کنم و به جاش کارهاى بهتری انجام بدم. خدا رو شکر می کنم که شما رو دارم، ممنون که هستید.

(آیدا.18.طهران)

******

سلاااااام. اینم یه جمله ی خیلی قشنگ که خودم خیلی خوشم اومد "مرد باشی یا زن مرگ تمامت می کند. انسان باش تا جاودانه زندگی کنی....

(فاطمه)

******

سلام موضوع بحث! چگونه هم دنیا رو داشته باشیم و هم آخرت رو؟ فکر کنم بحث جذاب و خوبى بشه... به نظر من منطق و میانه روى، در هر موضوعى می تواند کمک کند که ما از زندگى لذت ببریم؛ هم پیش خدا و بنده خدا پشیمان و شرمنده نشیم. یا على.

(عشاق الرقیه (س)،  شیراز)

پیام:  موضوع خوبیه.  

******

سلام به همگی.الان یه دفعه بیدار شدم دیدم اذان صبحه اولش خواستم بخوابم ولی بعد یاد حرفتون افتادم که "برای خدا باید خرج کرد" نمازم رو خوندم و واقعا لبخند خدا رو حس کردم. راستی برای همتون دعا کردم. همیشه از کوچیکی همه ترسوندنمون که چوب خدا صدا نداره؛ ولی هیچ کس از بوسه خدا حرفی نزد...! الان بوسه خدا رو حس کردم. باور کنید.

(مریم، 20ساله، از گیلان)

******

به نظرت من روح هستم یا شما؟ نه شما که همیشه هستین من روح هستم که دیده نمیشم. حتی پیامکام! بگذریم. الان جایی که نشستم خیلی گرمه به حدی که لباسام خیس عرق شدن! به زبون ما لرها نشتم پای تشوتوه! یعنی داریم خودم و مامانم نان درست می کنیم برای یک ماه و نیم تا دو ماه، آردش هم از گندم های زمین خودمونه، انگشتام وقتی نون رو بر می دارم، می سوزه اما سوزش شیرینیه، مدام زیر لبم صلوات می فرستم. آرامش بخشه خیلی، نونای محلی ما دایره ای و بزرگند و نازک. امید، شما دیدید از نان های ما؟ از ساعت 9 شروع کردیم به  پخت شاید 12 یا یک ظهر تموم بشه. بفرمایید نون گرم و تازه، اگه درج شه عصر که اومدم "ها" رو بخونم خستگیم در میره، مگه نه؟

(فاطمه، 22ساله، از استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان دهدشت، شهرسوق، خیابان شهید باهنر، محله احمدی ها!)

پیام: یه ذره آدرس دقیق تر می دادی الان بچه ها می ریختن سرت برای بردن نون.

******

سلام امید و هم باشگاهیان گل. طبق تحقیقاتی که من از آدم های موفقی که تو زندگیم دیدم، به این نتیجه رسیدم که این دو مهم انسان رو به سعادت می رسونه: 1- دعای پدر و مادر؛ 2- نماز اول وقت. درسته داداش امید؟

(میترا رنجبر، از ورامین)

******

هم اندیشان. اینم یه هدیه واسه هم اندیشای گل و دوست داشتنی. آداب سخن؛ مستدل و محکم باشد. (نسا 9) پسندیده و به اندازه باشد(بقره 235) نرم و مهربانانه باشد (طه 44) شیوا و رسا و واضح باشد (نسا 63) کریمانه و بزرگوارانه باشد (اسرا 23) زیبا و نیکو و مطلوب باشد (بقره 83) بهترین ها گفته شود (اسرا 53)

(ژینا 72 از سرپل ذهاب)

******

سلام هم اندیشان گل:امیدیک راهکاربرای پف کردن کیک دارم.  زرده تخم مرغ را اونقد بزنید تا کف کند و وقتی ظرف را برمیگردانید خودش نریزد و با قاشق تو مواد کیک اخر سر بریزید و در موقع پخت کیک در فر یا ماکروفر را باز نکنید پفش زیاد میشه. امید؛ من و داداشام اصلا از بیرون کیک نمی خریم اگرخواستید بهتون طرز پخت کیک خوشمزه میدم امیدوارم کمکتون کرده باشم

(نجمه سادات میری،میرم ۳ نقشه کشی ازتهران پیروزی)

******

سلااااااااااااام  من برگشتم ! داداش امید من موفق شدم! آره !من موفق شدم یک ونیم ماه دوری تون رو تحمل کنم و کلا به دور از زندگی ماشینی باشم... راستش رفته بودیم روستا واسه میوه چینی...خیییییلییی خوش گذشت جای همتون خالی... فقط تنهاچیزی که آزارم میداد این بود که نمیتونستم باشگاه رو بخونم. ولی خب لحظه به لحظه به یادتون بودم و اعمال آرامبخشی که پیشنهاد کرده بودید رو انجام میدادم. یکیش لذت بردن از نعمتهای طبیعی و زیبای خداوند و لحظه به لحظه شکر کردن خدای بزرگ بود.. نمیدونید چقدرلذت می بردم وقتی می دیدم باد، شاخ و برگ درختا رو تکون میده و آخرش میوه رسیده رو مجبور میکنه تا زمین بیفته...و خیلی صحنه های زیبا و قشنگ دیگه که توصیفشون ممکن نیست.خلاصه کنم براتون به یه آرامش روحی واقعی رسیدم که به خاطرش خالقم رو شکرمیکنم..دوستتون دارم وخوشحالم که دوباره میتونم توبحثاشرکت کنم.

( ثریا آزادی ، دوست همیشگیتون ، از تبریز )

******

فهمیده ام که خیلی وقت ها گناه نکردن نتیجه فراهم نبودن موقعیت است، توهم تقوا برم ندارد...

(آرزو گلسرخی بروجرد)

پیام : بدبختی اینه که بیشترمان را توهم  برمیدارد . اونم چه توهمی !!! توهمی که بعضی هامون یه عمری توش گیر می کنیم . یه عــــــــــمر !! یه موقعی هم از  "توهم تقوی" درمیایم که خیلی دیر شده!  اونوقت به خودت میگی تو این بودی و من خبر نداشتم ؟؟

******

سلام دقت کردین؟هیچ چیز بدتر از اون نیست که وسط بحث متوجه بشی حق با طرفت هست وتو رسما داری حرف اضافه می زنی!

(‏سمیه صفری)

******

سلام دوستان. در یک مسابقه ى وبلاگى که یک وبلاگ پربازدید اونو برگزار کرده با اسم باشگاه هم اندیشان شرکت کردم و مهلت راى گیرى تا پایان جمعه

تموم میشه, ازتون خواهش مى کنم به باشگاه راى بدید. آدرس راى گیرى

Daneshgah-feiz.blogfa.com 

 (توجه کنید  بین دانشگاه و فیض خط فاصله داره)

(از طرف rezashe)

******

سلام به هاوامیدخان،امیدمن یک دختری ام که خیلی خواستگاردارم شایدباورت نشه ولی هرهفته پنج،شش تاخواستگارمیادواسم دارم دیووونه میشم تو بگو چیکار کنم؟؟ باباخسته شدم دیگه!!

(دختری که پیامش سه روزقبل تولدش درج شدیعنی 24 دی ماه پارسال)

پیام : کاری نمیخواد بکنی فقط پاشو ! پاشو ! لنگ ظهره .

******

سلام دوستان! ی مبارزه!  نه ببخشید قرار بود بگیم تلاش! امروز نشستم باخودم زن و زنونه این موضوع رو حلاجی کردم . تا چند وقت پیش هر روز کارم رمان خوندن بود ولی یه  ماهی هست که کنار گذاشتم.  اونم به اجبار نه به میل خودم. خانواده ام راضی نبودن تااااا امروز که قانع شدم. میدونی پیام! بزرگترین مشکل این رمانها اینه که کاملا به دور از واقعیتن.  یعنی پسرایی که تو رمانها وجود دارن همشون میلیاردر هستن . من به عنوان یه  دختر اگه فردا بخوام ازدواج کنم یا سخت طرفم رو انتخاب میکنم. یعنی دنبال میلیاردر بودن میگردم که شاید اصلا پیدا نکردم یا اگه هم راضی شدم و با یه کسی ازدواج کردم که وضع مالی خوبی نداشت فردا همش شوهرم رو با شخصیت های این رمانها مقایسه خواهم کرد و باعث دلسرد شدن از شوهرم خواهد شد... اگه از من میشنوین رمان نخونین! جیزززززه بده! به جاش رفتم کتاب استاد عشق رو دانلود کردم بخونم. تشویقم نمیکنی؟

(سهیلا از یاسوج)

پیام : گناه داره به خدا ! یه دست کوچولو که جا داره !! من که زدم برات . بقیه رو نمی دونم .

******

سلام ب همه! میبینی پیام؟؟ دارم مجله میخونم مامانم برگشته میگه چی میخونی؟ اینم به امید و پیام ربط داره؟! ببین با زندگیمون چیکار کردین!!!!

(آرزوی باشگاه، محمدشهر کرج)

پیام : چی کار کردیم با زندگیتون ؟ جز خوبی ! بده اهل مطالعه شدی ؟

بیا و خوبی کن !!!  می رفتی معتاد میشدی خوب بود ؟ دوره  زمونه ای شده واله !!!!

******

سلام بر شما نازنینان,پیام میگما میخوام یه متن آماده کنم و با خط خودم به  یه عالمه شماره اسمسش کنم درباره هم اندیشان, اگه  البته بعدش مزاحم نداشته باشم, چطوره پیاااام؟

(مریم مهرورزان 9 2 74 از کرج.)

پیام : یعنی از این بدتر نمیشه پیشنهاد داد ! آخه نمی گی شمارت می افته رو گوشی مردم ؟

******

سلام،من دیروز معلم اول ابتدایمو که کلی پیرشده بود تو تاکسی دیدم، منو شناخت، درحالی دستاش میلرزید.  ازم پرسید: پسر آدم بزرگی شدی، گفتم بزرگ نه ولی آدم خوبی شدم، خندید و گفت خدارو شکر. جواب کارامو تو این دنیا دیدم، من مطمئنم  که میره بهشت.،

( پیمان،استقلالی ازمحمدشهرکرج، دشت بهشت.)

******

حالم ناپایداره یه ساعت خوبم یه ساعت خسته انتظار خیلی سخته انقدره دلم جمکران میخواد که حساب نداره دلم بین یه دوراهی چند روزه گیر کرده نمیدونم میشکنه یانه فقط راه آسمون باز براش منم ور داشتم به همون راه بردمش باهمه خطخطی بودنش نمیدونم خدا نگام خواهد کرد یانه ختم یاسین گرفتم دوشبه موقعه خواب برا آقا تودفترم نامه مینویسم باهاش قرار گذاشتم تاچهل شب حال خوش میخوام ازش یه جوری که ازاین همه هیاهو رهام کنه تسکینم بده

(زهرا وکیل باشگاه /تهران"کوهدشت"/حوالی آسمان باهمه بدیام.)

******

پیام : باز هم به خاطر پیامهایی که به باشگاه خودتون می فرستین صمیمانه تشکر میکنم . باید خداحافظی کنم . میخوام حسن ختام صبحتهای امروز همون غزل زیبای مولانا باشه که اول صحبتهای یه بیت شو براتون خوندم . غزل بلندیه . بیت های قشنگشو براتون می ذارم . یه حس خاصی توی  این غزل هست که برای من که خیلی دلچسبه. امیدوارم شما هم از خوندنش لذت ببرید .

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت 

شیر خدا و رستم دستانم آرزوست

زین خلق پرشکایت گریان شدم ملول

آن‌های هوی و نعره مستانم آرزوست

هر چند مفلسم؛  نپذیرم عقیق خرد    

کان عقیق نادر ارزانم آرزوست

خود کار من گذشت ز هر آرزو و آز       

از کان و از مکان پی ارکانم آرزوست

گوشم شنید قصه ایمان و مست شد  

کو قسم چشم صورت ایمانم آرزوست

یک دست جام باده و یک دست جعد یار         

رقصی چنین میانه میدانم آرزوست

خـــــــــــــــــــداحافظ ! 

به اشتراک بگذارید...
اين نظر توسط مهتاب20دانشجوی پزشکی از سبزوار در تاريخ 1396/06/12 و 12:05 دقيقه ارسال شده است

سلاااااااام وای اشکام داره همینجوری میاد اینجا هم اندشانه...چقدر دلم تنگ بود ممنون مهدیه جانمممم

اين نظر توسط سوها در تاريخ 1392/06/17 و 5:02 دقيقه ارسال شده است

شکلکسلام هم اندیشان آقا امید خوبین؟من خوبم شکر خدا و صبخیر همگی


کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392