• دوشنبه 1394/02/14 - تعداد بازدید 1 مرتبه
  سکانس 1، پلان 1، روز، خارج:  کاپیتان، چمدانش را به یک دست و کلاه لبه دار سفیدش را به دست دیگرش گرفته. روی دماغه، رو به دریا، مثل مجسمه ای ایستاد
 • یکشنبه 1394/02/13 - تعداد بازدید 20 مرتبه
  س ل ا م؛ ببخشید که امروز سلامم شل و وله! آخه نه اینکه چند روز، تعطیلی بوده؟ حسابی پشتم باد خورده! نگران نباشینا! درست می شه. چند تا پیامک بخونم ت
 • چهارشنبه 1394/02/09 - تعداد بازدید 27 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خودتونو برا اولیش آماده کنین...  
 • سه شنبه 1394/02/08 - تعداد بازدید 38 مرتبه
  امید: سلااااااام بر دوستان بامرااااااام؛ راستش! آدما گاهی به دلایل مختلف، گیج می زنن. گاهی بدجور و گاهی هم کم جور! منم ظاهرا دیروز بدجور گیج ز
 • دوشنبه 1394/02/07 - تعداد بازدید 67 مرتبه
  امید: سلاااااام؛ خدا حفظتون کنه دوستان بامرااااام
 • یکشبنه 1394/02/06 - تعداد بازدید 83 مرتبه
  امید: سلاااااااام؛ می گم اگه یه راننده به پلیس بگه: "باور کن تا حالا من یواشکی بارها با سرعت 180 تا هم رفتم و هیچ اتفاقی نیفتاده. بذارین من راحت ب
مشاهده آرشیو کامل مطالب
کمی طاقت داشته باشید...
مشاهده تالارهای اعضا

  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 19 اسفند 1392
  • حضور امید، حسین تکلو و خانم عوض زاده در برنامه اردیبهشت
  • 12 اسفند 1392
  • همایش هم اندیشان دزفول ، اهواز ، اندیمشک ، شوشتر - در دزفول
  • 24 بهمن 1392
  • همایش هم اندیشان تهرانی - قرچک ورامین
  • 8 آذر 1392
  • همایش اندیشه سبز - مشهد مقدس
  • 9 آبان 1392
  • هم اندیشان در همایش بزرگداشت حافظ
  • 19 مهر 1392
  • چهارمین میزبان هم اندیشان در صداوسیما : برنامه پنجشنبه اردیبهشت
  • 18 مهر 1392
  • سومین حضور امید در تلویزیون - برنامه اردیبهشت
  • 8 مهر 1392
  • همایش هم اندیشان مشهد مقدس
  • 27 شهریور 1392
  • اولین همایش طرح همیاری بانوان هم اندیش
  • 26 مرداد 1392
  • حضور امید در برنامه طلوع
  • 1391
  • اولین تصویر گرفته شده از پیام
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • فعالیت های شخصی و ابراز علاقه هم اندیشان
  • نمایشگاه کتاب 1392
  • نمایشگاه کتاب تهران
  • اردیبهشت 1392
  • همایش یزد هم اندیشان
  • اسفند 1391
  • اولین همایش هم اندیشان تهرانی
  • 22 مهر 1391

« در حال حاضر باشگاه هم اندیشان فعالیتی ندارد. ادامه بحث ها در وبلاگ جناب بیدگلیان جریان دارد »


اگر در این سایت عضو می شوید ، حتما شهر خود را نیز وارد کنید.
پس از عضویت در این سایت می توانید در بخش انجمن های تخصصی به فعالیت پرداخته و با دیگر هم اندیشان بحث و گفتگو داشته باشید.

»آرشیو پیامکهای باشگاه

»آلبوم عکس خاطرات

»آلبوم فیلم

»درباره هم اندیشان

»مرجع شماره های کاربردی


هم اندیشان پنجشنبه 23 خرداد 1392

مجموعاً 1 امتیاز از 5 توسط 5 نفر
| نظرات داده شده (0) | مربوط به موضوع: 1392 ، مهارت ارتباط با خانواده همسر ،

پیام: سلام. واقعا بهتون تبریک میگم. شما کاری کردین که مسئولان سازمان مجاب بشن پهنای باند سیگنال های پیام نما را اضافه کنن. به خاطر همین سرعت پیام نما زیاد شده. خبر دیگه اینکه قرار شده سایت اینترنتی پیام نما اصلاح بشه تا دوستانی که میخوان در فضای وب هم اندیشی کنن، مشکلی نداشته باشن. دیگه اینکه اگه گیرنده دیجیتال دارین و صفحه تله تکستون سفید و زرد و قرمز رنگه؛ بدانید و آگاه باشید که رنگ اصلی نیست. باید 2 یا 3 بار دگمه OK کنترل رو فشار بدین تا رنگ زمینه آبی بشه؛ و اما سرشماری. اونهایی که تا حالا شرکت نکردن، صفحه 565 رو بخونن. تا الان ده استان اول کشور به ترتیب تعداد هم اندیشان اینها هستن: 1. تهران؛ 2. خراسان رضوی؛ 3. اصفهان؛ 4. همدان؛ 5. فارس؛ 6. گلستان؛ 7. گیلان؛ 8. آذربایجان شرقی؛ 9.  لرستان و 10. کرمانشاه.

******

در دلم یک چیزی است... مثل یک بیشه نور؛ مثل خواب دم صبح؛ آن چنان بى تابم، که دلم مى خواهد بروم تا ته دشت؛ بدوم تا سرکوه... دورها آوایى است که مرا می خواند... اونم همراه "ها"ى عزیزم.

 شعرى از سهراب سپرى، البته منهاى بیت آخر.

(بهارم، از تهران)

******

واااای پیام، این چه حرفی بود که زدی! نگرانم کردی! یعنی چی طبیعت مرده که تحریک میشه و کنترل نگاش سخته!! یعنی ممکنه نامزد من همین طوری باشه؟ پس منم بی حجاب میشم که این اتفاق واسه نامزدم پیش نیاد.

(عسل هستم خیییلی هم نگران)

پیام: واقعا که!! دست ارسطو رو از پشت بستی. من نمی فهمم حرف من چه ربطی به نتیجه گیری تو داشت؟ من گفتم برو بی حجاب شو؟؟؟!!! من گفتم!! وای دد!! من گفتم اگه خانم ها با لباس های تحریک کننده بیان تو خیابون، به طور طبیعی روی جنس مرد اثر می گذاره. مگر اینکه مردها نگاهشون رو کنترل کنند. که همه مردها این کار رو نمی کنن و در نتیجه آتش بی حجابی دامن خود خانم ها رو می گیره. یا زندگی خودشون رو خراب می کنه و یا یه زن دیگه رو.

******

سلام آقا پیام و آقا امید، باشگاه تون خیلی عالیه، من یه مادر شوهر پنجاه و هفت ساله هستم که عروس خودم رو هم اندیش کردم. الهی همیشه باشید.

******

سلام پیام. دارم یه کارهایی برای تبلیغ هم اندیشان می کنم. اما نمی دونم درسته یا نه! دارم روی کاغذهای کوچیک می نویسم که متنش اینه: "اگر می خواهید یک هم اندیشی سالم و دوستانه تجربه کنید، به این نشانی مراجعه کنید" و می خوام تو پارک بانوان پخش کنم. چطوره؟

(الهام ٢٤ س، از رشت)

پیام: عالیه. دست شما درد نکنه.

******

پیام، چرا اسمت رو گذاشتی "پیام"؟ دلیل خاصی داره؟

(ریحانه زارعی؛ فضولی نباشه؟!)

پیام: دلیل خاصی نداره. نمای پیام نما رو حذف کنی، پیام می مونه.

******

سلام امید و پیام. می دونم سؤالم ربطی به موضوع نداره، اما خیلی مهمه: چرا خداوند عشق را آفرید؟

(الهه از خونمون)

پیام: چراشو نمی دونم، ولی اگه نمی آفرید، دنیا حتما یه چیزی کم داشت.

******

سلام پیام. میشه بگی سریال (اوشین) رو شبکه چند و چه ساعتی پخش می کنه؟ خواهش می کنم جواب بده؛ التماست می کنم بگو.

پیام: تماشا. ساعت 22

******

سلام به همگى. مادر حسین، من هم با نظر پیام کاملا موافقم! چون خود من که به خدا قسم در معاشرت با خانوما متانت و دورى و نگاه پاک اصلى ترین معیار زندگیم هست، یک بار با یه دختر به نام "سولاله" آشنا شدم که عشوه و جذبه ناخودخواسته تو ذاتش بود! و من که کاملا مذهبى و وابسته به اخلاقیاتم، کاملا مجذوبش شدم! چه برسه به آقایون دیگه!

(ناصر آذرى)

******

پیام، منظورت از آسیب دیدن آدم هایی که واقعیت رو نمی پذیرن، چیه...؟ میشه واضح بگی... ممنون.

(مادر حسین، از تهران)

پیام: پیامک بعدی رو بخون.

******

سلام امید. دیوانه شدم. یه خبرشنیدم که یک راننده  به یک دختر 6 ساله تجاوز کرده. امید داره تن و بدنم می لرزه.

(سربیشه)

******

سلام. به نظر من حق با آقاپیام است. نگاه کردن طبیعت آقایونه و این طبیعت براشون عادت شده، ولی دخترا، خودمون هم با این ظاهری که میریم بیرون، مقصریم. من که یک دخترم گاهی وقت ها عاشق ظاهر دخترا میشم چه برسه به...

(فاطمه از خونه؟)

******

سلام. من با جوابت به اون خانم در مورد غریزه مردانه مخالفم؛ چون جوابت مثل بحث های ماهواره تحریک کننده بود. به نظر من چه مرد و چه زن، باید طبق قرآن باحجاب و چشم پاک باشند تا مشکلی نباشه!

(الهه، از اصفهان؛ هم اندیش جدید)

******

سلام. آقاپیام، من یه دختری هستم که گول یه نفر رو خوردم. خیلی پسر خوبی به نظر می رسید، ولی نمی دونم چی شد، اصلا یه دفعه عوض شد و رهام کرد. منم اصرار نکردم. اولش خوشحال شدم که از سیاه چال بیرون اومدم، اما حالا افسرده شدم و نمی تونم فراموش کنم. تو رو خدا هم اندیشان کمکم کنیییید؟؟؟

(مهسا)

پیام: از این که از سیاه چاه اومدی بیرون، افسردگی گرفتی؟ منطقی باش و صبر کن. حل میشه.

******

هم اندیشان، سلام. به به ها و پیام. پیام، دیدی وقتى بچه ها گفتند به اوشین و مادر ریوزو بگید بیان هم اندیشان بخونن اخلاقشون با هم خوب شد؛ چه می کنیم ماااااااااااااااااا.

(سارا، از رشت)

پیام: آره خیلی عجیب بود، ولی فکر کنم موقتی باشه. میشه یه دفعه آدم این جوری عوض بشه آیا...؟

******

مشاعره: سلام پیام، اینم دال:

دمی با غم به سر بردن جهان یکسر نمی ارزد

به می بفروش دلق ما کزین بهتر نمی ارزد.

(مهسا، وکیل آینده، از همدان،20)

******

لطیفه: یه نفر صبح از خواب بیدار میشه و به زنش میگه: خانوم دو تا تخم مرغ بپز. من میرم بالا پشت بوم این آنتن رو درست کنم. میره بالا پشت بوم پاش لیز می خوره میفته پایین. وسط راه که داشته می افتاده، داد می زنه: خانم یکی بپز... یکی بپز!

(فاطمه*یه هم اندیش*تهران#)

******

سلام به پیام، امید و هم اندیشان عزیز. پیام، یه وقت باشگاه رو تعطیل نکنیدا. به نظر من باشگاه هر طور شده باید ادامه پیدا کنه. آخه ما دیگه کجا می تونیم یه جمع صمیمی و سالم به غیر از هم اندیشان پیدا کنیم؟ باور کن بعضی وقتا که فکر بد میاد تو ذهنم یا یه کاری رو انجام میدم، فکر می کنم که چون هم اندیشم پس فکر بد ممنوع و بهترین کار رو باید انجام بدم... زنده باد امید، زنده باد پیام، زنده باد هم اندیشان.

(ریحانه ٦٨، از زنجان)

******

سلام دوستان عزیز. می خوام یه سؤال از آقا بیام بپرسم. خواهش می کنم با صداقت جواب بده؛ البته سوءتفاهم نشه ها. شما خودت تو زندگیت چقدر پایبند به ارزش های معنوی هستی؟ یعنی نماز می خونی؟ شکرگزار هستی؟

پیام: ‌نماز می خونم، ولی خیلی آدم شکرگزاری نیستم.

******

خداییش فقط دخترا باید مواظب لباس پوشیدنشون باشن؟ آره؟ پس پسرا چی؟ چرا به اونا چیزی نمیگین؟ ها؟ واقعا که! هیچ وقت فکر نمی کردم تفکراتتون این جوری باشه! قدیما پشت لبشون رو با ذغال سیاه می کردن عین باباشون بشن، ولی حالا چی؟ ابروهای برداشته، موهای سیخ شده. لباساشون رو بگو. پیراهن صووورتی!! آخه یکی نیست بگه می خوای چیو ثابت کنی؟ اگر همین جوری پیش بره، فردا پس فردا باید بریم خواستگاریشون. زندگی که مردش بخواد این جوری باشه، میخوام صد سال تشکیل نشه. پیام باور کن خییییییلی دلم پره. خییییییلی. من همیشه گفتم میخوام با یه مرد ازدواج کنم، ولی این جور که داره پیش میره، باید بترشم.

(نگین، دختری در ترشی)

پیام:  من هیچ وقت نگفتم لباس همه آقایون خوبه. 

******

آقاپیام، شاید خنده دار باشه، ولى من که تو حلش درمونده شدم؛ ولى اگه واسه کمک کردن دیر کنید، چیزى ازم باقى نمى مونه. چند شبه من پشه بند رو مى بندم پشت بوم و تنهام و مى خوام بخوابم، ولى سه تا پشه هستند که هر شب با وجود پشه بند میان تو و تمام بدنم رو زخم کردن. الان اگه سیر خندیدى تو رو خدا کمک کن.

(فرهاد۱۹)

پیام: پیشنهاد من اینه که بشینی  باهاشون مذاکره کنی. بگو  شما سه تا کلا مصرف ماهانه تون چقدره؟ مثلا میگن 5 سی سی. تا 10  سی سی هم اگه اومدن بالا قبول کن. میصرفه. بعد میری آزمایشگاه 10 سی سی از خونت رو می گیری و می ریزی تو ظرف تمیز می ذاری جلوی پشه ها. قشنگ که اعتمادشون رو جلب کردی؛ پشه ها میرن دوستاشون رو میارن. بعد تو چی کار می کنی؟ آفرین. یه ذره سم می ریزی تو کاسه خون. تمومه. حالا برو بخواب.

******

مشاعره: پیام، مدیونى این شعر رو درج نکنى! (با حرف د):

در دل دارم "امید"

بر لب دارم "پیام"

هم شاگردى سلام،

هم شاگردى سلام

(شما بخون هم اندیشان سلام)

خداییش خوشت اومد؟ هم اسم تو بود و هم امید.

(عارفه، ٣٣ ساله، از تهران، مادر پرنیا و پویان)

******

سلام پیام. این که گفتی کار خوب نباید در عوض به دست آوردن چیزی باشه، فکر می کنم این حرف رو در مورد ریاکاری باید بگیم! مثلا خود تو، همه ما برای رضای خدا و رسیدن به خدا کار خوبی انجام میدیم، صداقت می کنیم، پاکی می کنیم و... برای رسیدن به همه این خوبی هایی که ما رو به خدا می رسونه، نماز می خونیم، روزه می گیریم. آیا این هم از اون معامله هاست؟ یا حق.

(یکی از ستاره های باشگاه هم اندیشان، 19 ساله، از مسجدسلیمان)

پیام: ببخش که مجبور شدم پیامت رو کوتاه کنم. این اوج شرافت یک انسانه که خدا را  به خاطر خوبی هاش بخواد، نه بهشتش. خوبی کردن یا گناه نکردن اگه برای رفتن به بهشت یا ترس از جهنم باشه، چیزی جز معامله نیست. البته معامله با خدا سودش زیاده، ولی به نظر من این نامردیه که خدا رو به خاطر بهشتش بخوایم. و ما آدم ها بیشتر  این طوری هستیم. 

******

سلام "ها". پیام، تو را چه می شود آیا؟؟؟ به سلامتی ما 14 روز دیگه کنکور داریم، بابا یه نگاهی، یه توجهى، لطفا هفته بعد موضوعش راه های کاهش استرس باشه. اگه راه نداشت، حداقل یه آرزوی موفقیت که می تونی بکنی؟؟؟ هی ی ی، پیام هم، پیام های قدیم!!!

(شیوا، 18، از اون ورا)

پیام: هی ی ی ی، دانش آموز هم، دانش آموزای قدیم. چه دوره ای بود. نه پیامی بود، نه امیدی. هی ی ی ی ی، روزگار هی،  چه کردی با ما، آیا؟ خب امروز یه   ذره زود میرم. می بخشید. اعیاد شعبانیه رو هم تبریک میگم.  همیشه شاد باشید. خداحافظ

پیامک های روز چهارشنبه 3984

به اشتراک بگذارید...

کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه:

 1. هم اندیشان پنجشنبه 29 اسفند 1392
 2. هم اندیشان چهارشنبه 28 اسفند 1392
 3. هم اندیشان سه شنبه 27 اسفند 1392
 4. هم اندیشان دوشنبه 26 اسفند 1392
 5. هم اندیشان یکشنبه 25 اسفند 1392
 6. هم اندیشان شنبه 24 اسفند 1392
 7. هم اندیشان پنجشنبه 22 اسفند 1392
 8. هم اندیشان چهارشنبه 21 اسفند 1392
 9. هم اندیشان سه شنبه 20 اسفند 1392