loading...

باشگاه هم اندیشان

مهارت ارتباط با خانواده همسر

هم اندیشان پنجشنبه 23 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 803 پنجشنبه 23 خرداد 1392 نظرات (0)

پیام: سلام. واقعا بهتون تبریک میگم. شما کاری کردین که مسئولان سازمان مجاب بشن پهنای باند سیگنال های پیام نما را اضافه کنن. به خاطر همین سرعت پیام نما زیاد شده. خبر دیگه اینکه قرار شده سایت اینترنتی پیام نما اصلاح بشه تا دوستانی که میخوان در فضای وب هم اندیشی کنن، مشکلی نداشته باشن. دیگه اینکه اگه گیرنده دیجیتال دارین و صفحه تله تکستون سفید و زرد و قرمز رنگه؛ بدانید و آگاه باشید که رنگ اصلی نیست. باید 2 یا 3 بار دگمه OK کنترل رو فشار بدین تا رنگ زمینه آبی بشه؛ و اما سرشماری. اونهایی که تا حالا شرکت نکردن، صفحه 565 رو بخونن. تا الان ده استان اول کشور به ترتیب تعداد هم اندیشان اینها هستن: 1. تهران؛ 2. خراسان رضوی؛ 3. اصفهان؛ 4. همدان؛ 5. فارس؛ 6. گلستان؛ 7. گیلان؛ 8. آذربایجان شرقی؛ 9.  لرستان و 10. کرمانشاه.

******

در دلم یک چیزی است... مثل یک بیشه نور؛ مثل خواب دم صبح؛ آن چنان بى تابم، که دلم مى خواهد بروم تا ته دشت؛ بدوم تا سرکوه... دورها آوایى است که مرا می خواند... اونم همراه "ها"ى عزیزم.

 شعرى از سهراب سپرى، البته منهاى بیت آخر.

(بهارم، از تهران)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان چهارشنبه 22 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 856 چهارشنبه 22 خرداد 1392 نظرات (0)

پیام: سلام به دوستان عزیز. اگه می بینید بعضی روزها کم حرف می زنم، به خاطر اینه که می خوام  فرصت بیشتری برای شما فراهم بشه؛ وگرنه ارادت ما همیشگیه.

******

سلام به همه. پیام، میگم به اوشین و مادرشوهرش هم اندیشان رو معرفی کن، قول میدم رابطشون خیییلی خوب بشه!!

(آرزو 19، حسابدار باشگاه)

پیام:  فکر نمی کنم. این مادرشوهری که من دیدم. اوه. خیلی بد پیله است. حالا اوشین که هیچ؛ بدبخت شوهره. من نمی دونم برای چی نیگهش داشته.

******

سلام "ها" خوبین؟ پیشنهاد می کنم صفحه 791 رو بخونین تا تفاوت های زنان و مردان رو نوشته به درد هممون میخوره.

(عاطفه، لیسانس، از قم)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان سه شنبه 21 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 946 سه شنبه 21 خرداد 1392 نظرات (0)

پیام : سلام  به همه . من در خدمتم .

******

سلام پیام خیلی ناراحتم!من واسه هرکی راجع ب هم اندیشان گفتم کلی خوشش اومدولی اکثرأگفتن ماماهواره میبینیم اصلأتله تکستوبیخیال!حال نداریم!حوصله ی خوندنم نداریم!واقعأازاین همه انرژی بایدتعجب کرد!!ولی من راجع ب بحثابراشون میگمواونام دوست دارن!میگین چی کارکنم؟

(ریحانه-کاشان-ببخشیدزیاداز!استفاده کردم آخه واقعأ!داره.نداره؟)

پیام : نه . چه تعجبی داره ؟ هر کس یه جور فکر می کنه .

******

سلام به امیدوپیام عزیز من 3تا لوگو برای باشگاه طراحی کردم ولی هر کاری کردم توی سایت قرار نمیگیره! ممنون میشم راهنمایی کنی راستی خیلی قشنگن.

(نگارفلاح از اصفهان!)

پیام : پایین سمت راست صفحه سایت یه قست هست به اسم ارسال عکس . باید از اونجا بفرستی . می تونی به ایمیل باشگاه هم بفرستی .

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان دوشنبه 20 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 885 دوشنبه 20 خرداد 1392 نظرات (0)

پیام : سلام به همه .  از امروز تا آخر هفته من در خدمت شمام . امیدوارم تو این چند ساعتی که با هم هستیم ساعات خوش و مفیدی باشه .  میدونستین همدان به لحاظ تراکم  هم اندیشان اوله . درسته که تهران با بیش از 4 هزار و 500 هم اندیش تا الان درصدر تعداد هم اندیشان قرار گرفته ولی تهران پر جمعیت ترین استان کشور هم هست . اما همدان چی؟ همدان از نظر جمعیت پانزدهمین استان کشوره ولی در سرشماری هم اندیشان استان چهارم شده.  انشاا... فرصت بشه از نزدیک خدمت همدانی ها برسیم .

******

مشاعره: دیدار یار غائب دانی چه ذوق دارد

ابری که در بیابان برتشنه ای ببارد

هم اندیشان دوستون دارم

(میناازالبرز)

******

سخن در میان دو دشمن چنان گوی که اگر دوست گردند، شرم زده نباشی. سلام.  من 3 ساله  مادر شوهرم . خب! اوایل ازدواج پسرم نگرانش بودم و برام سخت بود بعد از 23سال جدا بشیم . من مطمئنم دخترم هم ازدواج کنه همین احساس و نگرانی را دارم که همه اسمشو میزارن دخالت .

(فاطمه)

پیام : اول بگم که خیلی خوشحال شدم که شما بزرگترها هم در بحث شرکت می کنین . اما نکته دوم :  مهارت همینه  فاطمه خانم . اینکه شما جوری دلسوزی تون رو خرج کنین که باعث خوشبختی بچه هاتون بشه . دلسوز بودن یه عامله و مهارت در ابراز دلسوزی عامل دیگه است . هردوش را باید داشت ..

******


بقیه در ادامه مطلب

هم اندیشان یکشنبه 19 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 740 یکشنبه 19 خرداد 1392 نظرات (0)

پیام: سلام  بر دوستان  گرامی؛ امید امروز یه ذره دیر میاد گفتم من بیام زحمت نوبت اول رو بکشم..... خواهش می شه. انجام وظیفه است. به هر حال از قدیم گفتن دوست آن باشد که گیرد دست دوست.... من موندم این همه مرام و مردونگی و معرفت چه جوری تو یه نفر جمع شده؟!!!!

******

سلام به امید و پیام و هم اندیشان. باشگاه عالی دارین. زندگى مثل آب تو لیوان ترک خورده می مونه، بخورى تموم می شه، نخورى حروم می شه. تا می تونى از زندگیت لذت ببر؛ چون در هر صورت تموم می شه!

(مجیدحیدری خلیل آباد مزده)

پیام: فقط مواظب لبت باش آقا مجید. به جای آب خوردن خونت رو تو شیشه نکنی.

******

سلام به رفیقای هم اندیش؛ خواستم بگم من یه خواهر شوهر دارم که با دنیا عوضش نمی کنم. همین جا ازش تشکر می کنم و میگم که دوسش دارم. امید بدرج چون می خوام شوهرم و خواهرشوهرمو هم اندیش کنم.

(الهه، 19 ساله و مرتضی 24 ساله از منجیل)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان شنبه 18 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 717 شنبه 18 خرداد 1392 نظرات (1)

سلام هم اندیشان؛ من تقریبا سه ساله که ازدواج کردم و تو خونه مادرشوهر زندگی می کنم. خدا رو شکر دو طرفمون با هم خیلی خوبیم. قراره تابستونم ازشون جدا بشیم و خونه بگیریم. دلم براشون تنگ می شه!

(سارا، 24 ساله از روانسر)

امید: سلااااام دوستای خوبم. انرژی مثبت رو دیدین! بازم هست....    

******

سلام؛ من یه زن داداش دارم که با دنیا عوضش نمی کنم و چند ساله که جای خواهری که ندارم رو برام پر کرده. اونم منو مثل خواهرش دوست داره. دلیلش احترامیه که دو طرف بهم داریم.

(زهره، دانشجو تربیت معلم، 21 ساله، خوزستان)

******

سلام به امید، پیام و هم اندیشان؛ می خواستم کتاب: "زندگی شیرین"؛  مولف: "محمود اکبری"؛ ناشر: "گلستان ادب" رو که رهنمودها و داستان های آموزنده برای زوج های جوان هستش و ریشه تمام اختلاف ها و رمز نشاط در زندگی در اون نوشته شده رو معرفی کنم.

(فاطمه از خونمون)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان دوشنبه 13 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 835 دوشنبه 13 خرداد 1392 نظرات (0)

امید: سلاااام بر همه دوستان مهربون؛ حال و احوالتون که خوبه؟ خدا رو صد هزار مرتبه شکر. امیدوارم که همیشه در پناه خدا، خوب و سرحال باشین. می گم: تا حالا به این احوالپرسی ها دقت کردین؟ دقت کردین احوالپرسی هایی که از ته دل و با اعتقاده چقدر به انسان ها انرژی مثبت می ده؟ دیشب چند دقیقه قبل از اذان، یکی از اون پیرمردهای دوست داشتنی قدیمی وارد مسجد محلمون شد. لبخند از روی لباش کنار نمی رفت. با همه دست داد و احوالشون رو پرسید؛ حتی موقعی که سر جاش نشست هم هنوز آثار لبخند رو لباش بود.

******

سلام؛ جدیدا تو اس ام اس ها سلام رو فقط یه "س" می نویسن! هم اندیشان را هم فقط "ها" می نویسن. تا چند سال دیگه اس ام اس خالی می فرستن. خودمون باید بفهمیم منظورشون چیه...

(عطیه از محلات)

******

سلام به همه؛ یه جمله از دکتر خسروى شنیدم برام جالب بود. گفتم به شما هم بگم: "زندگی، دوست داشتن داشتنی هامون هستش نه داشتن، دوست داشتنی ها" خوبه که بهش فکر کنیم. التماس دعا.

(زینب، دانشجوی شیمى، بهشهر)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان یکشنبه 12 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 803 یکشنبه 12 خرداد 1392 نظرات (0)

امید: سلام هم اندیشان خوبم؛ بازم یه روز دیگه و آغاز یه هم اندیشی جدید...

******

راهکار: ازطرف خواهر شوهر خوب: سلام بر زیبا اندیشان. من یه زن داداش دارم که تو یه ساختمون با هم زندگی می کنیم. با هم راحتیم. اوایل زن داداشم چون خیلی حساس بود سریع قهر می کرد؛ ولی من و مادرم باهاش حرف زدیم. باور کنید همه بستگی به مهارت در ارتباطه. خواهر خوبم شما حساس نباش. به تیکه هایی که خواهر شوهرت می گه لبخند بزن و به روش نیار و باهاش صمیمی برخورد کن. به همسرت بگو با خواهرش خوب رفتار کنه. در کل سخت نگیر.

(فاطمه، 23 ساله)

******

راهکار: شما می تونین به خواهرشوهرتون هدیه بدین. هدیه دادن کینه ها رو از بین می بره.

(ریاحی، اصفهان)

******


بقیه در ادامه مطلب...

هم اندیشان شنبه 11 خرداد 1392

حسین وفا بازدید : 696 شنبه 11 خرداد 1392 نظرات (0)

امید: سلااااام؛ حال و احوالتون چطوره؟ مراقبش که هستین؟

******

هم اندیشان سلام؛ تبسم خرجی ندارد؛ ولی چیزهای زیادی را می آفریند. تبسم بدون اینکه بخشنده اش را فقیر کند، گیرنده اش را ثروتمند می سازد. تبسم اشعه آفتاب است برای افسردگان و بهترین پادزهر طبیعی است برای ناراحتی.

(زهرا از کرمان)

******

سلام امید و پیام و دوستان؛ می خواستم کتاب: "ده قدم تا نشاط"؛  اثر: دکتر دیوید برنز؛ ترجمه: مهدى قراچه داغى؛ نشر: آسیم رو معرفى کنم. درباره فنون رهایی از افسردگى هستش. دوستانى که از دنیا خسته شدن حتما این کتاب رو بخونن.

(زهرا)

******

هم اندیشان سلام؛ به نظر من اگه همسرتون رو دوست دارید باید به علایقش که یکی از مهمتریناش خانوادشه احترام بذارید تا متقابلا احترام ببینید.

(معصومه، متولد ۶۸، کمالشهر کرج)

******


بقیه در ادامه مطلب...

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1613
 • کل نظرات : 1295
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 2743
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 102
 • بازدید امروز : 2,044
 • باردید دیروز : 1,664
 • گوگل امروز : 10
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 2,044
 • بازدید ماه : 5,272
 • بازدید سال : 90,614
 • بازدید کلی : 2,786,045
 • کدهای اختصاصی
  موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی